Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj04.09.2008, 11:23 (UTC)    
Mesaj konusu: -------Sitemizin Son Hali--------- Yorumlar Lütfen!!

Sitemiz yeni tasarımıyla karşınızda butterflydan vazgeçmedik tamamen yeniledik!! Mavi tasarımımızı yeşile çevirdik sizden yorumlarınız için bu konuyu ele geçirdik ! Lütfen yorum yapın! YENİ TASARIMIMIZ NASIL?
Mesaj04.09.2008, 11:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

LÜTFEN DİĞER KONUMU KİLİTLER MİSİNİZ!!
Mesaj04.09.2008, 11:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

süper olmuş Wink
Mesaj04.09.2008, 12:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

teşekkürler senin siten de hoş Wink
Mesaj04.09.2008, 12:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

"tam ödevler menü" başlığı menünün üstüne ortalanmamış, anasayfa başlığı da main page'e hizalanmamış, ayrıca bannerın üzerinde bir de sitenin ismi gözüküyor. bunu kaldırırsan daha güzel olur. ayrıca şu koyduğun google reklamı sayfanın üzerinde gözüküyor. onu da daha derli toplu halde bir köşeye çekersen daha hoş durur Wink

Mesaj04.09.2008, 13:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

dnzzcn yazmış:
"tam ödevler menü" başlığı menünün üstüne ortalanmamış, anasayfa başlığı da main page'e hizalanmamış, ayrıca bannerın üzerinde bir de sitenin ismi gözüküyor. bunu kaldırırsan daha güzel olur. ayrıca şu koyduğun google reklamı sayfanın üzerinde gözüküyor. onu da daha derli toplu halde bir köşeye çekersen daha hoş durur Wink

tam ödevler menü ve anasayfa başlığı resimleri o kadar da sorun olarak gözükmüyor bence;) ayrıca hangi bannerin üstünde site ismi yazdığını anlamadım Very Happy google reklamı sitenin üzerinde değil menünün hemen altında eğer benim bilgisayar yanlış gösteriyorsa buraya yaz düzeltmeye çalışim

bekliyorum Wink
Mesaj04.09.2008, 13:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

ayrıca bahsettiğin google reklamı sayfanın üzerinde ise o reklam bedava-sitem e aittir Very HappyVery HappyVery HappyVery Happy
Mesaj04.09.2008, 13:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

o reklamın bedava-siteme ait olduğunu biliyorum. aşağıda ziyaretçi defterinin yanında kendi sitenin reklamı olan google reklamı var küçük onu diyorum.

banner dediğim de header.

banner da site ismi zaten yazıo. ikinci bir kez hoş durmamış. resmi kapatmış. siteden kodu arayarak site ismini gizleme kodunu bulabilirsin Wink

ayrıca:

Mesaj04.09.2008, 13:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

yalnız bendeki google reklamı böyle duruyor

sorun senin bilgisayarın inçi olmalı Wink inç küçükse bu olabilir.

ayrıca TamÖdevler Ödev Sitesi yazısını silmeyi biliyoum ama bu google da tarandığında o yazının çıkmamasını sağlar Wink ayrıca o yazıyı seçmezsen o kadar da belli olmuyor sanırım Wink
Mesaj04.09.2008, 13:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

google reklamını draw layer ile yapmışsın. eğer onu da sitedeki gibi table'a eklersen inç değişse de yine düzgün durur Wink her ziyaretçi senin kullandığın çözünürlüğü kullanıyor olamaz Wink ki ben 1024x768 çözünürlükte kullanıyorum ve ziyaretçilerinin çoğu da öyle kullanıyor Wink dediğim gibi onu draw layer halinde yapma da tabloya kat Wink ayrıca site ismini boşluk halinde bırak demiyorum. gerekli kodu bulursan hem site ismin gözükmez hem de google'da çıkar Wink

Mesaj04.09.2008, 13:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

en iyisini yaptım resmi kaldırdım Very HappyVery HappyVery HappyVery Happy
Mesaj04.09.2008, 13:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

yaw kaldıramana gerek yoktu Very Happy dediğim gibi tabloya eklesen yeterdi Very Happy

Mesaj04.09.2008, 13:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

bi de bana şu isim gizlem kodundan bulabilr misin ben forumda bulamadım şahsen tasarımım butterfly bu arada Wink
Mesaj04.09.2008, 15:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

hani başka yorum yazmak isteyen yok mu arkadaşlar Very Happy
Mesaj04.09.2008, 17:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

başka yorum yok mu arkadaşlar Wink sitem nasıll