Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj14.09.2008, 09:46 (UTC)    
Mesaj konusu: Şifremi Geri Alamıyorum

Cunobag hocam www.elhamdulillah-muslumanim.tr.gg sitemin şifresini ö.m la vermişti.ama sonra o kişi yine bulmuş.tasarımını bozmuş.şu an yemin ederim ki ağlıyorum.o siteyi öğretmenime hediye edecektim.ama ne kadar kötü kalpli. e-mail attım.hiç bir şey demedi.Nolur yardım edin. Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Sad Sad Sad
Mesaj14.09.2008, 09:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

support( at )bedava-sitem adresine sitenizin geri bir tarihe alınmasını isteyen bir mail atınız fakat bu mailinizi sitennizi açmıs olduğunuz e mail ile atınız aksi taktirde baska e maillere cvp gelme z
Mesaj14.09.2008, 09:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

gececi40 yazmış:
support( at )bedava-sitem adresine sitenizin geri bir tarihe alınmasını isteyen bir mail atınız fakat bu mailinizi sitennizi açmıs olduğunuz e mail ile atınız aksi taktirde baska e maillere cvp gelme z

attım ama o hain kişi msn mi de almış.cunobag hocam a da mail attım cevap gelmedi
Mesaj14.09.2008, 09:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

oke ben cüneyt hocama durumu bildirdim o ilgilenir
Mesaj14.09.2008, 09:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

[quote="gececi40"]oke ben cüneyt hocama durumu bildirdim o ilgilenir[/quote

teşekkür ederim Wink
Mesaj14.09.2008, 11:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba,
Bu tür durumların başvuru yeri forum değil değildir.
support( at )bedava-sitem.com a lütfen..
İyi eğlenceler.
Mesaj14.09.2008, 11:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba,
support( at )bedava-sitem adresine sitemin
xx tarihine Back-Up yapıLmasını istiyorum... Sitem ve Şifrem şu...
Diye Mesaj göndererek sitenizi alabilirsiniz...

İyi Eğlenceler Wink
Önceki mesajları göster: