Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj29.07.2007, 13:31 (UTC)    
Mesaj konusu: kendi videomu yükleyecem başka yolu yooooookkkkkkkkk

abi belki ben başka sitelerdeki videoları beğenmiyorum gelmişsiniz youtube den indir diyosunuz.bide bendiyorum kendi videolarımı yayınlamak istiyorum bu seferde youtubiye yükle diyosunuz abi ben niye başkasının sitesine yükliyeyimki video mu bizim sitemiz olan videoların başka yerde olmasını istemiyoruz belki. LÜTFEN Bİ ÇÖZÜMYOLU.farklı olmak bizimde hakkımız Cool Razz Rolling Eyes Wink
Mesaj29.07.2007, 14:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

Farklı Ola Bilmen İçin İlk Önce Başkaları Gibi Davranmaman Gerekiyor Bişeyi İsterken İlk Önce Sen Yapki Farkını Görsünler Bu Saçma Başlıklarla Dikkat Çekmeye Çalışıyorsunuz Googlede Okadar Çok Upload Yeri Varki You Tube Ye Şart Deil Msn Spacein Bile Spaox Dİye Kendi Sitesi Var Bilinmeyen You Tube Gibi Sadece Kendi VideonuKendinde Yayınlıyorsun Youtube De De Öle Kendine Account Ac Ve Yayına Verme Sadece Linki Kullan Kaç Yaşında Oldugun Yada Ne İş Yaptığın Benim İçin Önemli Deil Buralara Kadar Gele Bildiysen Demekki Bişler Biliyorsunki Buraya Kadar Girmissin Bence İlk Önce Şu Tavırlarınızı Düzeltme Aksi Taktirde Mod Olursam Burda Bölelerin Yeri Olmucak Bunuda Burdan Bildirmek İstiyorum Burda Ciddi Bi İş Yapılıyorsa Yada Hobi Bunu Yerinde Ve Seviyeli Bir Şekilde Yapmalıyız Heryerde Saygıdan İbaret Gidilirse Hersey Mümkündür Lütfen Buranın Yeni Açılmasından Olması Gerek Düzensiz Bi Forum Oluşmakta Ve Eskilerin Silinmesini Talep Ettiğim Halde Silinmemekte Her Gelen Yeni Bir Başlık Açıp Bunu Modlar Takip Etmessen Uzayıp Gider Yılan Büyümeden Başını Kesmek Gerek Ve Senin Cevabına Gelince Videonu YouTube Ye Yükle Ve Yayına Sürme Sadece Linkini Kullanmak Yeterli Bukadar Basit Azcık Düşünseniz İnsanları Bukadar Yormanız Gereksizce İstekleriniz Olmucak.

Saygılarımla....
Mesaj01.09.2008, 07:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

Lütfen başlıkları kısa ve öz açınız.
Mesaj01.09.2008, 07:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

bedava-sitem-yardimcisi yazmış:
Lütfen başlıkları kısa ve öz açınız.
Merhaba,
baslıgın tarihine dikkat edin
eski baslıklara ilgi göstermeyiniz
iyi eğlenceler Wink