Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj11.07.2008, 14:49 (UTC)    
Mesaj konusu: Arka plan resmi

Bugün genel problemler başlığı altında yazdım ama bi sonuca varamadığım için öneri olarak sunmak istiyorum.

Ana sayfam hariç diğer sayfalarımda arka plan resmi kullanmak istedim. Bunun için resim url sini bacground olarak sayfa kodu içerisinde yerleştirdim. Herşey çok güzel arka plan değişti. Ancak editöre girdiğimde sayfanın normal görünümünde (kaynak kodu kapalıyken) arka plan göründüğünden yazı veya başka birşey eklerseniz resimin üzerine yazmış oluyorsunuz ve dolayısıyla arka plan resminize veda etmiş oluyorsunuz. Yani herşey yazı yazana kadar.Lütfen ayarlarda her sayfanıza tanımlayın demeyin yokmudur sayfalara tek tek background verme yolu yada yapamazmıyız
Mesaj11.07.2008, 15:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

Laughing
Mesaj11.07.2008, 15:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

eger o resmin ÜZERINE yazi yazacak olmasan adi ARKA PLAN resmi olmazdi zaten...

Eger her sayfan icin istemiyorsan, ana yerden cikar, istedigin sayflarinin icine teker teker ekle.
Mesaj11.07.2008, 15:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

Zaten her sayfama tek tek yapıyorum ve sayfama yazı eklediğimde arka plan deaktif oluyor. Genelden yapmıyorumki Rolling Eyes
Mesaj12.07.2008, 11:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

otoparkur yazmış:
Zaten her sayfama tek tek yapıyorum ve sayfama yazı eklediğimde arka plan deaktif oluyor. Genelden yapmıyorumki Rolling Eyes

Yazı Eklediğin Zaman Tekrar Arka Planı Ekliceksin Smile
Mesaj03.09.2008, 13:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

Crying or Very sad Embarassed Confused Twisted Evil Very Happy Shocked Mad Evil or Very Mad Exclamation Neutral Neutral Mr. Green Question Twisted Evil Razz Confused Smile Sad Cool Embarassed Rolling Eyes Idea Arrow Wink Crying or Very sad Laughing Surprised süperrrrr
Önceki mesajları göster: