Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj01.09.2008, 09:16 (UTC)    
Mesaj konusu: Sizce mod olsun mu?

Sizce bedava sitem yardimcisi mod olsun mu?Sakın sitesine bakmayın.Fazla beğenmezsiniz ama bir çok forum paylaşımı var.Herkese iyi davranıyor.Sitesine giriş yapınca görürsünüz.Sizce olsun mu Olmasın mı? Evet yada Hayır
Mesaj01.09.2008, 09:29 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Sizce mod olsun mu?

prenseslerin-yeri yazmış:
Sizce bedava sitem yardimcisi mod olsun mu?Sakın sitesine bakmayın.Fazla beğenmezsiniz ama bir çok forum paylaşımı var.Herkese iyi davranıyor.Sitesine giriş yapınca görürsünüz.Sizce olsun mu Olmasın mı? Evet yada Hayır
Mesaj01.09.2008, 09:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

bencede ama bennnn sonsahneyide seviyorum iyi mod bence olmasın her şeye bir şey diyor
Mesaj01.09.2008, 09:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ama bir çok mod var.Onunda hakkı değil mi
Mesaj01.09.2008, 09:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

olsun ama cok mod iyi degildir sen olma saten istemeyiz bedavasitem olaraqk
Mesaj01.09.2008, 09:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

merhabalar
size nasıl yardımcı olabilirim
Mesaj01.09.2008, 09:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

niçin beni istemiyorsunuz Crying or Very sad
Mesaj konusu:

Ben sabahtan beri herkesin sorusuna cebap vermeye çalışıyordum neyse madem kimse beni istemiyo bende hiçbir forma cevap yazmam öyle olsun madem.Görüşürüz
Mesaj konusu:

cok mod var ben net.tr. nin mod olmasını isterim o cok iyi bide cok yardımcı birsi net mod olsun Wink
Mesaj01.09.2008, 09:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

Peki ben?Sitemi beğenmediğiniz için mi mod olmak için sitenin güzel olması gerekmiyormuş ki
Mesaj01.09.2008, 09:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

hayır sitene girilmiyo bile Mr. Green sadece biz mod istemiyoruz bu kadar yöneticiler işini bilirler mesaka ysen cok iyi bir mod ve cüneyit hoca ve cokta var ne gereksinim varki moda 24 saaat yarısı var dır bu yüzden bu konuyu bence kapatın ilgide gostermeyiniz yöneticiler kimi sececegini cok iyi bilir Wink
Mesaj01.09.2008, 09:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

Burada senin mod olmanı isteyen tek kişi sensin.Forumda iki farklı kişi gibi mesaj yazma.Senden önce mod olacak niceleri var.
((((kendimi kastedmiyorum kesinlikle----Zaten okullar açılınca siteye giremeyeceğim))))
Mesaj01.09.2008, 09:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

Benim siteye giriliyo ama tasarımsız olduğu için daha hazır değil.Hazırlayınca göreceksin.Hem sen demiştinya bana ö.m la kutlarım seni diye herşeye cevap veriyorsun diye
Mesaj01.09.2008, 09:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

aynen bende yaw gırcemde fazla giremicem Crying or Very sad
Mesaj01.09.2008, 09:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arrow Merhaba; Arkadaşlar birincisi moderatörler yönetim tarafından uygun olan kişiler seçililer.Böyle başlık açarak zaten moderatör olacağınız varsada olamazsınız.Sabahtan beri mesaj atmak birşey değil önemli olan kullanıcılara kaliteli sürekli paylaşım yapmak...Millet aylarca paylaşım yapıyor ancak mod oluyor sen nasıl mod olacaksın?Kafayı yemişssin modlukla...olma olamazsın zaten kimse istemiyo..Sen daha ne yaptın ki moderatör olacaksın iyi herkes sabahtan beri mesaj atsın moderatör olsun git işine siteye verilmiyo moderatörlük doğru ama sen moderatör olamazsın..sabırsızsın..sabırlı dürüst ahlaklı türkçeyi güzel yazan konuşan kodlarla oynayabilen nitelikli kişidir.bunları yapabiliyormusun? Wink