Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj14.09.2008, 20:02 (UTC)    
Mesaj konusu: sitem webmaster contact offline yazıyor ???

yaw bu ne yaw:S

başlık tarafımdan değiştirilmişltir. : cunobag

BİRGÜN BELKİ YENİDEN DEDİK VE YENİDEN GELDİK(bu sevdadan vazgeçersek AllAh belamızı versin....)

En son kartalcafebjk tarafından 14.09.2008 20:17:22 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj14.09.2008, 20:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mesaj14.09.2008, 20:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

ayrıca siten silinmemiş
sahte hite yönelik iframe dağıttığın için otomatik olarak offline olmuş
offline süresi 1 gündür
eğer dağıttığın iframeleri kullanan sitelere ulaşarak sildirebilirsen siten gerçek hit sayısına geri döner ve offline olmaz.
forumun her yerinde yazıyor iframe konusu
hem biliyorsun bunu
hem de uslubunu bozuyorsun !!!
Mesaj14.09.2008, 20:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

yha tmmda nolucak bu konu 1 gün sonra açılıcakmı site???

BİRGÜN BELKİ YENİDEN DEDİK VE YENİDEN GELDİK(bu sevdadan vazgeçersek AllAh belamızı versin....)
Mesaj14.09.2008, 20:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

kartalcafebjk yazmış:
yha tmmda nolucak bu konu 1 gün sonra açılıcakmı site???

Alıntı:
eğer dağıttığın iframeleri kullanan sitelere ulaşarak sildirebilirsen siten gerçek hit sayısına geri döner ve offline olmaz.
Mesaj14.09.2008, 20:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

evet yarın bu saatlerde açılır
ama iframelerin devam ederse devamlı bu şekilde offline olur
24 saattir süresi
Mesaj14.09.2008, 20:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

cunobag yazmış:
24 saattir süresi
yha iframe derken ne diyosunuz anlamadım ben sitemle ilgili kodları paylaşmadım artı b-snin her zman kurallarına uyan biriyimdir ve bu yüzden de 1 yıl boyunca hiç bi şikayet almadım sadece 2 ay önce sizden 2 başlık açtıpım için uyarı almıştım söleyin siz beni ii tanıyosunuz ben böle bişe yaparmıyım yha nolur cunobag bi ilgilen yhaaa Crying or Very sad

Mesaj14.09.2008, 20:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

İçerisinde senin sitenin bulunduğu iframe kodları başka siteler kullanmışsa bu olur.
Bu otomatik olarak offline olduğu için bizim yapabileceğimiz bir şey yok bu konuda.
24 saat geçince siten açılır yine otomatik olarak.
Ama bu iframe kodlarını kullanan sitelere ulaşmadığın sürece ve o kodları sildirmediğin sürece ara sıra bu şekilde offline olacaktır.

incele

http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=25623

En son cunobag tarafından 14.09.2008 20:26:07 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj14.09.2008, 20:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

kartalcafebjk yazmış:
cunobag yazmış:
24 saattir süresi
yha iframe derken ne diyosunuz anlamadım ben sitemle ilgili kodları paylaşmadım artı b-snin her zman kurallarına uyan biriyimdir ve bu yüzden de 1 yıl boyunca hiç bi şikayet almadım sadece 2 ay önce sizden 2 başlık açtıpım için uyarı almıştım söleyin siz beni ii tanıyosunuz ben böle bişe yaparmıyım yha nolur cunobag bi ilgilen yhaaa Crying or Very sad

Yanlısıklada Bır Yerden Aldıgınız Koddan Veya Bırının Verdıgı Kodlardanda Kaynaklanabılır

Illa Sızın YaPmanız Gerekmez

Iyı Eglenceler Wink
Mesaj14.09.2008, 20:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hayır yanlışlıkla bir yerden alınan kod bu sorunu yaratmaz arkadaşım
biri yanlışlıkla kodun içerisine sizin sitenizi neden yazsın Question
Mesaj14.09.2008, 20:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

cunobag yazmış:
Hayır yanlışlıkla bir yerden alınan kod bu sorunu yaratmaz arkadaşım
biri yanlışlıkla kodun içerisine sizin sitenizi neden yazsın Question

Yanlıslıkla Dıye Bır Sart Yok Gercı , Malesef Bazı Hınc Alacak Insanlarda Bunu Dogal Olarak YaPabıLır

Yanlıs Hatırlamıyorsam Bu Arkadasın Sıtesı Bır Kerede Hacklenmıstı , Tabı Yanlıs Hatırlamıyorsam Yanlısmıs Olabılırım Wink
Mesaj14.09.2008, 20:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

offf ya ben ne kod alırım ne veririm kod alırım evet ama sadece menü gizleme kodu başka herşey bana aittir tasarımın içindeki herşey içerikde neden iframe alııım veya vereiimmm ama neden böle yha şimdi yarın kesin gelicekmi???

Mesaj14.09.2008, 20:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

kartalcafebjk yazmış:
offf ya ben ne kod alırım ne veririm kod alırım evet ama sadece menü gizleme kodu başka herşey bana aittir tasarımın içindeki herşey içerikde neden iframe alııım veya vereiimmm ama neden böle yha şimdi yarın kesin gelicekmi???
?????

Mesaj14.09.2008, 20:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

yarın açılır
üstte yazdıklarımı lütfen doğru oku ve uygula
Mesaj14.09.2008, 20:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sebep illaki iFrame olmak zorunda degil.

Sistemimiz günlük olarak tüm sitelerin trafigini kontrol etmekte ve bir gariplik sezinlediginde o siteyi bir günlügüne offline yapmaktadir.

Siteniz geri verilecek mi sorusunun cevabi: Siteniz silinmis degil, sistem hergün bakip, garipligin ortadan kayboldugunu kesfettigi gün sitenizi yeniden acar.
Iyi günler.
Önceki mesajları göster: