Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj14.09.2008, 10:39 (UTC)    
Mesaj konusu: google site haritası yardım!!!

google sitemi daha iyi indexlesin diye harita oluşturmaya çalıştım ancak verdiğim urleleri hatalı buluyor Durum Hatalar nasıl site haritası ekliyicem
Mesaj14.09.2008, 10:47 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: google site haritası yardım!!!

website-tasarimi yazmış:
google sitemi daha iyi indexlesin diye harita oluşturmaya çalıştım ancak verdiğim urleleri hatalı buluyor Durum Hatalar nasıl site haritası ekliyicem

Bedava sitemden meta taglere aktivite et.
Mesaj14.09.2008, 10:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba,
Google Site Doğrulamayı
>> http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=31216&highlight=site+dogrulama
Adresinden bulabilirsiniz...

İyi Eğlenceler Wink
Mesaj14.09.2008, 11:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

site doğrulama değil benim derdim site haritası ekliyorum sonra site haritasında hatalar var diyor
Mesaj14.09.2008, 11:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba,

Sitenizi Doğruladıktan sonra,
Web araçlarını kullanabilirsiniz... Verdiğim adrestede yazıyor bu.

İyi Eğlenceler Wink
Mesaj14.09.2008, 11:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

bende kullanmaya çalışıyorum zaten ancak sitemin mapini ekleyince hata veriyor anladığım kadarıyla .htm uzantısını kabul etmiyor .htm yazarsam en sonuna hata veriyo yazmazsam zaten bi anlamıda olmuyo
Mesaj14.09.2008, 12:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mesaj14.09.2008, 13:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

hmmmm ozaman sitemi google en iyi şekilde indexlemesi için ne yapmalıyım ayrıca pagerank nasıl arttırılır ben okudum bir kaç yerde nasıl arttırılacağına dair ama uygulamama rağmen bir şey elde edemedim
Mesaj14.09.2008, 13:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

website-tasarimi yazmış:
hmmmm ozaman sitemi google en iyi şekilde indexlemesi için ne yapmalıyım ayrıca pagerank nasıl arttırılır ben okudum bir kaç yerde nasıl arttırılacağına dair ama uygulamama rağmen bir şey elde edemedim

Merhaba,
Meta tagları aktive edin,Googleye sitenizi ekleyin ve sitenizi doğrulayın bundan sonra yapacağınız sitenizi sürekli güncellemek..
İyi eğlenceler..
Mesaj14.09.2008, 13:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

tumhepsiburada yazmış:
website-tasarimi yazmış:

Merhaba,
Meta tagları aktive edin,Googleye sitenizi ekleyin ve sitenizi doğrulayın bundan sonra yapacağınız sitenizi sürekli güncellemek..
İyi eğlenceler..

ben zaten onların hepsini yaptım ancak bazı ek şeylerde var mesela çok link eklemicen veya harita oluşturcan v.s
Mesaj14.09.2008, 13:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

daha önemlisi özgün içerik sonrası kendiliğinden geliyor zaten
Mesaj14.09.2008, 14:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

pr için ne yapıyoruz madem link alma verme olayı varya nasıl bişi açıklayabilcek olan varmı
Mesaj14.09.2008, 14:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

website-tasarimi yazmış:
pr için ne yapıyoruz madem link alma verme olayı varya nasıl bişi açıklayabilcek olan varmı

Merhaba,

Link Değişimi Yapmak İstediğiniz Site Sahipleri İle İletişime Geçin..
Link Değişimi Yapmak istediğinizi Belirtin..
Karşı Taraf Kabul Ederse Birbirinizin Site Linklerini Kendi Sitenize Ekleyiniz..

İyi Eğlenceler...
[/b]
Mesaj14.09.2008, 14:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

bu linkleri ana sayfama veya ayrı bi sayfaya koymamın artısı eksisi varmı benim bildiğim kadaryıla ana sayfada olursa benim itirbarımdan oda yaralanıyomuş ve hak ettiğim pryi alamıyomuşum Question
Mesaj09.10.2008, 11:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

inş en kısa zamanda çaresi bulunur benim bu alanda çalışmalarım devam ediyor
Önceki mesajları göster: