Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj07.09.2008, 08:31 (UTC)    
Mesaj konusu: SAĞDAKİ HERŞEY KAYBOLDU YARDIMMMM

ARKADAŞLAR DUYURU PANOSU EKLIYECEKTIM KODU TASARIM AYARLARI GELISMIS AYARLAR A YAPISTIRDIM ANCAK SAGDAKI HERSEY KAYBOLDU....
Mesaj07.09.2008, 08:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

son eklediginiz kodu kaldırın...
Mesaj07.09.2008, 08:35 (UTC)    
Mesaj konusu: :(

ZATEN SILDIM ONMU ANINDA ....
Mesaj07.09.2008, 08:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba,

Ayrıca tasarımınızı değiştirdiğiniz de de bu tür sorunlarla karşılaşabilirsiniz..

İyi eğlenceler..
Mesaj07.09.2008, 08:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

tasarım ayarlarından sağdaki kutunun başlığı kısmına yanlışlıkla bir kod eklemiş olabilirmisiniz?(eğer eklemişseniz hemen silin)
Mesaj07.09.2008, 08:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba,
Tasarım değiştirmişseniz sağ tarafın görünmemesi doğaldır,eski tasarıma dönerseniz herşey eskisi gibi yerli yerinde olacaktır.Veya eski tasarımdaki sağ taraf kodlarını bu tasarıma aktarın.
Tasarım değiştirmedim diyorsanız en son eklediğiniz kodları kontrol edin.
İyi eğlenceler.
Mesaj07.09.2008, 08:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

eğer bu başlık resmini yaptıktan sonra olduysa normal başlık kullanı ıceblue nin
Mesaj07.09.2008, 13:23 (UTC)    
Mesaj konusu: arkadaşlar yeni tasarımda olmuyor malesef

bakın siteye girdiğinizde göreceksiniz ki sağ taraf sol tarafın yanına yapışmış sagdakı butun kodları sıldım hatta tasarımı da degıstırdım ama nafile modlar bu işi siz daha iyi biliyorsunuz...
Mesaj07.09.2008, 13:45 (UTC)    
Mesaj konusu: tamamdır

anasayfamı sılıp tekrar yapınca halloldu ama yıne de herkese yardımlerından dolayı tesekkurler...