Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj05.09.2008, 17:23 (UTC)    
Mesaj konusu: OLAY BUDUR İŞTE EĞLENCENİN YENİ ARRESİ---OlAyBuDuR----

İŞTE EN ÇOK İÇERİKLİ SİTE
Mesaj05.09.2008, 17:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

bence çok güzel bir site başarılarının devamını dilerim
Mesaj05.09.2008, 17:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadaşım siteni gezdim ve en çok içeriğe falan sahip olduğunu düşünmüyorum Wink zaten %90'ını copy/paste yoluyla yapmışsın. bu nedenle sürekli aynı başlığı açıp durma Wink tasarımını ve içeriğini geliştir sonra yap reklamını Wink o zaman böyle aynı başlığı 50 kere açmak zorunda kalmazsın Wink .....
Mesaj05.09.2008, 17:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

ben zaten kendim yaptım demedim sadece çok içerikli dedim senin dediğin başka bişey doğru ben %90 copy olabilir ama içerik olarak bence şuana kadar girdiklerimden daha iyi sen bir iki sayfa gezerek konuşma ben diyom konya sen diyon kenya
Mesaj05.09.2008, 17:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

bırak 1-2'yi istersem 10-20 sayfa geziyim, yine de sitende yararlı içerik yok Wink zaten her şey karmakarışık olmuş. bi yerden bi şey beğenmişsin hoop copy/paste siteye yapıştır.... önce kendine bir konu belirle ki içeriğin yararlı olsun Wink her önüne geleni sitene koyarsan geniş içerik değil gereksiz içerik olur Wink

ayrıca madem içerik şu ana kadar girdiklerinden daha iyi, o zaman girdiğin sitelerin belli bir seviyesi olsun, her gördüğün siteye girme derim Wink ....

üstelik bu başlığı bizler yorum yapalım diye açmışsın.... hep olumlu eleştiri alacaksın diye bir şey yok Wink her olumsuz eleştiri yapanla böyle tartışma çıkarırsan kimse tenezzül edip de sitene uğramaz Wink......
Mesaj06.09.2008, 14:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

ben senin derdini anlamıyom ama benim sitem hakkında tek olumsuz cevap verdin ama saçma okadar diyom hem benim başlığım seni ilgilendirmez yararlı içerik yok ne demek örnek ver o zaman valla benim sitemi %99 kişi beğendi bi sen beğenmedin helal Wink Wink Wink Wink Wink
Önceki mesajları göster: