Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj20.09.2008, 14:22 (UTC)    
Mesaj konusu: BU PROBLEMİ KİMSE ÇÖZEMİYOR ACİL YARDIM LÜTFEN

ya ustalar siteme toplist açtım benim sitemin rengi siyah toplistdeki yazılarda siyah olduğu için yazılar gözükmüyor ekralardan topliste önündeki metine ve toplistenin altındaki metine <font color="red" face="arial" size="3"> bu renk kodu koyuyom yine renk değişmedi yardımlarınızı bekliyorum
Mesaj20.09.2008, 14:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sevgili kardeşim
tasarım ayarlarına giriş yapın ve sitenizin yazı ve menü linklerinin rengini beyaz yapın yada istediğiniz bir rengi seçin eğer hala öyleyse ayarlar'a girin oradada menü başlık resminin rengi diye bir board var oraları beyaz hale getirerek çözümü elde etmiş olabilirsin. Sevgilerimle sitemede beklerim

Mesaj20.09.2008, 14:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

kraliyetailesi yazmış:
Sevgili kardeşim
tasarım ayarlarına giriş yapın ve sitenizin yazı ve menü linklerinin rengini beyaz yapın yada istediğiniz bir rengi seçin eğer hala öyleyse ayarlar'a girin oradada menü başlık resminin rengi diye bir board var oraları beyaz hale getirerek çözümü elde etmiş olabilirsin. Sevgilerimle sitemede beklerim

Forumda siteye yönlendirme emsajları yazmanın yaska olduğunu kesinlikle biliyorsunuzdur.Ve bunları bilmenize rağmen hala yardım ettikten sonra siteme beklerim tarzı mesajlar yazıp kullanıcıları sitenize yönlendiriyorsunuz.Lütfen bir daha bu tarz mesajlar yazmayınız.Yaksatır,bilginize...

İyi günler...
Mesaj20.09.2008, 14:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

uknet yazmış:
kraliyetailesi yazmış:
Sevgili kardeşim

Forumda siteye yönlendirme emsajları yazmanın yaska olduğunu kesinlikle biliyorsunuzdur.Ve bunları bilmenize rağmen hala yardım ettikten sonra siteme beklerim tarzı mesajlar yazıp kullanıcıları sitenize yönlendiriyorsunuz.Lütfen bir daha bu tarz mesajlar yazmayınız.Yaksatır,bilginize...

İyi günler...

Sevgili kardeşim,
ne sitemin reklamını yapıyorum nede bu sorunun cevabını sitemde bulabilirsin gibi cevaplar yazıyorum sitemede beklerim demek ziyaret amaçlıdır konu açmak için yazılar yazmayınız ben bedava-sitem kuralları dahilinde hareket eden birisiyim. Sevgilerimle

Mesaj20.09.2008, 14:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

kraliyetailesi yazmış:
uknet yazmış:
kraliyetailesi yazmış:
Sevgili kardeşim

İyi günler...

Sevgili kardeşim,
ne sitemin reklamını yapıyorum nede bu sorunun cevabını sitemde bulabilirsin gibi cevaplar yazıyorum sitemede beklerim demek ziyaret amaçlıdır konu açmak için yazılar yazmayınız ben bedava-sitem kuralları dahilinde hareket eden birisiyim. Sevgilerimle

Zaten herşey ortada anlayan anladı bırakalım konuyu mesajlar ortada...
Mesaj20.09.2008, 14:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sevgili uknet.tr.gg
Bedava-sitem kuralları dahilinde hareket ediyorum. Yanlış birşey yaptığımda ise modlar beni uyarıyor. Lütfen daha fazla sürdürmeyelim Smile

Önceki mesajları göster: