Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj02.09.2008, 12:47 (UTC)    
Mesaj konusu: Yep Yeni Büyük bir Proje | Herkesi bu projeye bekliyoruz...

Sevgili arkadaşlarım...
Kraliyet Ailesi olarak büyük bir projenin altına imza atmayı planladık. Sİze bu projenin ne olduğunu tanıtacağım. Ama öncelikle bu projeye sizinde katılmanızı özellikle rica ediyorum. Sizin için ne gibi şeyler yaptık..

Sitemizde başlık resminin altındaki butonlarda yer alan "Sizin menünüz" adlı butonun içeriğini tamamen siz değerli ziyaretçilerimiz için ayırdık. Bu bölümde kendi yazmış olduğunuz otobiyografileri, makale ve denemeler gibi birçok şeyi sizin adınıza yayınlıyoruz. Dilerseniz göndermiş olduğunuz yazılarınızın altına sitenizin adresini yada bir bannerini karşılıksız yayınlıyoruz. Amacımız bir edebiyat projesinin altına Türk Vatandaşı olarak imza atmaktır. Örneğin yayınlamış olacağımız sizin otobiyografilerinizin (hayat geçmisiniz) 'in altına sitenizin adını yazarak değerli ziyaretçilerimiz merak ettikleri sitelerin adminlerini daha kolay tanıyacaktır.

7-11 yaş arası kardeşlerinizin sesini duyurmak için yeni bir projeye imza attık. Okuma yazmayı yeni öğrenmiş, bununda etkisinde hikaye ve roman yazmaya heves salmış genç kardeşlerimizin emekleri boşa gitmesin. Kardeşlerinizin yazmış olduğu hikaye ve romanları burada bütün dünya ile paylaşıyoruz... Haydi kardeşlerinizin yazmış olduğu en azından ufak bir hikayesi vardır bizimle paylaşın...

Siz değerli üyelerimizin bütün otobiyografilerini bekliyoruz. Sitesi olan, olmayan, kendisini tanıtmak isteyen yada tanımak isteyen herkesin otobiyografisini bekliyoruz. Bitmedi! İsteyen olursa otobiyografisinin altına internet sitesinin adresinide yazıyoruz. Böylelikle ziyaretçilerimiz, merak ettikleri sitenin adminini buradan bakarakta bulabilecek. Herkesin otobiyografisini bekliyoruz...

Siz değerli ziyaretçilerimizin her konudaki görüşlerini, denemelerini, anı yazılarını, sohbet yazılarını, söyleyişilerini, makalelerini bu bölümde sizden alarak bütün dünyaya paylaşıyoruz. Arzu ederseniz ki yazılarınızın altına web sitenizin adresini bile karşılıksız yayınlıyoruz. Yazılarınızı bekliyoruz... Bu konuda özellikle CUNOBAG adlı moderatörün o eşsiz yazılarını denemelerinide sitemize almayı buradan ayriyeten izin istiyoruz.

Amacımız kesinlikle bu konuda özellikle otobiyografi ve röportaj hizmeti veren internet sitelerinin içeriğini çalmak yada ziyaretçisini çekmek değildir. Otobiyografi hizmeti Minik Eller adlı projemize yapmış olduğumuz bir eklentidir.

Bu projenin sitelerde yapılması, aynen geçirilmesi yada uygulamaya koyulması durumunda o sitelerin kapatılması için sonuna kadar uğraşacağımızı buradan ek olarak söylemek isteriz.

Paylaşımlarınızı buradan yapabilirsiniz biz buradan aynen internet sitemize geçireceğiz yada tcsinifi(at)gmail.com adresine göndererek katkıda bulununuz. Haydi arkadaşlarım Edebiyat Projesinde sizinde bir katkınız olsun çok zor değil kendinizi tanıtın yazılarınızı tanıtın bir mail kadar yakınınızda...

Hassasiyetiniz için teşekkür ediyoruz... Kraliyet Ailesi

Mesaj02.09.2008, 12:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

çOK GÜZEL PAYLAŞIM SENİ DESTEKLİYORUZ...
Mesaj02.09.2008, 13:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

okullu-oluyoruz yazmış:
çOK GÜZEL PAYLAŞIM SENİ DESTEKLİYORUZ...

Sevgili kardeşim eğer arzu edersen seninde otobiyografini, makaleni, deneme yazını veya kardeşinin bir hikayesini bekliyorum. Bunlardan herhangi birisini burada paylaşabilirsin yada tcsinifi( at )gmail.com adresine gönderebilirsin. Sevgilerimle...

Mesaj02.09.2008, 13:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kardeş ben bir makalemi sizinle paylaşmak istiyorum buyrun.

İçinizdeki Lideri Uyandırın..!

Hepimizin içinde korkulacak derecede bir lider varAma şu anda derin bir uyukuda.Size bu lideri uyandırmanız için bir kaç tiyo vereceğim.Fakat dediğim gibi sadece bir kaç tane.Dahada fazla öğrenmek istiyorsanız "Kişisel Gelişim" kitaplarından okumanızı tavsiye ederim.

Lider olmak istiyorsanız önce kendinize hükmedin!

Lider olmak isteyen bir kişi kendisine söz geçirmesini bilmelidir.Örneğin; sabah kalktığınızda dişlerinizi fırçalamanızın size bir yararı var.Fakat erindiğiniz için yapmak istemiyorsunuz.İşte o anda irade gücünüzü kullanarak,kendinize söz geçirin.Mesala;isminizi söyleyerek,hemen dişini fırçala diye kendinize emir verin.

Her gün bunu deneyin.Aradan biraz süre geçtikten sonra göreceksinizki dişlerinizi seve seve fırçalayacaksınız.Bu sadece bir örnekti.Bunun gibi daha yüzlerce sevmediğiniz ama size yararı dokunacak olan işleri zorla yapın.Bu sayede artık kendinize hükmetmiş olacaksınız.

Artık inşallah kendinize söz geçirebilirsiniz.Şimdi bir ayna bulun ve karşısına geçip deyinki;Ben geleceğin en büyük liderlerinden olacağm.Aynadaki yüz ifadenize bakın.Sizin Edinsondan,Einsteinden ne farkınız var?Kedinizi lider olduğunuza inandırın.Çünkü başarının yolu inançtan geçer.Onlarca büyük insan hedeflerini hayalleriyle ve azmiyle gerçekleştirmiştir bunu unutmayın.

Disiplinli ve Programlı olun.

Lider olabilmenin diğer bir ön koşulu ise programlı ve disiplinli bir yaşam tarzına sahip olmaktır.Her liderin kendine göre hazırladığı bir prgoramı vardır.Sizde kendinize güzel bir program hazırlayın.Ve dahada önemlisi bu programı dakikası dakikasına uygulayın.Birde ajandanız olsun.Bu ajandaya yaptıklarınızı ve yapacaklarınızı yazın.Programınız ajandanızda yer alsın felan.

Evet size vereceğim tiyolar bu kadardı.Bu konuda kendinizi dahada fazla geliştirmek istiyorsanız.Bir kırtasiyeye gidin ve kişisel gelişim kitaplarından alın..

fazla uğraşmammıştım yayınlarsanız ve sitemi yazarsanız sevinirim.
Mesaj02.09.2008, 13:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

yazı tamamen bana aittir.
Mesaj02.09.2008, 13:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

gelepsi yazmış:

Sevgili kardeşim hassasiyetin ve bu güzel makalen için sana sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Sitemizde yayınlamak bize şeref verecektir. Sevgilerimle

Mesaj02.09.2008, 13:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

kraliyetailesi yazmış:
gelepsi yazmış:

Sevgili kardeşim hassasiyetin ve bu güzel makalen için sana sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Sitemizde yayınlamak bize şeref verecektir. Sevgilerimle

arz ederim efenim saygılar
Mesaj02.09.2008, 13:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kardeşim sen bilgili ve kültürlü birisin senden bir ricam olacak.

http://gelepsi.tr.gg/Gelepsi-Forum/cat-1-Kitap--Oe-nerileri-.htm adresine üye olmadan "Kitap Önerisi" yaparmısın.Bu milletimize bir katkıdır.
Mesaj02.09.2008, 13:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

bende mail adresinize gönderdim iyi çalışmalar Smile
Mesaj02.09.2008, 13:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

gelepsi yazmış:
Kardeşim sen bilgili ve kültürlü birisin senden bir ricam olacak.

http://gelepsi.tr.gg/Gelepsi-Forum/cat-1-Kitap--Oe-nerileri-.htm adresine üye olmadan "Kitap Önerisi" yaparmısın.Bu milletimize bir katkıdır.

Ettim kardeşim Hulki Cevizoğlu'ndan İşgal Ve Direniş Smile Herkese tavsiye ediyorum gerçekten mükemmel bir kitap

Mesaj02.09.2008, 13:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

internationalcafe yazmış:
bende mail adresinize gönderdim iyi çalışmalar Smile

Hassiyetin için teşekkür ederim kardeşim yayınlamak bir zevktir..

Mesaj02.09.2008, 13:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

paylaşacağım daha bir çok makalem var.Bunları gün gün size göndermekten büyük şeref duyarım.

Saygı selamlar
Mesaj02.09.2008, 13:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

gelepsi yazmış:
paylaşacağım daha bir çok makalem var.Bunları gün gün size göndermekten büyük şeref duyarım.

Saygı selamlar

Asıl biz şeref duyarız makalelerinizi bu başlık altında yazarsanız bize daha yardımcı olursunuz şimdiden sonsuz teşekkür ediyoruz.

Mesaj02.09.2008, 16:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

Evet arkadaşlar edebi yazılarınızı bekliyorum

Mesaj02.09.2008, 17:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

kraliyetailesi yazmış:
gelepsi yazmış:

Saygı selamlar

Asıl biz şeref duyarız makalelerinizi bu başlık altında yazarsanız bize daha yardımcı olursunuz şimdiden sonsuz teşekkür ediyoruz.

tabi buradan gönderirim fakat sizden bir ricam olucak.Bu makalelerin olduğu kısmı kutucuklarda yapmışsınız bunları özet metin ve resim koyarak yapsanız daaha iyi olmazmı
Önceki mesajları göster: