Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj14.09.2008, 11:11 (UTC)    
Mesaj konusu: Siz bilgili arkadaşlar yardım edin! Yardım edip Medatör olun

Ben bir "The Godfather(Baba)" film hayranıyım. Baba filminin Türkiye'de fan sitesi olmadığını çok önceden keşvettim. Ve bu siteyi kurdum. Sitem tahmin ettiğim gibi çok fazla fanı bir araya topladı. Fakat kardeşim forumdaki çoğu üyeyi ve Ziyaretçi Defterimdeki bir çok yazıyı sildi. Bu beni kızdırmak yerine bana çok parlak bir fikir verdi. Bende bu sitenin forumu gibi bir forum açmalıydım. Ve bir çok araştırma yaptım. Fakat yarar sağlayabilecek bir bilgi bulamadım. Daha sonra Bedava Sitemdeki bir çok bilgili site kurucusu olan sizler aklıma geldi. Ve bu nedenle siz bilgili arkadaşlardan bir ricam var. Bana nasıl bedavaya reklamsız forum açabileceğimi söylemenizi ve banner'ımdan en alttaki kayan resimlere kadar forum yapabilecek kodu vermenizi rica ediyorum. Bana yardım edecek veya "etmeye çalışacak" arkadaşlara sitemdeki forumda medatörlük vereceğim.

Bu konuyla ilgilenen en azından yazımı okuma zahmetinde bulunan arkadaşlara teşekkürlerimi sunarım.

Ve bana yardım edecek veya "etmeye çalışacak" arkadaşlara sitemdeki forumda medatörlük vereceğimi tekrar hatırlatırım

Mesaj14.09.2008, 11:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba,

Sitenin tanıtımı veya Editör aLımı için ;
>> Bedava-Siteni tanıt , Promosyon , Site Değerlendirme Alanı'ndan
ßildirebilirsiniz...

İyi Eğlenceler... Wink
Mesaj14.09.2008, 11:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ben anlatamadım. Sizden yardım istiyorum.
Mesaj14.09.2008, 11:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kimse yardım etmiyor mu. Lütfen yardım edin.
Mesaj14.09.2008, 11:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba,

Arkadaşım ilk önce google'de bedava forum diye araştır ve forumunu kur.
Daha sonra o forumu sayfa içinde sayfa açma koduyla o resimde gösterdiğin yere koy.

İyi eğlenceler..
Mesaj14.09.2008, 12:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

Çok teşekkür ederim! Very Happy ama sayfa içinde sayfa açma kodu ile kenardaki menüleri yoketme kodu ne? Ayrıca "gokseen" ve "media-turk" kullanıcılarını medatör yapacağım.
Mesaj14.09.2008, 12:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba,

Aşağıdaki verdiğim sayfa içinde sayfa açma kodudur.
Ama arkadaşım css tablo tasarımıyla bunu daha güzel yaparsın,bunun içinde css bölümündeki css design tasarım yapma bölümünü incele..
Menüleri yok etmek içinde yine css bölümünü incele.
Eğer bir şey anlamassan ö.m at.

Kod:
<IFRAME src="HANGİ SAYFANIN AÇILMASINI İSTİYORSAN URLSİNİ BURAYA YAZ" width=468 height=60 marginwidth=0 marginheight=0 hspace=0 vspace=0 scrolling=no frameborder=0></IFRAME>

İyi eğlenceler..

En son gokseen tarafından 14.09.2008 12:05:23 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj14.09.2008, 12:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

godfatherturkiye yazmış:
Ayrıca "gokseen" ve "media-turk" kullanıcılarını medatör yapacağım.

Hiç Gerek yok Razz

YaRdım etmek bizim görevimiz Wink
Mesaj14.09.2008, 12:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

kardeşim istiyorsan ben sana yardım ederim hiç sorun değil.
Mesaj14.09.2008, 12:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yardımlarınız için teşekkür ederim. css bölümü nerede acaba?
Mesaj14.09.2008, 12:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

topgg yazmış:
kardeşim istiyorsan ben sana yardım ederim hiç sorun değil.

Merhaba,
Yukarıda cevaplar verilmiştir konuyu uzatmayalım..
İyi eğlenceler.. Wink
Mesaj14.09.2008, 12:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

godfatherturkiye yazmış:
Yardımlarınız için teşekkür ederim. css bölümü nerede acaba?

Merhaba,

Burası;

http://www.bedava-sitem.com/forum/viewforum.php?f=17

İyi eğlenceler..
Mesaj15.09.2008, 06:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bütün The Godfather film hayranları teşekkürlerini size sunar. Ayrıca "gokseen" ve "media-turk" kullanıcılarını sitemin medatörü yapacağım.
Mesaj15.09.2008, 06:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

godfatherturkiye yazmış:
Bütün The Godfather film hayranları teşekkürlerini size sunar. Ayrıca "gokseen" ve "media-turk" kullanıcılarını sitemin medatörü yapacağım.

LÜTFEN GEREKSİZ KONULARI BURADA PAYLASMAYINIZ EĞER SORUNUNUZ ÇÖZÜLMÜŞSE KONUYU KAPATINIZ DAHA FAZLA YAZI KİRLİLİĞİ YAPMAYINIZ
Mesaj15.09.2008, 06:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yazı kirliliği yapmadım. Teşekkürlerimi sundum.
Önceki mesajları göster: