Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj10.09.2008, 17:56 (UTC)    
Mesaj konusu: Ses Efekt

Arkadaşlar sitemize görselik katacak ses menü vs.ses efekti flaşmı oluyor. Bu konuda yardımcı olurmusunuz nasıl yapabilirim..Siteye ses efekti menü olur sayfa geçişlerinde lazer veya bir cıngıl vs...Yanlış yere başlık açmış olabilirim kusura bakmayın..iyi çalışmalar...emeği geçenlere SAYGIMIZ var.
Mesaj13.09.2008, 14:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yukardaki konuyu bilen varmı yanlış yere açmadım umarım..iyi eğlenceler
Mesaj13.09.2008, 18:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

evet sizin flash a ihtiyacınız var.ama tam olarak ne istediginiz anlaşılmıyo.flash ı bi arastırın siz örnekler görürsünüz tarif edersiniz yardımcı olunur muhakkak kolay gelsin
Mesaj13.09.2008, 18:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ses Efekti Flasıda Ne Oluyor ? Anlamadımda Confused
Mesaj15.09.2008, 14:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

selam dst şöyle yani menü tuşlarında veya bannerda veya vs işte siteye güzellik katacak hareketli veya sesli görsellik katacak bir seyden bahsetmek istemiştim..ÖRNEK : http://www.boxedart.com/Full-Flash-Sites-l/Floral-l/Flower-Boxes-708.html GİBİ AMA BUNLAR ÜCRETLİ BİZ BU ŞEKİLDE YAPABİLİYORMUYUZ
Mesaj15.09.2008, 15:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadaşp butonlarda ve banner vs vs tıklama linklerınde ses efekti istiyor... benım bazı butonlarımda mevcutur.. siteye giriş bannerimde gizli bir tıklama yeri var mausu getirdiginizde hadi onun ne işe yaradıgını kım bulacak Smile

bende bir program var ırtıbata gecersen veririm.
Mesaj15.09.2008, 15:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

selam yardımcı olursan sevinirim siten güzel siyah ve griyi uyumu ama duyuru panosu yakışmamış sitene renklerle oynamalısın..Benim istediğim senin banner ve menü gibi güzellik katacak görsellik verecek bir seyler özel kafamda bir sey yok..emeği geçenlerin emeklerine sonsuz saygımız var
Mesaj15.09.2008, 17:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

duyuru panosu sadece bir denemedir vede bu site bir numune gerçek sitem hala yayına girmedi. öncelıkle birşeyler yapmak istiyorsan ilk başta photoshop ögrenmen lazım ikincisi olarak sesli hareketli birşeyler yapmak istiyorsan flash devam etmen lazım... sana şimdilik ozelden yazdıgın mesaja bir program yazacam onu bul indir ve ugraş hazır ugraştırmıyan harika şeylerle dolu.
Mesaj16.09.2008, 09:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

teşekkür ederim ilgilenen arkadaşlara .....programı indirdim biraz kurcalayım ....bakalım neler yapa bileceğim..Özel bir şey katmak isterseniz yardımlarınızı bekliyorum...Emek verenin emeğine saygımız var..İYİ GÜNLER
Mesaj21.10.2008, 14:17 (UTC)    
Mesaj konusu: güzel

selam güzel paylasım yapmıssınız teşekkürler
Önceki mesajları göster: