Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj30.08.2008, 06:16 (UTC)    
Mesaj konusu: Arkadaşlar Kalp Krizi Değil

Arkadaşlar çoğunuz biliyordur dün ümit özat sahada fenalaştı bazıları olayı yanlış biliyor ümit özat KALP KRİZİ geçirmedi.Maçtan önce tansiyonun dibe vurmasından dolayı düşük olduğu sırada saha içerisinde de dilinin ters dönüp nefes almasını engellediği için bayıldı.Kalp masajı ise kalbinden gelebilecek bir rahatsızlıkları önlemek içindi sadece yarım saat haber izlemekle lütfen olayı abatmayın.Köln kulübünün manejeri resmi açıklamaada kalp krizi geçirmediğini tansiyon düşüklüğünden bir şok yaşadığını ve haftaya ki maçta forma giymek için hazır olacağını söyledi.Tabi ümit hazır olsa bile daum oynatmaz diye düşünüyorum.Tekrara Allah sabır cersin.Allah'a Emanet Olun.Detaylı ve en doğru bilgiyi köln takımının resmi internet sitesinden öğrenebilirsiniz.Tekrar geçmiş Olsun.
Mesaj30.08.2008, 06:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

İlk başta her yerde kalp krizi diye verildi haber internete düştüğü andan 2 dk sonra bedava siteme serbest bölge de konuyu açtım saolsun bir çok arkadş konuyu devam ettirdi ve orda bütün ayrıntılar var son mesajımdada kalp krizi olmadığı yazıyor zaten.Aynı başlığın 2.kez açılmasını gerek görmüyorum.

http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=47126

Mesaj30.08.2008, 07:24 (UTC)    
Mesaj konusu: ben görüyorum

ben görüyorum eğer ki gerek görmüyorsan mesaj yazma
Mesaj30.08.2008, 09:40 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: ben görüyorum

sanal-reklam yazmış:
ben görüyorum eğer ki gerek görmüyorsan mesaj yazma

gerek görmediğim için yazdım gerek görülseydi yazmazdım Wink

Mesaj30.08.2008, 09:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

Geçmiş olsun.. Sad