Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj23.07.2007, 16:21 (UTC)    
Mesaj konusu: kota sınırım dolar mı?

slm bişi merak ettim bu bedava siteyi oluşturduk ama bu site durduğu müddetce adsl kotamız dolarmı(video izlemezsek , müzik ve radyo dinlemessek kota dolarmı?)
Mesaj23.07.2007, 17:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba, kota siniri yok.
Mesaj23.07.2007, 17:53 (UTC)    
Mesaj konusu: soru

yani kotam dolmazmı
Mesaj23.07.2007, 22:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

kotan dolar da, muzikle ve videolarla dolmaz, baska yere yukledigin icin onlari.. resimlerle dolabilir...
Yakinda ayrica daha fazla hafiza alani isteyenler icin de yeni bi rservisimiz olacak, belirli bir ücret karsiligi...
Mesaj14.09.2008, 00:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

dolmaz kardeşim selin ablanın dediği gibi resim dolduruyor sadece ha resim siten varsa bilmem belki ama benim nbilgisayardaki resimleri toplasan 500 mgb etmez zaten video kod olduğu için kotaya etkisi olmuyor

Siz de Toplistimize Katılın Gunluk 500 Tekil istatistiklerimiz acık pr 2 ilk 3 ana sayfada http://naatlar.tr.gg/toplist.htm
Mesaj14.09.2008, 08:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

naatlar yazmış:
dolmaz kardeşim selin ablanın dediği gibi resim dolduruyor sadece ha resim siten varsa bilmem belki ama benim nbilgisayardaki resimleri toplasan 500 mgb etmez zaten video kod olduğu için kotaya etkisi olmuyor

Arrow Mesaj24.07.2007

eski mesajlara ilgi göstermeyin...

Mesaj14.09.2008, 09:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

yanlımıyorsam arkadaş kendi adsl kotasını sormuş bedava sitem kotasını değil Question
Mesaj14.09.2008, 12:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

abron yazmış:
naatlar yazmış:

Arrow Mesaj24.07.2007

eski mesajlara ilgi göstermeyin...

evet doğru dikkat etmemiştim kardeşim bi daha bakarım
bu arada eski ama adsl kotasını sormuşsa dolabilir dikkatli kullanması gerekiyor forum sitelerinin de kotaya buyuk etkisi var bu site işi kotalı adsl le yurumuyor

Siz de Toplistimize Katılın Gunluk 500 Tekil istatistiklerimiz acık pr 2 ilk 3 ana sayfada http://naatlar.tr.gg/toplist.htm
Mesaj01.10.2008, 16:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

peki bizim yaptığımız sitelerin kaç mb.olduğunu nasıl öğrenebiliriz. 1GB sınırı var ama halihazırda kaç mb.tını meşgul ediyoruz onu öğrenebilirmiyiz.
Önceki mesajları göster: