Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj02.09.2008, 17:16 (UTC)    
Mesaj konusu: Öneri Saymakla Bitmez

Öncelikle site düzenleme menüsünün iğrenç olduğunu söylemek istiyorum.Siteyi düzenleyene kadar insanın canı çıkar.Haberi anasayfaya eklemek için gelişmiş bir html kurdu olmak gerek.Çünkü haber ekleme bölümü diye bir bölümden eser yok.Üstte reklam koymuşsunuz, iğrenç olmuş.Eskiden koymuş olduğunuz o yazı şeklindeki reklamınız biraz insaflıydı.Şimdi işi tam çığrından çıkarmışsınız.Sitesine reklam vermek isteyen trgg üyelerine nerdeyse ortak oldunuz reklam konusunda.Zaten amacınız belli oldu.Reklamları kaldırmak için üyelerden para istemek ve böylece para kazanmak.Ayrıca ftp hesabı bile yok.Resmen kısıtlanmış bir blogdan farksız sizin hostinginiz.Bari bazı site haklarını paralı yapın ki sitesiyle uğraşan kişilerin emeği boşa gitmesin ve siteleri gelişebilsin.Para vermeleri gerekse bile.

Gerçekler acıdır.Eğer bu mesajı silerseniz bile bu hostingin gerçek durumu budur.Bu hostingden bir site daha açayım dedim ama bu google reklamını da koyunca artık iş iyice çığrından çıktı.Gelecekte 728x90 banner koymazsanız kendimizi şimdiden şanslı sayalım.Artık 2 sitem ile hiç uğraşmayacağım çünkü bu berbat bir hosting servisi Exclamation Sad
Mesaj02.09.2008, 17:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

kardeşim madem bs yi beğenmiyorsun

ozmn site kurmasayıdn !

burdan berbat demyede hiç hakkın yok !

Mesaj02.09.2008, 17:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

Buldun Bulanma Sözcük grubunu boşa dememişler Wink
Mesaj02.09.2008, 18:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba,
TC. yasalarında "iğrenç" kelimesi ve ustteki uslubunuz hakarete girer ve ne yazılı kurallarda ne de toplum kurallarında kabul edilecek bir tarafı yoktur.
Burada kullanıcılarımızın önerilerini almaktayız.Sizin bir öneriniz varsa buyrun yapın.Ama kritize etmek ile eleştride bulunmanın farkını önce öğrenmelisiniz.

Reklamlar hakkında söylediklerinize yorum bile yapmak yersiz.Çünkü diğer bu konu hakkında açılmış olan başlıklara verilen cevapları okumuş olsaydınız durumu anlardınız. Ama farkediyorum ki siz o cevapları okumuş olsanız bile bu başlığı açacaktınız,çünkü amacınız farklı.Amacınız çözüm üretmek değil,karalamak ve çamur atmak.

İnternet ortamında bu şartları ücretsiz olarak sunan ve böylesi bir forum ile 24 saat durmaksızın hizmet veren bir başka sistem daha biliyorsanız lütfen hiç durmayın ve oradan yararlanın.Yeter ki günden güne durmadan ilerleme kaydeden ve kullanıcılarına daha iyi imkanlar sunabilmek için durmaksızın çalışan internet ortamının konusunda en büyüklerinden bedava-siteme çamur atmayın.

Başlığınızı silecek kadar saygısız olsaydık öneriler bölümünü açmazdık.Biz herkese karşı şefaf ve anlayışlıyız.
İyi günler.
Mesaj02.09.2008, 18:22 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Öneri Saymakla Bitmez

fenermax yazmış:
Öncelikle site düzenleme menüsünün iğrenç olduğunu söylemek istiyorum.Siteyi düzenleyene kadar insanın canı çıkar.Haberi anasayfaya eklemek için gelişmiş bir html kurdu olmak gerek.Çünkü haber ekleme bölümü diye bir bölümden eser yok.Üstte reklam koymuşsunuz, iğrenç olmuş.Eskiden koymuş olduğunuz o yazı şeklindeki reklamınız biraz insaflıydı.Şimdi işi tam çığrından çıkarmışsınız.Sitesine reklam vermek isteyen trgg üyelerine nerdeyse ortak oldunuz reklam konusunda.Zaten amacınız belli oldu.Reklamları kaldırmak için üyelerden para istemek ve böylece para kazanmak.Ayrıca ftp hesabı bile yok.Resmen kısıtlanmış bir blogdan farksız sizin hostinginiz.Bari bazı site haklarını paralı yapın ki sitesiyle uğraşan kişilerin emeği boşa gitmesin ve siteleri gelişebilsin.Para vermeleri gerekse bile.

Gerçekler acıdır.Eğer bu mesajı silerseniz bile bu hostingin gerçek durumu budur.Bu hostingden bir site daha açayım dedim ama bu google reklamını da koyunca artık iş iyice çığrından çıktı.Gelecekte 728x90 banner koymazsanız kendimizi şimdiden şanslı sayalım.Artık 2 sitem ile hiç uğraşmayacağım çünkü bu berbat bir hosting servisi Exclamation Sad

bi kere berbat dediğiniz yerde neden 2 tane siteniz var artı bedava-sitem ailesinden 2.000.000 yakın üye bulunmkata bu 2.000.000 kişiyede berbat deme hakkınız yoktur ayrıca koydukları reklam çok küçük fark edilemiyecek şekildedir siz hiç blogcu yada blogger den site açtınızmı acaba ordaki reklamlar nasıl lütfen bu tür şımarıklık yaparak kendinizi kandırmayın ayrıca html konusunda bedava-sitemden daha iyi bir site veren hizmet yoktur siz hiç bir yerde gördünüzmü acaba html den müzik koyup eklediğinizi benim bedava-sitem dışında 20 ye yakın blog blogcu mynet vesaire bir çok sitede sitem var ve o kadar site gezdim hayla burdayım istemeyen çeker gider tammamı bu tür yazılar yazarak forumu kirletmeyiniz ayrıca bedava-sitemin amacı kardeşlik sevgi saygı bunlar ilk önce gelendir lütfen terbiyenizi takınınız...
Mesaj02.09.2008, 18:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

ayrıca korkağın birisinizki siteniz sanırım yeni açılmış sırf bu çamuru atmak için bu siteyi açdığınızı düşünüyorum ve kesin sıradan bir kafeden yerinizin belli olmaması için yazmışsınızdır...
Mesaj02.09.2008, 19:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bulup da bulanma!Beğenmiyorsan seni tutan yok.Berbat olsaydı milyona yakın kişi bu servisi seçmezdi.Daha iyisini biliyorsan söyle de biz de yararlanalım.Altı üstü bir satır.

Bir kere reklamı kaldırmak için para isteyeceksiniz demişsiniz.Böyle bir şey olmadığını siz de biliyorsunuz.Böyle bir ekstra yakında olabilir ama zorla değil ister kaldırırsın ister kaldırmazsın.Reklam kaldırma ücretiyle domain ücretini toplasan ücretli hosting fiyatı bile etmez.Zaten burası hosting servisi değil.FTP istiyorsan git kendine bir hosting al.Sen hem reklamsız hem ftpli hem ekstralı bir bedava hosting bulamazsın!
Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Mesaj02.09.2008, 19:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadasa Gereklı Cevabı Cok Uygun Ve Guzel Sekılde Hıza Etmıs Cuneyt Hoca

Uzatmanın Manası Yok Arkadaslar

Iyı Eglenceler Wink
Mesaj02.09.2008, 19:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba,
Bencede uzamasının bir anlamı yok Wink
İyi eğlenceler arkadaşlar. Wink
Mesaj03.09.2008, 14:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba,
sistemimizi kimse begenmek mecburiyetinde degildir.

Ancak "simdi belli olan amacimiz" konusuna deginmek istiyorum. Biz en basindan beri bir satir reklam hakkimizin oldugunu ve iceriginin bize birakilmis oldugunu belirtmistik. Bunda degisenb ir sey yok, reklam hala bir satir.... Ayrica reklam kaldirma gibi ücretli ekstralar da yeni birsey degil. Ilk günden beri bir gün geleceklerinden bahsediliyor, hatta hala gelmedi!

Para kazanmak... Tabi ki amac para kazanmak...Elbette etik sinirlarin disina cikmayarak, kullanicilarimiza en az rahatsizligi vererek. Bu konu hakkinda yapilan yorum cok ilginc. Az da olsa kazanc olmasa sistemin ayakta kalmasi mümkün degil. Bu sistemden alinan maaslarla aile gecindiren calisanlarimiz var. Sizce bu sistem bir kere kurulup bir daha dokunmayarak mi isliyor?

Iyi günler.
Önceki mesajları göster: