Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj31.08.2008, 18:00 (UTC)    
Mesaj konusu: Okullar ßaslıyor ! ;D

Evet Arkadaslar Bıldıgınız Gıbı 8 Eylulde Okullar Baslıyor Confused

Tabıkı Aranızda Sevınenler Var Sevınmeyenler Var

3 Aylık Aradan Sonra Acıkcası Okula Gıtmek Benı Cok Kasıyor Razz Razz

Sızınde Dusuncelerınızı Ve Kafanızdakı Soru Isaretlerını Almak Istedım Smile
Mesaj31.08.2008, 18:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mesaj31.08.2008, 18:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

hakannet55 yazmış:
Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

katılmamak elde değil,bu sene öss de var,girecek tüm arkadaşlara başarılar

Mesaj31.08.2008, 18:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

off şu konuyu hatırlatmayın bana Laughing Laughing Laughing
Mesaj31.08.2008, 18:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

Maalesef yine açılıyor bu illet Mr. Green Ya şu meslek işleri olsa gitmem bile Razz Onun yerine netten para kazanırım Razz
Mesaj31.08.2008, 18:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

aranızda öss ye girecek olan var mı? Crying or Very sad

Mesaj31.08.2008, 18:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

gokaynet yazmış:
Maalesef yine açılıyor bu illet Mr. Green

evet aç kapa aç kapa yalama olacak Laughing Laughing Laughing
Mesaj31.08.2008, 18:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

bu konuyu kilitleyelim lütfen gençlerin umutsuzluga kapılmasına neden oluyor Mr. Green Mr. Green Mr. Green
şaka bi yana okulda bazen özleniyor açılsın bence arkadaşlık ortamı filan bari günlük belirli bir yapacak bi şeylerimiz oluyor beni zor bi sene bekliyor lise4 Rolling Eyes

Mesaj31.08.2008, 18:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hep okullarının açılmasını istemişimdir yalnız bu yıl 1. dönemde bir hoca vardı fen falandı galiba okuldan gına getirdi böyle hoca göremdim Neutral Neyse ama gitti de yeni hocalar geldi onlar inş bu hoca gibi değildir ben bile arkadaşlarım diyor sen ilk defa tatil olmasını istiyorsun diyorlar Hocalarıma saygım sonsuz ama bu hoca fenaydı yav hiç bir hocanın yüzü gülmez mi Very Happy

Neyse okullar açılsın Very Happy Ama BS' ile aram kesilcek biraz çünkü atık pc yi az aççaz ödev olunca Razz Very Happy
Mesaj31.08.2008, 18:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

empirretotalwar yazmış:
bu konuyu kilitleyelim lütfen gençlerin umutsuzluga kapılmasına neden oluyor Mr. Green Mr. Green Mr. Green
şaka bi yana okulda bazen özleniyor açılsın bence arkadaşlık ortamı filan bari günlük belirli bir yapacak bi şeylerimiz oluyor beni zor bi sene bekliyor lise4 Rolling Eyes

daha okullarda çığırığından çıktı arkadaşlık mı kaldı

örneğin sevgili için birbirlerini öldürüyo en yakın arkadaş

artık bu devirde kimseye güvenmemeliyiz...
Mesaj31.08.2008, 18:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

gokaynet yazmış:
Maalesef yine açılıyor bu illet Mr. Green Ya şu meslek işleri olsa gitmem bile Razz Onun yerine netten para kazanırım Razz
Mesaj31.08.2008, 18:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

empirretotalwar yazmış:

yoldaş başarılar,ben de lise 4 e kadar sağ salim geldik,bakalım 4 nasıl olacak Mr. Green

Mesaj31.08.2008, 18:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

mistanbul yazmış:
empirretotalwar yazmış:

daha okullarda çığırığından çıktı arkadaşlık mı kaldı

örneğin sevgili için birbirlerini öldürüyo en yakın arkadaş

artık bu devirde kimseye güvenmemeliyiz...

maalesef böyle olaylar oluyor ancak benim sınıf arkadaşaları ile bu 5 senemiz yani ilkögretimdn beri tamnışıyoruz 5-6 tanesi ile sevgili bize göre degil kimse kimsenn sevgilisini bilmez tanımaz Wink

Mesaj31.08.2008, 18:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

soadturkey yazmış:
empirretotalwar yazmış:

yoldaş başarılar,ben de lise 4 e kadar sağ salim geldik,bakalım 4 nasıl olacak Mr. Green

valla aynen pek de güzel bi 12 sene geçti geriye bakıyorumda neler geçti nelr

Mesaj31.08.2008, 18:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

Okullar Acılmadan 1,2 Hafta Kala Benım Icımde Bırsey Ousuyor Nedense Uzuntu Gıbı Laughing

Hele Acılcagından 1 Gun once Gece Uyuyamıyorum Razz

Sızdede Boyle Seyler Oluyormu Question
Önceki mesajları göster: