Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj01.09.2008, 08:10 (UTC)    
Mesaj konusu: site tasarımı

arkadaşlar sitemin daha profesyonelce yapılmış bir tema arıyordum.öyle bir tema vamı acaba sanki kod yazılarak yapılmış bir tema css kod verirseniz sevinirim
Mesaj01.09.2008, 08:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

Forumu gez bulursun.Her şeyi de hazır bekleme.Çalışsan yaparsın.
Mesaj01.09.2008, 08:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

peki forumda nerde bulabilirim
Mesaj01.09.2008, 08:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

Css bölümünü inceleyin.
Mesaj01.09.2008, 08:22 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: site tasarımı

fkentertainment yazmış:
arkadaşlar sitemin daha profesyonelce yapılmış bir tema arıyordum.öyle bir tema vamı acaba sanki kod yazılarak yapılmış bir tema css kod verirseniz sevinirim

kardesıms en oyun ve grafık yapıyosun ama sitene tasarım yapamıyosun bu ısten bısey anlamadım acıklarmısın
Mesaj01.09.2008, 08:24 (UTC)    

fkentertainment yazmış:

Arrow http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=25694

Bu adreste free template uygulama var. Yani ücretsiz css tasarım veren sitelerden alınan tasarımı yapma.

Biraz zorlayıcı olabilir.Ama yaptığına deyecektir.

Kolay gelsin.

Mesaj01.09.2008, 10:07 (UTC)    

ooop09 yazmış:
fkentertainment yazmış:

kardesıms en oyun ve grafık yapıyosun ama sitene tasarım yapamıyosun bu ısten bısey anlamadım acıklarmısın

Arrow kardeş oyun sektörü başka webmaster'lık başka
Mesaj01.09.2008, 10:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

Şimdi Arkadaşım sen bana bir soru sormuşsun
soru:kardesıms en oyun ve grafık yapıyosun ama sitene tasarım yapamıyosun bu ısten bısey anlamadım acıklarmısın
tabi
Ben Uzman olduğum konu OYUN VE GRAFİK tasarım ben web ile ilgilenmiyorum Grafiğin içinde web tasarımda var ama ben web tasarım ve 2d ile ilgilenmiyorum.Benim amacım 3D oyun motorları üzerine oyun programlama ve 3ds max gibi profesyonel programlar anlatabildim mi yani web benim aram iyi değildir.am az öncede dediğim gibi benim işim oyunve grafik tasarlamak soruların varsa hala cevaplayabilirim
Önceki mesajları göster: