Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj31.08.2008, 22:37 (UTC)    
Mesaj konusu: futbol tasarımı

arkadaşlar bana yeşil futbol sahasıtop fln tasarımı fln yapacak arkadaş varmı hoşgeldiniz yerinede trophymanagerfotomac yazacak arkadaş lütfen yardım
Mesaj01.09.2008, 02:05 (UTC)    
Mesaj konusu: 5 dakıkalık bir çalışma bir bak istersen

Mesaj01.09.2008, 02:13 (UTC)    
Mesaj konusu: dewamı

tasarımın alt kısmı da böyle ama değişiklikte yapabiliriz baya bi değişiklik olur yaniişu an bi 5-10 dak uğraştım fazla zamanımda yok iş den dolayı eğer hoşuna giderse neler olacağına dair bilgiler yazarsan düzeklemeler yapabiliriz. değişik bir tasarım programıyla yapıorum kullanımıda biraz değişik ama anlatırım ....(web page marker)

devamı http://img518.imageshack.us/img518/2845/tasarm2vm5.jpg

dediğim gibi zamanım pek olmuyor işden eve 1 de dönuyorum turkiye saati ile 2 oluyor Sad

ama biraz zaman dersen idare eder bir şeyler ortaya çıkabilir ...
Mesaj01.09.2008, 06:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

dostum sitenin adı cok uzun akılda kalıcı bir isim kullassaydın ii olurdu neyse ben yapam sana bir Tane[/b]
Mesaj02.09.2008, 02:02 (UTC)    
Mesaj konusu: tmm

etiketin.tr.gg sen bana anlat tasarımın güzelmiş diğer arkadaş sende yapabilrisen bana bi tane bakalım hangisi güzel lütfen yardım edın
Mesaj02.09.2008, 02:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

en geç 4 güne sana bir tasarım göndereceğim kodu falan buraya da atabilirim herneyse diğer arkadaşta koyar bu arada belki o hoşuna gidero sebeble ok birde sen buraya bulunmasını istediğin linkleri söylemeye çalış veya konuları onu göre şablon kayarız. oky Wink
Mesaj02.09.2008, 09:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

link olarak
1.süperlig
2.2.lig
3.3.lig
4.türkiye kupası
5.milli takım
6.ueta champıons
7.ueta league
8.forum
9.anketler
10.siteye emeği gecenler
11.polatlıdan haberler

link olarak bunlar var sitede bide tasarıma yazabilirsen tm'nın rakipsiz tek gazetesi trophymanagerfotomacın altına yazılacak daha güzel olur bence yazarsanız sevinirim
teşekkürler
Mesaj02.09.2008, 10:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadasım sabıt tasarımlar yanı sıtenın kendı tasarımlarında bı tane futbol tasarım var hemde cook guzel onu kullanmayı denesene
Mesaj03.09.2008, 21:36 (UTC)    
Mesaj konusu: yardım

arkadaşlar birisi yardımcı olsun lütfen hiçkimse yokmu lütfen yardım
Mesaj04.09.2008, 10:28 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: yardım

trophymanagerfotomac yazmış:
arkadaşlar birisi yardımcı olsun lütfen hiçkimse yokmu lütfen yardım

Merhaba,

İstediğiniz tasarımları yapabilmek için imzamdaki linkleri ve bu bölümde paylaşılan sabit başlıklardaki tasarım nasıl yapılır anlatımlarını inceleyiniz..

iyi eğlenceler...

Mesaj04.09.2008, 22:02 (UTC)    
Mesaj konusu: hımm

ben anlamıyorum fazla bu işlerden lütfen biri tasarım yapsın kodunu bana versin ben ekliyim bilmiyorum lütfen
Mesaj04.09.2008, 22:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

www.yarimcafe.tr.gg

İSLAM

Arrow
COCUK BÖLÜMÜ
*Görgü Kuralları
*Dini Sualler
*Namazın Kılınışı
Arrow
İslamda Kadın
[b]*İslamda Kadın
*Evlilik nedir?

Arrow
İSLAMDA SORULAR *Pratik Bilgiler
*Dini Sualler
*Ahlak

Arrow
KUR'ANI KERİM
*Elifba
*Ayetler

*Kuran'ın Yazılışı[/b]

DAHA FAZLASI İÇİN http://yarimcafe.tr.gg/Islami-Bolum.htm
Mesaj05.09.2008, 00:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

yarım kardeş mübalağada teşbih olmasın ama konuların cennet bahçesinden ilham taşırken bir forumda yardım isteyen bir arkadaşa da site reklamı ile yardım etmen de çok acizce
Mesaj05.09.2008, 08:24 (UTC)    
Mesaj konusu: bak

bu konuyu istekli bir şekilde sor bak css tasrım kullanan sitelere sor muhakak bir bilgileri verdır.yada css ypanlara sor hackerfriende mesela Smile