Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj22.08.2008, 15:19 (UTC)    
Mesaj konusu: foruma kayıt olan kişilerin hepsini birden nasıl silerim

arkadaşlar benim sitede biri nasıl yapmışsa saçma sapan asimlerle 2000 den fazla isimle üye olmuş onların hepsini birden nasıl silerim
Mesaj22.08.2008, 15:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba,

Ekstraları değiştir'den forum ekstrasını açın.
Ordan üst sekmeden kullanıcı haklarına tıklayın.
Hangi kullanıcıyı silmek istiyorsanız yanın da ki sil (-)'e tıklayın.ve silin.

İyi eğlenceler..
Mesaj22.08.2008, 15:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

gokseen yazmış:
Merhaba,

İyi eğlenceler..

ordan silindiğini biliyorum ama yarım saattir 30 kişiyi silemedim ben hepsini birden silmek istiyorum
Mesaj22.08.2008, 15:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

yaprakhisar yazmış:
gokseen yazmış:
Merhaba,

İyi eğlenceler..

ordan silindiğini biliyorum ama yarım saattir 30 kişiyi silemedim ben hepsini birden silmek istiyorum

Merhaba

MaLesef ßöyle ßir Şey Mümkün Değil

Kolay Gelsin İyi Eğlenceler

Mesaj22.08.2008, 15:32 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: foruma kayıt olan kişilerin hepsini birden nasıl silerim

yaprakhisar yazmış:
arkadaşlar benim sitede biri nasıl yapmışsa saçma sapan isimlerle 2000 den fazla isimle üye olmuş onların hepsini birden nasıl silerim

Bizimde Başımızda bu şekilde bir problem var. Tek Tek elle yapılacak bir olay olduğunu sanmıyorum. Kimse bunun için uğraşma. 1 günde olan bir olay. Bir anda üye sayım 1000 kişi arttı. Teknik Bir Problem olabilir buradan DUYURALIM.
Mesaj14.09.2008, 09:19 (UTC)    
Mesaj konusu: yeni resim ekle

merhabalar,siteme yeni resim eklemek istiyorum ama yaklaşık 1 haftadır yeni resim ekle bölümünde sayfada hatalar oluştu diyip,yuvarlak kum saati sürekli dönüp duruyor,1 resmi en fazla 5 saniye içinde ekliyordum ama şimdi hiç bir resim ekleyemiyorum...saygılar...
Mesaj14.09.2008, 09:20 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: yeni resim ekle

yaprakhisar yazmış:
merhabalar,siteme yeni resim eklemek istiyorum ama yaklaşık 1 haftadır yeni resim ekle bölümünde sayfada hatalar oluştu diyip,yuvarlak kum saati sürekli dönüp duruyor,1 resmi en fazla 5 saniye içinde ekliyordum ama şimdi hiç bir resim ekleyemiyorum...saygılar...
Merhaba,
inceleyin >
http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=39073
iyi eğlenceler Wink
Mesaj14.09.2008, 09:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

teşekkürler...
Mesaj14.09.2008, 19:56 (UTC)    
Mesaj konusu: yeni resim eklenmiyor

merhaba,yeni resim eklemek için 30-40 dakika beklenmesi gerektiği yazılmış ama 120 dakika bekledim ve 3 kez denedim yinede eklenmedi,eğer başka bi yolu varsa yardımlarınızı bekliyorum,teşekkürler...
Mesaj14.09.2008, 19:57 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: yeni resim eklenmiyor

yaprakhisar yazmış:
merhaba,yeni resim eklemek için 30-40 dakika beklenmesi gerektiği yazılmış ama 120 dakika bekledim ve 3 kez denedim yinede eklenmedi,eğer başka bi yolu varsa yardımlarınızı bekliyorum,teşekkürler...

UPLoad Edebılırsınız

Arrow http://tr-load.com/

Turkcedır Kolaydır

Bır Dosya Yuklerken Gozat Butonuna Basın Ve Bılgısayarızdan Dosyayı Secın Kendısı Yuklıycek Ve Websıtesıne Ekleyın Yazıcak Altta Ordan Kodu Alabılırsınız

Iyı Eglenceler Wink
Mesaj14.09.2008, 20:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

Resimleri yüklemede teknik sorunlar var bu yüzden resimler yüklenmiyor yüklense bile hata veriyor bu sorunu teknikde stek elemanları çözene kadar size tavsiye edeceğim siteden resimlerinizi yüklerseniz hem diğerlerinden daha uzuzn süre kalıcı olur hemde kalitelidir...

www.imageshack.us

Reismleri göz at'a tıklayıp seçin daha sonra alttaki kutucuğa mail adresinizi yazın sonra aşağıdan şeçeneklerden de optimize without resizing 'i seçin daha sonra host it ! butonuna tıklayınız.Burada resmi kullanmak için en alttaki urlyi kopyalamanız yeterli.Kolay geldin...
Mesaj14.09.2008, 20:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mesajınızı göremedim kusura bakmayın....
Mesaj14.09.2008, 20:05 (UTC)    
Mesaj konusu: resim ekleme sorunu

var olan bir sayfanın altına yani diğer resimlerin yanına eklediğimde direk link olarak çıkıyor,yeni bir sayfa açıp kaynak kısmını kullanmıyorum,bu nasıl olcekk...
Mesaj14.09.2008, 20:07 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: resim ekleme sorunu

yaprakhisar yazmış:
var olan bir sayfanın altına yani diğer resimlerin yanına eklediğimde direk link olarak çıkıyor,yeni bir sayfa açıp kaynak kısmını kullanmıyorum,bu nasıl olcekk...

Ayarlar>Gelısmıs Ayarlar>Html Edıtoru Html bılmenız Gereken Vs Yazan Yerı Kutucugu Bos Bırakın

Kaydedın

Kaynak Butonu Artık Cıkar

Iyı Eglenceler Wink
Mesaj14.09.2008, 20:10 (UTC)    
Mesaj konusu: kutucuk boş

kutucuk boşmuş zaten
Önceki mesajları göster: