Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj13.09.2008, 14:37 (UTC)    
Mesaj konusu: Forumarsiviz Kod Arsivi

www.forumarsiviz.tr.gg sitesi forum sitemizin web sitesi olarak düzenlenmiş ve web master araçları ,html kod ve kod çeşitleri için açılmıştır. Sitemiz daha yeni buraya konu açmamdaki sebeb tanıtımdan çok dışardan yapılacak yorumları bilmek istemem. Sitenin görselliği ve içeriği hakkında yorum yaparsanız gelişiminde katkısı olacağına inanıyorum teşekkürler.
Mesaj14.09.2008, 01:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yokmu arkadaşlar yorum yapan kimse Sad
Mesaj15.09.2008, 01:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

flod yapıyorum ama Sad Sad kullanııcıların yada dışardan bakan web sitesi olan kişilerin yorumları benim için çok önemliii...... Tanıdıgım kişilerden aldığım yorumlardan çok tanımadığım kişilerin yorumları gerekli bana ...
Mesaj15.09.2008, 10:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

Wink başlık resminiz çok güzel

arka plan uyumlu

ancak,

reklamları kaldırmalısın ( başlık Resminin altındaki )

içerik biraz daha arttırılmalı..

başrılar..

Mesaj15.09.2008, 10:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

tebrikler siteniz gerçekten çok güzel
ama anasayfada kayan resimleri kaldırsanız daha güzel olur bence
kolay gelsin Wink
Mesaj15.09.2008, 13:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

galatasarayy yazmış:
Wink başlık resminiz çok güzel

arka plan uyumlu

ancak,

reklamları kaldırmalısın ( başlık Resminin altındaki )

içerik biraz daha arttırılmalı..

başrılar..

Düşüncelerini paylaştığın için çok teşekkür ederim . Bende aynı fikirdeyim aslında reklam orda çok saçma duruyor Very Happy Bunu değerlendireceğim teşekkürler. İçeriğre gelince sadece kod ve hitt üzerine bir site ve daha cok yeni elimden geldiğince kaliteli kodları paylaşmaya çalışıyorum oda zamanla artacaktı.

Tekrar teşekkürler.
Mesaj15.09.2008, 13:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

saraybahcesi yazmış:
tebrikler siteniz gerçekten çok güzel
ama anasayfada kayan resimleri kaldırsanız daha güzel olur bence
kolay gelsin Wink

Teşekkür ederim düşüncelerin için.Benim düşüncem farklı bir tasarım değilde forum sitemle aynı tasarımı uygulamaktı. Forum sitemde portal o şekilde olduğu için aynısını web sitesinede uyguladım ama sol tarafa sadece link verebildiğimiz için biraz hoş durmadı o resimler. Bunuda değerlendireceğim. Tekrar teşekkürler.
Mesaj15.09.2008, 18:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba arkadaşım... Sitene girdiğimde ilk dikkat çeken o güzel teman.. Gerçekten baya bi emek verilmiş , orjinal bir tema olmuş.. ellerine sağlık..

Site esas olan forumunun bi alt kolu gibi sanırım. Fakat böyle dolu dolu bir forumun sitesinin sadece kodlar içermesi biraz eksiklik.. Resimler hakkında söylenenlere katılıyorum bir web sitesinin anasayfası kayan resimler ve sohbet odası üzerine kurulu olmamalı bence.. Ama tabi bu senin kararın saygı duyuyoruz Wink

Bu arada madem sitenin içeriği kodlar üzerine benim yeni kodlarımı da sitemden eklersen sevinirim Laughing
Mesaj15.09.2008, 19:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

ekolobi yazmış:
Merhaba arkadaşım... Sitene girdiğimde ilk dikkat çeken o güzel teman.. Gerçekten baya bi emek verilmiş , orjinal bir tema olmuş.. ellerine sağlık..

Site esas olan forumunun bi alt kolu gibi sanırım. Fakat böyle dolu dolu bir forumun sitesinin sadece kodlar içermesi biraz eksiklik.. Resimler hakkında söylenenlere katılıyorum bir web sitesinin anasayfası kayan resimler ve sohbet odası üzerine kurulu olmamalı bence.. Ama tabi bu senin kararın saygı duyuyoruz Wink

Bu arada madem sitenin içeriği kodlar üzerine benim yeni kodlarımı da sitemden eklersen sevinirim Laughing

Yorumun için teşekkür ederim canım arkadaşım Smile Site chat odası kayan resimler üzerine pek tabikii değil dediğim gibi forum sitemdeki tasarımın aynısını uyguladım. Bunu zaten biliyorsun Very Happy Yani orda nasıl ise web sitesinede aynısını yaptım ama bu gidişle değişecek gibi. Onu yapmamdaki amaçta forum sitesinden gelen bir kullanıcım kendini yabacı bir sitede hissetmesin aynı sitenin diğer bir bölümünü geziyor hissi uyandırsın diyeydi Very Happy ama dediğim gibi değişecek gibi gözüküyor . Örneğin logonun altındaki reklamı kaldırdım Smile

Foruma eklediğin bir kaç kodun var haber ile ilgili onları kısa zamanda geçiririm web sitesine. Diğer kodlar ne üzerine bilmiyorum sitende inceledikten sonra eğer işe yarar ise alırım Very Happy sağolasın sanada teşekkürler..
Mesaj15.09.2008, 20:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

Temanız Süper...

Üst menü harika..

NOT : yani CSS D£SİGN oLmazsa 5-10 puan kırarım ama kendime de inanmıyorum TAM PUAN..! 100 ÜZERİNDEN 100 / 10 ÜZERİNDEN 10 Wink
Mesaj15.09.2008, 20:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

media-turk yazmış:
Temanız Süper...

Üst menü harika..

NOT : yani CSS D£SİGN oLmazsa 5-10 puan kırarım ama kendime de inanmıyorum TAM PUAN..! 100 ÜZERİNDEN 100 / 10 ÜZERİNDEN 10 Wink

Yapmış olduğunuz yorum çok hoşuma gitti bu şekilde bir tepki almak çok güzel. Umarım daha iyi bir hale gelir yorumlara göre hareket edeceğim çok sağolun....

100 üzerinden 100 --- 10 üzerinden 10 verdiğin puanlama kendime biraz daha güven getirdi....

Her yoruma , her eleştiriye açığım yorumları , eleştirileri bekliyorum arkadaşlar.....
Mesaj18.09.2008, 19:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

evet arkadaşlar bu kadarmı yorumlar.... Yorumlarıınız bekliyorum...
Mesaj06.03.2009, 18:51 (UTC)    
Mesaj konusu: site

sevdim gzl olmuş (ah birde anlayabilsem (sorun bende Embarassed )ne güzel olurdu htm fln) Embarassed Embarassed Laughing
Önceki mesajları göster: