Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj14.09.2008, 13:58 (UTC)    
Mesaj konusu: sağ ve sol menuler istediğim safyada görünmesin ?

Düzenleme : ironarchives
Başlıklarınızı Konunuzu Özetleyecek Şekilde Açınız..

Ben sağdaki ve soldaki menülerin sadece bu kodu eklediğim sayfada yok olmasını istiyorum. Aşağıdaki resimde daha anlaşılır gösterdim. Bu kodu vermenizi rica ediyorum. Bana yardım edecek veya "etmeye çalışacak" arkadaşlara sitemdeki forumda medatörlük vereceğim.

Bu konuyla ilgilenen en azından yazımı okuma zahmetinde bulunan arkadaşlara teşekkürlerimi sunarım.

Ve bana yardım edecek veya "etmeye çalışacak" arkadaşlara sitemdeki forumda medatörlük vereceğimi tekrar hatırlatırım.

SAYFA BÖYLEYKEN KODU EKLEDİĞİMDE

BÖYLE OLMASINI İSTİYORUM

En son godfatherturkiye tarafından 14.09.2008 14:00:36 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj14.09.2008, 14:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba,

Resimlerdeki Gibi Yapabilmek İçin Şunu Yapınız ;
Tasarım Kodunuzu Tasarımın Üstündeki Yazı Aldı Kutucuktan Kopyalayın ve Silin..
Daha Sonra Kopyaladığınız Tasarım Kodunu, Görünmesini İstediğini Sayfalarınızın Kaynak butonuna Tıklayarak en Üst bölüme ekleyiniz..
Görünmesini İstemediğiniz SAyfalarııza Eklemeyin..

İyi Eğlenceler..

Mesaj14.09.2008, 14:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

Nasıl kopyalacağım. Daha açıklayıcı yazarsanız beni ve bütün The Godfather film hayranlarını mutlu dersiniz.
Mesaj14.09.2008, 14:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

godfatherturkiye yazmış:
Nasıl kopyalacağım. Daha açıklayıcı yazarsanız beni ve bütün The Godfather film hayranlarını mutlu dersiniz.

Merhaba,

Tasarım ayarları
Gelişmiş Ayarlar
Tasaırmın Üstündeki Yazı Adlı Kutucuğa Ulaşın..
Daha Sonra Sitenizde Kullandığınız Tasarım Kodunu O Kutucuktan Bulunn
Fare İle Üstünden Geçin (karalayın)
DAha Sonra Fare İle Sağ Tık Yapın
Kopyala Seçeneğini Seçin (aynı işlemi yazıyı seçtikten sonra ctrl+c ile de yapabilirsiniz)
Daha Sonra Backspace (silme) Tuşu ile Silin..
Kopyaladığınız bu Kodu Yukarıda Belirttiğim Yöntem İLe Sayfalarınızın Kaynak butonuna Basarak Kodların En Üst Bölümüne Ekleyin ve Kaydedin Wink

İyi Eğlenceler...

Mesaj14.09.2008, 14:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bende o kutucuk boş.
Mesaj14.09.2008, 14:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

godfatherturkiye yazmış:
Bende o kutucuk boş.

Pardon Faretmemişim Embarassed Kullandığınız Tasarım Red Tasarımın Orjinal Tasarımı Olduğu İçin Kutucuk Boş Görünüyor..
Css Bölümündeki Sabit Başlıklardan Kendinize Bir Tasarım Beğenin..
O Kodu Sitenize Uygulayın (yukarıda Belirttiğim sayfalara Ekleme Yöntemi İle )

İyi Eğlenceler...

Mesaj14.09.2008, 17:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

RED tasarımda bunu yapamazsınız. CSS tasarıma geçmenizi tavsiye ederim. İstediğiniz herşeyi CSS tasarımda yapmak mümkün.
Mesaj14.09.2008, 17:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

piriketseverler yazmış:
RED tasarımda bunu yapamazsınız. CSS tasarıma geçmenizi tavsiye ederim. İstediğiniz herşeyi CSS tasarımda yapmak mümkün.

Merhaba,

Red Tasarımda elbetteki Bunu Yapmak Mümkün..
Şöyle ki ;

Tasarımın görünmesi İstenilen Sayfanın Kaynak Butonuna Tıklanarak Tasarım Kodu Eklenir..
Görünmesi İstenmeyen Sayfalara İse Eklenmez..
Eklenmeyen Sayfaların Kaynak butonuna Tıklanarak Bir Orta Alan Oluşturulur..

Şöyle ki ;
Orta Alan Oluşturma Komutu Nedir ?

Kod:
td.edit_content_bg{heigth: 60px;background-image: url(Resim URLsi Buraya);

Bu Kodu Tek Başına Kullanabilmek için Koda Style komutunu veriyoruz ;

Kod:
<style type="text/css"><!--td.edit_content_bg{heigth: 60px;background-image: url(Resim URLsi Buraya);--></style>

Daha Sonra İsteğe Bağlı Background un Kendisini Tekrarlamamsı İçin, Koda Şu Komutu Ekliyoruz ;
Kod:
background-repeat:no-repeat;}

Böyle Bir Şey Oluşturduk ;
Kod:
<style type="text/css"><!--td.edit_content_bg{heigth: 60px;background-image: url(Resim URLsi Buraya);background-repeat:no-repeat;} --></style>

Şimdi bu Kodu Tasarımın Görünmesini İstemediğimiz Sayfalarımıza Ekliyoruz..

İyi eğlenceler...

En son ironarchives tarafından 14.09.2008 17:51:50 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj15.09.2008, 06:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ben tasarımımdan memnunum. Ve "ironarchives"'i siteme forum eklediğimde medatör yapacağım. Ama tasarımımı değiştirmeden nasıl yapabilirim. Bir bilginiz var mı.
Mesaj15.09.2008, 06:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

godfatherturkiye yazmış:
Ben tasarımımdan memnunum. Ve "ironarchives"'i siteme forum eklediğimde medatör yapacağım. Ama tasarımımı değiştirmeden nasıl yapabilirim. Bir bilginiz var mı.

http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=32912

Buyurun red tasarımı yapma resimli anlatımıdır
Mesaj15.09.2008, 06:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

Benim tasarımımın kodu yok mu? Lütfen yardımcı olun.
Mesaj15.09.2008, 06:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

godfatherturkiye yazmış:

Merhaba,

Sizin Tasarımınız Red Tasarımın Kendi Orijan Tasarımı Olduğu için Kodu Yok..

İyi Eğlenceler...

Mesaj15.09.2008, 06:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

godfatherturkiye yazmış:

http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=32912
Mesaj17.09.2008, 07:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

bunun kodu yokmudur ben tasarımımdan memlunum biri bana zahmet olmazsa benimkinin aynısının kodunu hazırlayabilirmi Question Mr. Green
Mesaj17.09.2008, 07:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

flood yapıcam ama yani red tasarımından memlunum ve bende sadece bir kaç sayfada sağ ve sol menünün gözükmemesini istiyorum
Önceki mesajları göster: