Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj15.09.2008, 20:36 (UTC)    
Mesaj konusu: En yeni videolarım (Bence bakmadan geçmeyin)

Hergün bir yenisini ekledigim video çalışmalarımdan bir kaç örnek ilgilenen arkadaşların izlemesini görüşlerini bildirmelerini isterim.. iyi seyirler umarım begenirsiniz..
Arrow Sayfasına koymak isteyen arkadaşlar için
Kod:
<IFRAME id=dm_jukebox_iframe style="PADDING-RIGHT: 0px; PADDING-LEFT: 0px; PADDING-BOTTOM: 0px; MARGIN: 0px; OVERFLOW: hidden; WIDTH: 100%; PADDING-TOP: 0px; HEIGHT: 375px" align=center marginWidth=0 marginHeight=0 src="http://www.dailymotion.com/widget/jukebox?list[]=%2FByFatih&amp;skin=xbox" frameBorder=0 width="100%"></IFRAME>

Arrow İZLEMEK isteyen arkadaşlar için...
Arrow

En son intihal tarafından 02.10.2008 09:44:04 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj16.09.2008, 13:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mesaj16.09.2008, 14:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

saraybahcesi yazmış:
güzel olmuş Wink

Tşkler saraybahcesi Wink
Mesaj16.09.2008, 14:30 (UTC)    
Mesaj konusu: Sağolun.

Sağolun.Çok güzel bir paylaşım olmuş.
Mesaj16.09.2008, 14:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

vatan millet sevgisi milliyetçilik ruhu taşıyan her türk kardeşimizin sitesinde bulunması gerken bir paylaşım bence.. Çanakkale şiirini dinlemeyen boşuna yaşıyor demektir...Girinde dinleyin bence iliklerinize kadar ürpereceksiniz. Gururlanacaksınız,şaha kalkmak isteyeceksiniz ama şu zamana bakıp utanç duyacaksınız..
Mesaj16.09.2008, 14:34 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Sağolun.

benimsitem1993 yazmış:
Sağolun.Çok güzel bir paylaşım olmuş.

Eywallah arkadaşım Wink
Mesaj23.09.2008, 18:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bunlar bir harika komşu diyecek birşey bulamıyorum ne zaman yaptın bunları daha yorum bile eklenmemiş... Ya çoooooookkk harikaa mübarek bir iş bence hepsini izledim.. Hilhat-ı tebriklerimize nail oldunuz allah sizden razı olsun...
Mesaj01.10.2008, 09:49 (UTC)    
Mesaj konusu: tebrikler

super olmus ellerıne saglık bunları sıteme ekledım alıntıdır yazdım herkez gorsundıye saol cok guzel videolar
Mesaj02.10.2008, 09:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

eLİNE kOLUNA sAĞLIK
Mesaj03.10.2008, 17:22 (UTC)    
Mesaj konusu: siteme bir bakın bakmadan geçmeyin

arkadaşlar acemice bir site yaptım ama eksik çok üyelik girişini bütün çabalarıma rahmen yapamadım sadece forma yapabildim ama siteye yapamadım müzik ve videoyu ise ekleyemedim varmı bana yardım edecek anlıcam şekilde şimdiden teşekkürler
Mesaj03.10.2008, 18:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

Güzel Rolling Eyes
Mesaj03.10.2008, 22:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

tşkler arkadaşlar. Yanlış anlaşılmasın dini videolar bana ait degildir sadece siteye yükleme yaptıgımda otomatikman çıktıgı için ordada gözüküyor. animasyonlar bana aittir;)
Mesaj04.10.2008, 05:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadaşlar bence üyelik girişi ve benzeri şeyler yapmayalım gelen ziyaretçiler ücretli sanıp istediklerine giremiyorlar Cool Cool Cool Cool
Mesaj04.10.2008, 15:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

Cansu ne üyeligi bu nerden çıktı. Question konuyla alakası olan birşeymi. Question
Mesaj04.10.2008, 16:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

güzelll Wink
Gündoğdu Hep Uyandık Stadlara Dayandık,Beşiktaşın Uğrunada Bayraklarla Dolandık,Semtimiz Erkek Semti Aşık Eder Herkezi, Üzerimden Eksilmesin Bayrağımın Gölgesi,İşte Biz Kötü Günde Hep Omuz Omuzayız,Övünmek Gibi Olmasın Biz KARAKARTALLI'yız...
Önceki mesajları göster: