Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj18.09.2008, 23:17 (UTC)    
Mesaj konusu: Biraz da gülelim...

85 yasinda bir adam dogumhanenin kapisinda beklemektedir.

Dogumhaneden cikan doktor soyle bir bakindiktan sonra yasli adama sorar:
-'icerde dogum yapan bayan yakininiz mi?'
-'Evet, esim.'
-'Ama bayan 25 yaslarinda...'
-'Tamam iste, esim o. Niye sasirdiniz, baba olamaz miyim yani?'
-'Yoo, aklima benim dedem geldi de.'
-'Nesi varmis dedenizin?'
-'Kendisi av meraklisi idi. surekli ava cikardi. Ancak yaslaninca zorlanmaya basladi. Bir gun ava cikacakken kendisini uyardik, aman yapma
dedecim, sen yaslandin, ava gidemezsin diye. Kendisi israr etti ve hazirlandi. Eee, tabi yaslilik, cikarken tufek yerine baston aldi eline. Ben de kendisiyle gittim. Ormanda bayagi yol yurudukten sonra bir geyik gorduk. Dedim ya, dedem yasli. Bastonu omzuna koydu, dogrulttu ve
geyige bastonla ates etti.Geyik o anda vurulup yere dustu...'

-'Olur mu, baskasi vurmustur onu.'
-'Ben de onu demeye calisiyorum...

----------------------------------------------------------------------------

Amerikada bir supermarkette, musteri yarim kivi satin almak istiyor.
Tezgahtar bunun mumkun olmadigini soyluyor. Kavga cikiyor.

Tezgahtar kosa kosa mudure cikiyor:

- "Efendim, hayvanin biri yarim kivi almak istiyor",

der demez soyle bir arkasina donunce ne gorsun!!

Musteri birlikte gelmis, ensesinde duruyor...

Tezgahtar hemen musteriyi isaret ediyor:

-"Bu beyefendi de diger yarisini almak istiyor, efendim..."

Mudur durumu anliyor, adama yarim kiviyi mecburen verip gonderiyorlar.

Mudur bir saat sonra tezgahtari cagirtiyor:

-"Tebrik ederim, cok zeki davrandin, iyi idare ettin, nerelisin sen?

-" Brezilyaliyim efendim..."

-"Amerika'ya niye geldin?"

-"Brezilya cazip bir yer degil efendim, orada insanlar ya hayat kadini, ya da futbolcu..."

-"Biliyor musun benim karim da Brezilyali..."

-"Yaa oyle mi, acaba kariniz hangi takimda futbol

oynuyordu?

----------------------------------------------------------------------------

*Temel ve Deve*

Temel'in tek hayali Misira gidip muhtesem Piramitleri gormektir.Tarlayi, inegi satar bilet parasini denkler ve ilk gemiyle Kahire'ye gider. Gemiden iner inmez de cebindeki para ile Piramitlere nasil gidecegini arastirir. Gezi programlari ve kiralik arac cok pahali gelir.

Tam umitsizce dolasirken bir levha gorur "kiralik develer" hemen sorar, gunlugu cok ucuza gelir ve kiralar.Tabi zekice bir soru sorar. *

*-"Bu deveyi nasil kullanabilirim?"

Gorevli kisi nazikce bu soruya cevap verir. *

*-" Devemizde 3 vites vardir 1.vites icin bir kez "OH" demeniz yeterli. 2. vites icin iki kez "OH-OH", ve en seri vites 3. vitestir bunun icin ise uc

kez "OH-OH-OH" demelisiniz" der. tabii Temel hemen sorar *

*-"Peki nasil durduracagim bu deveyi?,freni yok mu?" *

*-Satici "Devemizin freni icin "ALLAH" demeniz yeterlidir der, Temel

meydanda bir iki deneme turu atar "OH" der yurutur,"ALLAH" der deve durur.Temel ikna olunca da, satici devenin yonunu Piramitlere dogru cevirir.

Temel "OH" diyerek deveyi birinci viteste kaldirir.

Colde yol boyunca Temel birinci vitesi pek kullanmaz seri birsekilde hedefine gider. Uzakta piramitler gorunur fakat col sicagi ve devenin sarsintisindan sersemleyen Temel piramitlerin arasindan hizla gecen deve ile ancak bir iki kare fotograf cekebilir ve deveyi durdurmak ister,"INSALLAH" der, Deve durmaz, "MASALLAH"der deve durmaz, tum bu gayretlerle deveyi durduracak sozcugu hatirlayamayan Temel deveyi birinci vitese

alir fakat az ilerideki ucuruma dogru deve yavas yavas yaklasmaktadir,

"INSALLAH","MASALLAH" der deve durmaz ve ucurum kenarinda dusmeden onceki

son adimini havaya kaldirir ve Temel asagiya dusmenin verdigi korkuyla

elleriyle gozlerini kapar "ALLAH" der deve zink diye durur.

Dusmedigini goren Temel gozlerini acar ve sevinc icinde derin bir "OH" ceker.

(malum 1. vites devreye girer.)*

-------------------------------------------------------

Temel askerde biraz tembel..Sabah ictimasindan kaytarip bir agacin altina yatar.

-Ancak biraz sonra yakalanir. Komutan yanina cagirir.

-Meslegin nedir? -Insaat kalfalugu yapayurum komutanim.

-Ha demek oyle, Peki sen insaatta yaninda calisan bir isciyi boyle yatarken yakalarsan ne ederdin.

-Temel firsati kacirmaz:

-Hemen, hic dusunmeden isine son verirdim evine gonderurdum komitanum.

-------------------------------------------------------------

Biraz da gülelim istedim.. Razz Belki sizin bildiğiniz fıkralar ama bilmeyenler de vardır diye düşündüm, sizlerle paylaşmak istedim.. (Hepsi alıntıdır)

Wink

Mesaj19.09.2008, 05:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

Smile)) Dede paylaşımı güzel, daha önce duymuştum...
Paylaşım için TŞK

Mesaj19.09.2008, 09:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

pazarlamaca yazmış:
Smile)) Dede paylaşımı güzel, daha önce duymuştum...
Paylaşım için TŞK

Beğenmenize sevindim.. Forumda hüzünlü konular çoğalınca biraz hüznü dağıtmalı diye düşünerek bu fıkraları paylaşmak istedim.. Ben hepsine çok güldüm.. Razz Gülücükler hayatımızdan eksik olmasın.. Wink
Mesaj19.09.2008, 12:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

Very Happy Çok güzel doğru söylüyorsun yaa birazda gülelim gülmek ömrü 9 yıl uzatıyormuş zaten
Mesaj19.09.2008, 21:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

çok güzel biraz da gülelim. gülmek ağlamaktan iyidir
Mesaj19.09.2008, 21:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

Asker Temel hoşuma gitti Wink

Mesaj20.09.2008, 08:31 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Biraz da gülelim...

bahse yazmış:

-------------------------------------------------------

[color=red]Temel askerde biraz tembel..Sabah ictimasindan kaytarip bir agacin altina yatar.

-Ancak biraz sonra yakalanir. Komutan yanina cagirir.

-Meslegin nedir? -Insaat kalfalugu yapayurum komutanim.

-Ha demek oyle, Peki sen insaatta yaninda calisan bir isciyi boyle yatarken yakalarsan ne ederdin.

-Temel firsati kacirmaz:

-Hemen, hic dusunmeden isine son verirdim evine gonderurdum komitanum.

-------------------------------------------------------------

Wink

Bu güzel
Mesaj20.09.2008, 12:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

İlginize teşekkürler arkadaşlar.. Haydi devam edelim gülmeye... Razz

-------------------------------------------------------------------------------------
İki Kızın Forum Konuşmaları : D

kız1:ya foruma geldiğimden beri bana asılıyo aslında pekde tipim değil ama bilmiyorum yaa

»kız2:kimmiş kız söyle bakim

»kız1:ya *****

»kız2:aaa kız çok karizmatik bi avatarı var hem ilerde mod olcek diyolar walla bence kaçırma kızım nerden bulcan böylesini

»kız1:ya öyle ama baksana geçen konuştuk foruma bile abisinin hesabıyla giriyomuş daha kendi hesabı bile yok yarın öbürgün abisi "kullanmayın benim hesabımı yakında oğlum gelicek almanyadan o kullanıcak" derse naaparız biz yok uzun vadede bişe düşünemem

»kız2: nolcek be kızım buluruz kullanılmayan boş bi hesap kullanırsınız işte benim arkadaşlara sorarım hem

»kız1: ya fatma bu forumda nerden bulcan kullanılmayan hesap Allah aşkına anca admin yakının olcakki yapsın sana bi güzellik yoksa heryer dolu içgüveyside gidemem biliyosun

»kız2: aman kızım sende ne nazlısın yaaa

»kız1: neyse sen beni boşver seninki naptı kazandımı FAYS sınavını? (forum adminlik yerleştirme sınavı)

»kız2 kazandı hiç sorma atama bekliyo şimdi ilk tercihini AŞK&SEVGİ bölümüne yaptı canım romantik aşkım benim torpil aradık ama torpil işlemiyo dediler

»kız1 bencede iyi yapmışsın bak nazifeninki naptı atadılar KORKU bölümüne adam geceleri kalkıp boğazlıyomuş nazifeyi "olamaz bunlar gerçek değil biri bana bunların fake olduğunu söylesiiin" diye bağırıyomuş geçen geldi odaya dert yanıyodu bize "istifada etmiyo öldürcek bi gün beni walla keşke banlasalar geçtim artık modluktan onursal üye olsun ben razıyım"

»kız2:neyse babam geliyo bir iki konu açımde boş boş forumda oturdun dimi diye dellenmesin sende o çocuğu iyi düşün sonunda mod eşi olmak var

»kız1: ayy mod eşimi düşüneyim ben azcık hadi görüşürüz paylaşımın için teşekkürler fatma...

»kız2:önemli değil nurcan ne demek görüşürüz

-------------------------------------------

Alıntı olduğu için düzeltmedim.. Konuşma tarzları forumumuza uygun değil örnek almayın lütfen... Wink
Mesaj20.09.2008, 14:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

Güzel Paylaşım.Teşekkürler.
Mesaj20.09.2008, 15:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hepsi Birbirinden Güzeldi.
Çok Teşekkürler Razz
Mesaj20.09.2008, 23:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

Çok güzel di ya

Emeğine sağlık bahse Wink
Mesaj21.09.2008, 00:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

bahse yazmış:
İlginize teşekkürler arkadaşlar.. Haydi devam edelim gülmeye... Razz

-------------------------------------------------------------------------------------
İki Kızın Forum Konuşmaları : D

kız1:ya foruma geldiğimden beri bana asılıyo aslında pekde tipim değil ama bilmiyorum yaa

»kız2:kimmiş kız söyle bakim

»kız1:ya *****

»kız2:aaa kız çok karizmatik bi avatarı var hem ilerde mod olcek diyolar walla bence kaçırma kızım nerden bulcan böylesini

»kız1:ya öyle ama baksana geçen konuştuk foruma bile abisinin hesabıyla giriyomuş daha kendi hesabı bile yok yarın öbürgün abisi "kullanmayın benim hesabımı yakında oğlum gelicek almanyadan o kullanıcak" derse naaparız biz yok uzun vadede bişe düşünemem

»kız2: nolcek be kızım buluruz kullanılmayan boş bi hesap kullanırsınız işte benim arkadaşlara sorarım hem

»kız1: ya fatma bu forumda nerden bulcan kullanılmayan hesap Allah aşkına anca admin yakının olcakki yapsın sana bi güzellik yoksa heryer dolu içgüveyside gidemem biliyosun

»kız2: aman kızım sende ne nazlısın yaaa

»kız1: neyse sen beni boşver seninki naptı kazandımı FAYS sınavını? (forum adminlik yerleştirme sınavı)

»kız2 kazandı hiç sorma atama bekliyo şimdi ilk tercihini AŞK&SEVGİ bölümüne yaptı canım romantik aşkım benim torpil aradık ama torpil işlemiyo dediler

»kız1 bencede iyi yapmışsın bak nazifeninki naptı atadılar KORKU bölümüne adam geceleri kalkıp boğazlıyomuş nazifeyi "olamaz bunlar gerçek değil biri bana bunların fake olduğunu söylesiiin" diye bağırıyomuş geçen geldi odaya dert yanıyodu bize "istifada etmiyo öldürcek bi gün beni walla keşke banlasalar geçtim artık modluktan onursal üye olsun ben razıyım"

»kız2:neyse babam geliyo bir iki konu açımde boş boş forumda oturdun dimi diye dellenmesin sende o çocuğu iyi düşün sonunda mod eşi olmak var

»kız1: ayy mod eşimi düşüneyim ben azcık hadi görüşürüz paylaşımın için teşekkürler fatma...

»kız2:önemli değil nurcan ne demek görüşürüz

-------------------------------------------

Alıntı olduğu için düzeltmedim.. Konuşma tarzları forumumuza uygun değil örnek almayın lütfen... Wink

bunu hiç duymamıştımSmile
Hepsi birbirinden güzeldi Bahse..
teşekkürler...
Mesaj21.09.2008, 11:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

temel yine zeki
Mesaj21.09.2008, 11:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hepinize teşekkür ederim.. Razz Birazcık tebessüm ettirebildiysem ne mutlu bana..

Emek verdim sayılmaz, bana gelmişlerdi hoşuma gitti paylaşmak istedim.. Wink

İlgi gösterip yorum yapmanız da çok hoştu.. Sağolun varolun..