Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj31.08.2008, 10:21 (UTC)    
Mesaj konusu: css tasarımda içerik altta çıkıyor.Nasıl ayarlayaiblirim ?

arkadaşlar css tasarımı yaptım ama bazı sorunlarım var değierli modlarımızdan ve css tasarımından anlayan arkadaşlardan yardım bekliyorum www........ css tasarımı falan halletim ancak linklere tıklayınca konular tasarımın altında çıkıyor lütfen yardım edin...:S

Düzenleme : ironarchives
Başlıklarınızı Konunuzu Özetleyecek Şekilde açınız.
Sitenizin Linkini Bedava-Siteni Tanıt Bölümünden Başka Bölümde Yazmayınız...

En son hayvansehri tarafından 31.08.2008 16:38:45 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj31.08.2008, 10:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşım çok basit.. Sen içerikleri tasarımın içine koymamışsın.Bak sana basit bir yöntem.Herhangi bir sayfa mesela sendeki dost siteler sayfası.Buraya tasarımını kopyalamışsın.Sayfalarımı değiştirden bu sayfayı seç ce bunun içine herhangi bir yazı yaz.Daha sonra kodların içinden yazdığın bu yazıyı bul ve sayfaya koyacağın içerik kodlarını oraya yapıştır.

Mesaj31.08.2008, 10:28 (UTC)    
Mesaj konusu: Yardım

Şu kodu Css Design tasarımının gelişmiş ayarlarında CSS KODU yazan yere yapıştırınız.Bu sefer sorun düzelecektir.
Kod:
li.nav_element{display: none;}
Mesaj31.08.2008, 10:30 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Yardım

egleninsimdi yazmış:
Şu kodu Css Design tasarımının gelişmiş ayarlarında CSS KODU yazan yere yapıştırınız.Bu sefer sorun düzelecektir.
Kod:
li.nav_element{display: none;}

bu kodu koydum ama bir faydası olmadı :S
Mesaj31.08.2008, 10:32 (UTC)    
Mesaj konusu: anlamadım

besiktascarsifan yazmış:
Arkadaşım çok basit.. Sen içerikleri tasarımın içine koymamışsın.Bak sana basit bir yöntem.Herhangi bir sayfa mesela sendeki dost siteler sayfası.Buraya tasarımını kopyalamışsın.Sayfalarımı değiştirden bu sayfayı seç ce bunun içine herhangi bir yazı yaz.Daha sonra kodların içinden yazdığın bu yazıyı bul ve sayfaya koyacağın içerik kodlarını oraya yapıştır.

arkadaşım bu yazdığından birşey anlamadım Very Happy birazdaha açık yazabilirmisiniz acilen bu işi halletmem gerekiyorda
Mesaj31.08.2008, 10:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

msn varmı orada anlatayım yada ekle

Forumda Mail Adreslerinizi Paylaşmayınız.
Özel Mesaj İLe Gönderiniz..
ironarchives

En son besiktascarsifan tarafından 31.08.2008 16:41:24 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj31.08.2008, 10:34 (UTC)    
Mesaj konusu: Yardım

O kodu herkes kullaır genellikle nasıl omadı anlamadım.Sen tasarımının kodunu tasarımı üzerineki yazıya ekleme sadece tüm sayfalara eklicen.
Önceki mesajları göster: