Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj06.09.2008, 08:07 (UTC)    
Mesaj konusu: Bu radyo sitemde çalışmıyor

<OBJECT id=Player1 height=63 width=200 align=left
classid=clsid:6BF52A52-394A-11d3-B153-00C04F79FAA6>

<PARAM NAME="URL" VALUE="http://212.95.41.16:9470/" ref><PARAM NAME="rate" VALUE="1"><PARAM NAME="balance" VALUE="0"><PARAM NAME="currentPosition" VALUE="0"><PARAM NAME="defaultFrame" VALUE=""><PARAM NAME="playCount" VALUE="100"><PARAM NAME="autoStart" VALUE="-1"><PARAM NAME="currentMarker" VALUE="0"><PARAM NAME="invokeURLs" VALUE="-1"><PARAM NAME="baseURL" VALUE=""><PARAM NAME="volume" VALUE="100"><PARAM NAME="mute" VALUE="0">
<PARAM NAME="uiMode" VALUE="full"><PARAM NAME="stretchToFit" VALUE="-1"><PARAM NAME="windowlessVideo" VALUE="-1"><PARAM NAME="enabled" VALUE="-1"><PARAM NAME="enableContextMenu" VALUE="-1"><PARAM NAME="fullScreen" VALUE="0"><PARAM NAME="SAMIStyle" VALUE=""><PARAM NAME="SAMILang" VALUE=""><PARAM NAME="SAMIFilename" VALUE=""><PARAM NAME="captioningID" VALUE=""><PARAM NAME="enableErrorDialogs" VALUE="0">
<PARAM NAME="_cx" VALUE="10610"><PARAM NAME="_cy" VALUE="7382"></OBJECT>
</font>
</marquee></font></td>
</tr>
</table>
.....................................................................................................................................
Bu kod ÇaykaraFM(trb.) radyo kodudur.-Kod-test- sayfalarında çalışıyor.Bizim sitede çalışmıyor.Siteme koymak istiyorum.Ne yapmam gerekiyor,kod ustaları
lütfen söylermisiniz.Herkese selam ve saygılar,başarılı çalışmalar dilerim.
Mesaj06.09.2008, 11:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

bende çalışıyor ama sayfalarımı değiştirde görünmüyor
Mesaj06.09.2008, 15:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sayın "devrimgurer" sende çalıştığına göre bende de çalışması gerekiyor.Denemeye devam ediyorum.İlgine teşekkür ediyorum.Bu kodların -Bedava-Sitem -sayfaları ile uyum sağlamadığı aklıma geliyordu.
Mesaj06.09.2008, 15:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadaşım yayın yapar bi dj olmayabilir yada kodları eklerke yanlışlık bir virgülünü bile silmen çalışmamasına sebep olabilir Wink

Mesaj06.09.2008, 15:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba,
Kod çalışıyor,çaykara fm .
Sorun sanırım sizin kodu ekleyişinizde.
İyi günler.
Mesaj06.09.2008, 16:05 (UTC)    
Mesaj konusu: cvp

Nihayet çalıştı.İlginize çok çok teşekkür ediyorum.Yalnız otomatik çalmaya başlıyor."Autoplay" ı kaldırıyorum yine otomatik çalmaya başlıyor.Sayın CUNOBAG bu özelliğini kaldırırmısınız.Openi tıklayınca çalsın.Hepinize selam ve saygılar...
Mesaj11.07.2012, 18:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

ya bende hiç açılmıo radyoyu ekledim portuda güvenlik duvarını kaldırdım flatcast ekledim kendi sayfama ama sadece flatcast dio radyoyu çalıştırmıyo yardım lütfen
Önceki mesajları göster: