Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj13.09.2008, 11:09 (UTC)    
Mesaj konusu: Kart okuyucularım çalışmıyor..Yardım.

Selam arkadaşlar.Bilgisayarımdaki dahili kart okuyucularım çalışmıyor.İlk zamanlar çalışıyodu 10 gün falan kullandım bikaç gün sonra ise çalışmadığını farkettim.Hafıza kartını taktığımda hiç bi şekilde görmüyo.Kartı başka bir kart okuyucu ile USB den taktığımda bilgileri görebiliyorum.Yardım ederseniz sevinirim..
Mesaj13.09.2008, 14:48 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Kart okuyucularım çalışmıyor..Yardım.

alayiankarali yazmış:
Selam arkadaşlar.Bilgisayarımdaki dahili kart okuyucularım çalışmıyor.İlk zamanlar çalışıyodu 10 gün falan kullandım bikaç gün sonra ise çalışmadığını farkettim.Hafıza kartını taktığımda hiç bi şekilde görmüyo.Kartı başka bir kart okuyucu ile USB den taktığımda bilgileri görebiliyorum.Yardım ederseniz sevinirim..

laptop mu kullanıon
Mesaj13.09.2008, 16:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yani USB Donanımı Yok.Denetim Masasına Gir Donanım Ekleye Tıkla Orada Bulursun Wink
İyi Eğlenceler Smile

Mesaj13.09.2008, 21:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

Masaüstü bilgisayar kullanıyorum.İlk zamanlar kullanıyodum normal bi şekilde şuan sadece kart okuyucu portunun kendi usbsi çalışıyo fakat cart okuyucuları calışmıyo.
Mesaj14.09.2008, 12:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

anakartla kart okuyucu arasındaki bağlantı kablosu vardır uçları kare şekilde onların birisi falan yerinden fırtmıştır.

TR.GG DESTEK FORUMUMUZ http://ner10.net/tr-gg-destek-ve-paylasimlar-f-185.html
Mesaj14.09.2008, 21:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

webmasterler yazmış:
anakartla kart okuyucu arasındaki bağlantı kablosu vardır uçları kare şekilde onların birisi falan yerinden fırtmıştır.

Donanımdan fazla anlamadığım için bakmadım ama dediğinizden olabilir bakarım.Teşekkürler.
Mesaj18.09.2008, 03:33 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Kart okuyucularım çalışmıyor..Yardım.

alayiankarali yazmış:

DONAMI DENETİM MASASINDAN YÜKLE
AMA BELKİ HAFIZAN KARTIN BOZUKTUR
BAŞA YERE TAKINCA ÇALIŞIYOR DEDİNDE O YÜZDEN
BAŞARILARR Wink