Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj11.09.2008, 11:51 (UTC)    
Mesaj konusu: 10 gündür foruma giremiyordum çok şükür! Diğer sorunlar.

Sayın site yetkilileri sizden size yollanan forum dışı maillerle ilgili biraz daha duyarlı olmanızı istiyorum.Bakın ben on gündür foruma hiç bir yeni konu açamamak kaydıyla sadece bakaldım.Ve eminim benim gibi madur olan yüzlerce kişi var.Konuyla iligil çok detaylı bi mail atmama rağmen "cookidendi o" diye cevap aldım ama alakası yoktu.Maili deiştirerek tekrar yolladım ve çok şükür sorun halloldu.

2. soruna gelince.Resim yükleme kısmında basit bir resmi yüklemek için bazen 1 saat hatta daha fazla zaman geçiyor.Bağlantıdanmı sorun var acaba diyorum,bedava-sitem anasayfasını açıyorum hemen açıyor.Sorun kesinlikle resim yükleme kısmında.

3. sorun bedava-sitem serverı (mekanı almanya) günde en az iki kere kopuyor.Hergün artan kullanıcı sayısını göz önüne alacak olursak server sıkıntısı dahada artacaktır.Benim görüşüm Abd'deki güvenilir tanınmış firmalardan host almak ve mevcut olanı şimdiden bırakmak.

Ilgilendiğinz için teşekürler...
Mesaj11.09.2008, 11:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

keşke başlığını öneriler kısmına açsaydın dostum
Mesaj11.09.2008, 12:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

Foruma yazamamanizin asil sebebi ne idiymis?
Mesaj11.09.2008, 12:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

Diğer bir sorunu yazamayı untumuşum.Edit kısmı olmadığı için 2 mesaj oldu bağışlayın.Bedava-sitem anasayfasında "Örnekler" başlığı altında diğer bazı örnek siteler koymuşsunuz.Malum yeni bir site oluşturmak isteyen herkez oraya mutlaka bakıp fikir edinmek ister.Benimde ilk işim oraya bakmak olmuştu Ancak ne var ki burda ki örnek sitelerin yarısı uçmuş öbür yarısıda dışardan code script yapıştırılarak çok dandik hale gelmiş.Sizden ricam bu kısmı değiştirip,tamamen sitenize ait tasarımların kullanıldığı ,güzel hazırlanmış siteleri eklemeniz.Çünkü bu bölüm çok önemli..
Mesaj11.09.2008, 12:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

1) Foruma girememe sorununuz ne imis merak ettim, sorumun amaci diger kullanicilarimiza yeni cözüm yollari sunabilmek.

2) Örnekler kismi ile ilgilendik zaten, pek yakinda degisiyor.
Mesaj11.09.2008, 12:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

selin yazmış:
Foruma yazamamanizin asil sebebi ne idiymis?

Foruma girip yeni konu oluştur dediğimde beni ana sayfaya yöneltip lütfen giriş yapınız.Yukarıdaki girişi tıklayınız diye bir uyarı alıyordum.Ancak yukardaki tek giriş siteye giriş kısmı oraya giriyorum belki forumla bağlantılırdır diye tekrar yeni konu açmak için yelteniyorum ama nafile.Neyse sonunda sıkıntı halloldu
Mesaj11.09.2008, 12:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sorununuzun ne oldugu cok iyi biliyorim!
Cözümü ne idi diye soruyorum 3. kez.
Mesaj11.09.2008, 12:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

bende de oluyor proyx sunucundan herhalde

Arrow altinsayfam.tr.gg Arrow azzgittikuzzgittik.tr.gg Arrow htlmkodgezegeni.tr.gg Arrow oyun-clup.tr.gg Arrow gs-clup.tr.gg Arrow -eglence-gezegeni-.tr.gg Arrow arabalar-merkezi.tr.gg Arrow friend-book.tr.gg Arrow 4a-sinif-sitesi.tr.gg Arrow bursauludagcamii.tr.gg Arrow musluman-gencler.tr.gg Arrow dostluksiteleri.tr.gg Arrow oyunkaravani.tr.gg

Exclamation furkan can yılmaz Exclamation

Mesaj11.09.2008, 12:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

neden giremediğim konusunda hiçbir açıklama almadım.Tek bildiğim 10 gün giremiyordum, şimdi girebiliyorum..
Mesaj11.09.2008, 12:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

Resim yüklenmeme sorunu hala devam ediyor .Bir göz atarsanız sevinirim.
Önceki mesajları göster: