Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj15.09.2008, 16:49 (UTC)    
Mesaj konusu: En güzel duygusal yabancı şarkı

Merhabalar

Öncelikle Sanatçıları tanımak amacıyla bu başlık açılmış ve aynı zamanda yabancı en güzel duygusal şarkıyı seçebilmek.Sizi ağlatan çok duygulandığınız bir şarkı.Ben örnek vereyim.

Evenescence -----My Immortal

Ama bundan daha güzelleri vardır öyle değilmi?Düşüncelerinizi bekliyorum.
Mesaj16.09.2008, 09:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mesaj17.09.2008, 04:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

sanatcı= victoria albümü=hotel california arkadaşlar tavsiye ederim çok güzel bir şarkı şarkının yazılma sebebi california otelinin açıldı zamanlarda bu şarkıyı otel için yazmışlar ve şarkı çok tutulunca bobmarle albümüne koydu bu şarkıyı ve ensonda victoria albümüne ekledi bu parçayı eski bi şarkı ama ben günde en az 2 defa dinlerim en çok ne kadar dinledimi tahmin bile edemessiniz Laughing bi dinleyin derim Wink
Mesaj17.09.2008, 07:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

msnxbalaz yazmış:
sanatcı= victoria albümü=hotel california arkadaşlar tavsiye ederim çok güzel bir şarkı şarkının yazılma sebebi california otelinin açıldı zamanlarda bu şarkıyı otel için yazmışlar ve şarkı çok tutulunca bobmarle albümüne koydu bu şarkıyı ve ensonda victoria albümüne ekledi bu parçayı eski bi şarkı ama ben günde en az 2 defa dinlerim en çok ne kadar dinledimi tahmin bile edemessiniz Laughing bi dinleyin derim Wink
Mesaj17.09.2008, 07:35 (UTC)    
Mesaj konusu: cvp

YABANCI SEVMEM

SİZLER İÇİN RENKLİ BİR PLATFORM GENİŞ PORTAL WEBMASTER KADINCA VE HERŞEY BURADA
Mesaj17.09.2008, 13:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

hakannet55 yazmış:
msnxbalaz yazmış:

tam olarak o parçanın ta madınız yazabilirseniz bakcagım Wink
tam adı olarak albümün ismini bilmiyorum ama şuanda radyolarda dinlenen bi şarkı ( yabancı radyolarda ) söyleyen kişi >>>victoria<<<< şarkının ismi hotel california ben bu şarkıyı 2 hafta aradım bulamadım youtube de buldum yurt dışındaki bi arkadaş gönderdi Wink