Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj05.09.2008, 09:41 (UTC)    
Mesaj konusu: kodu hisseden yönlendirici kod istiyorum

Benim sitemin ana sayfasında eğitim haber bandı var ve benden bu kodu isteyenler var ama ben ana sayfamdaki kodu versem haberler güncellendiğinde onunki güncellenmiyecek onun için benim sitemi süreklü takip eden ama ana sayfamdaki kodu hisseden yönlendirici kod istiyorum lütfen yardımlarınızı bekliyorum.

En son gunselegitim tarafından 05.09.2008 09:53:00 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj05.09.2008, 09:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yeni bir sayfa oluştur bu sayfaya h,ç nir şey ekleme yanlızca haber kodun olsun.Daha sonra o sayfayı iframe ile diğerlerine ver.
Mesaj05.09.2008, 09:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yazmayı unuttum sayfada tasarım kodlarında görünmemeli bunun içinde ıce ble, red vb değil de css kullanman gerekli.Eğer tasarımın css değilse 2. bir site aç.Tasarımı css seç.Menü gizle ve kodu oraya yapıştır.
Mesaj05.09.2008, 09:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

daha açık anlatırsanız sevinirim acemiyim ben iframe nedir nasıl yapılır
Mesaj05.09.2008, 09:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

İframe site içinde site göstermektir.Size örenek olarak nazımcayı vereyim.
Kod:
<iframe style="border-right: rgb(255,255,255) 1px; border-top: rgb(255,255,255) 1px; border-left: rgb(255,255,255) 1px; border-bottom: rgb(255,255,255) 1px" name="TestTest" marginwidth="0" marginheight="0" src="http://www.nazimca.net/spor-videolar/ifram/sporkod.html" frameborder="0" noresize="noresize" width="655" scrolling="no" height="632"></iframe>

http://www.nazimca.net/spor-videolar/ifram/sporkod.html bu sayfayı iframe kodu içine ekleyerek veriyor.
Mesaj05.09.2008, 10:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

1 -Bakın öncelikle css tasarımı sececeksiniz.
2-Menü gizleme kodunu uygulayacaksınız.
3-Kodlarınızı Yeni bir sayfaya ekleyeceksiniz.
4-o sayfayı iframe içine ekleyeceksiniz.
5-iframe kodunu sitesine ekleyen kişi sizin haberlerinizi görecektir.

Menü Gizleme kodu:
Kod:
<style type="text/css">
<!--
td.nav {visibility:hidden;}
-->
</style>

İframe kodu:
Kod:
<iframe name="iframe" src="kodunuzu eklediğiniz sayfanın linki" width="470" height="470" marginwidth="1" marginheight="1" scrolling="no" align="absmiddle" border="0" frameborder="0">

Mesaj09.09.2008, 17:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

kodogreniyorum yazmış:
Yazmayı unuttum sayfada tasarım kodlarında görünmemeli bunun içinde ıce ble, red vb değil de css kullanman gerekli.Eğer tasarımın css değilse 2. bir site aç.Tasarımı css seç.Menü gizle ve kodu oraya yapıştır.

Tr.gg sitelerinde html kodda olsa iframe kod yasak haberiniz olsun Wink Ancak .com uzantılı sitelerde yapıp yayınlaman mümkün.
Mesaj24.10.2008, 15:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

naazimca yazmış:
kodogreniyorum yazmış:

Tr.gg sitelerinde html kodda olsa iframe kod yasak haberiniz olsun Wink Ancak .com uzantılı sitelerde yapıp yayınlaman mümkün.

Merhaba,
İframe tamamen yasak değildir.
Tr.Gg ve Bedava-Sitem.Com sitelerini açmak yasaktır sadece.
Öbür iframeleri eklersen sorun yoktur.
İyi eğlenceler.

Mesaj24.10.2008, 20:39 (UTC)    
Mesaj konusu: benim kafa dağıldı bu iframeye

anlaamadım şu iframe yasağını
ne yasak ne yasak değil galiba kendi verdiğimiz ve aldığımız yasak

başka bir siteyi komple izinsiz filen alıncamı yasak her yerde başka yazı

karıştırdım iyiyce

ÖM GÖNDERİLMESİ TAVSİYE EDİLİR DAHA ÖNCE BAKILIR
Mesaj25.10.2008, 07:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

İyani iframe kodları ziyaretci sayısını çok göstermek için yapılıyor..Bazı site sahibleri bunu yapıyo..buda sahtecilik tabiki en iyisi kendin yap ...[/b]
Mesaj28.06.2009, 06:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

hyperend yazmış:
İyani iframe kodları ziyaretci sayısını çok göstermek için yapılıyor..Bazı site sahibleri bunu yapıyo..buda sahtecilik tabiki en iyisi kendin yap ...[/b]
dimi yani
Mesaj21.05.2013, 10:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

Search.
Mesaj21.05.2013, 10:45 (UTC)    
Mesaj konusu: Cevap..

umtdevrim yazmış:
Search.

Eski konulara ilgi göstermeyiniz..!
Önceki mesajları göster: