Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj20.09.2008, 11:56 (UTC)    
Mesaj konusu: yeni birt domain

tr.gg lerin sayısı artık oldukca fazla oldu.Bu güzel bir durum fakat yeni üyelerin alabilecekleri güzel kullanıcı isimleri kalmadı.
artık üyeler site açabilmek için çok uzun isimler seçmek zorunda.

benim-sitem-en-güzeli-itirazın-mı-var.tr.gg
Şeklinde isimler kullanmak zorunda kaldık.bizlere yeni domain hizmeti sunun.

mesela tr.tl

Okuduğunuz için teşekkürler
Mesaj20.09.2008, 12:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba,
Uzantımız tr.gg dir böyle kalacaktır.
Ücretli ekstralarımızı bekleyiniz.
İyi eğlenceler.
Mesaj20.09.2008, 12:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

cunobag yazmış:
Merhaba,
Uzantımız tr.gg dir böyle kalacaktır.
Ücretli ekstralarımızı bekleyiniz.
İyi eğlenceler.

Şuanda kullandıgımız ekstralar ücretli olacak mı? Question

Mesaj20.09.2008, 13:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba,
Hayır.
Ücretli olan ekstralar eklenecek ve isteyen belli bir ücret karşılığında kullanabilecek.
İyi eğlenceler.
Mesaj20.09.2008, 21:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mesaj21.09.2008, 06:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

http://www.bedavasitemyardim.tr.gg
burada yazıyor
Mesaj21.09.2008, 10:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ücretli Ekstralarda gördüm ki Video, Müzik ekleme için 200 MB Alan veriliyor. Bu konuda yapılan isteklere hep YASALAR diye izin verilmiyordu. Para verince yasa ortadan kalkıyor mu?
Mesaj21.09.2008, 10:56 (UTC)    
Mesaj konusu: ?

piriketseverler yazmış:
Ücretli Ekstralarda gördüm ki Video, Müzik ekleme için 200 MB Alan veriliyor. Bu konuda yapılan isteklere hep YASALAR diye izin verilmiyordu. Para verince yasa ortadan kalkıyor mu?

Very Happy GÜZEL Bi Soru Bencede Heralde Kalkmıyordur yasalar ortadan... Very Happy
Mesaj22.09.2008, 02:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bu ücrete tabi tutulacak olan ekstralar beni şimdiden heyecanlandırıyo valla.

Daha doğrusu merak konusu oldu Mr. Green
Mesaj22.09.2008, 09:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

piriketseverler yazmış:

Merhaba,
Parayla yasanın ortadan kalktığı nerede görülmüş Question
Bir konuda bir yasa varsa herkes istisnasız uymak zorundadır !!
Biz telif hakkı başkasına ait olan film ,dizi ve müzik dallarında izletme ve indirme konusunda yasaların öngördüğünü yapmaktayız.
Siz bir video çekmişseniz yada müzik,şarkı hazırlamışsınız ve bunu izlettirip indirtiyorsanız buna kim karışır Question
www.kutlayalim.tr.gg bu sitedeki videoya kim ne der veya download bölümündeki indirtme linkine kim niye karışsın Question
Lütfen mantıklı olun !!
İyi eğlenceler.
Mesaj22.09.2008, 12:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

peki yenı seylerı beklıyın denıp duruluyor ne zaman pekı ne zamana kadar beklıyecez

Mesaj22.09.2008, 13:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

cunobag yazmış:
Biz telif hakkı başkasına ait olan film ,dizi ve müzik dallarında izletme ve indirme konusunda yasaların öngördüğünü yapmaktayız.
Siz bir video çekmişseniz yada müzik,şarkı hazırlamışsınız ve bunu izlettirip indirtiyorsanız buna kim karışır Question
www.kutlayalim.tr.gg bu sitedeki videoya kim ne der veya download bölümündeki indirtme linkine kim niye karışsın Question
Lütfen mantıklı olun !!
İyi eğlenceler.

Merhaba,

Lütfen mesajı düzgün okuyun!!!
Şunu demek istiyorum. Bize verilen 1 GB alanı resim ile doldurmak mümkün değil. Biz burada sürekli video, mp3, swf izin verilsin diyip duruyoruz. Sizde yasalar diyorsunuz. Yasalara uygun yüklemeye izin verilecekse bu ücretli değil 1GB alanımız için ücretsiz olmalıdır demek istemiştim Idea

Umarım Anlatabildim. İyi günler
Mesaj22.09.2008, 13:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

Alıntı:
Yasalara uygun yüklemeye izin verilecekse bu ücretli değil

Merhaba,
Ben mesajınızı doğru okudum.
Siz de doğru okuyup doğru yorumlayın. !!!
Ücretli olacağını nereden çıkardınız Question
Her ülkenin ücretli ekstraları aynı olacak diye bir söz söylediğimizi hatırlamıyorum !!
İyi günler.
Mesaj22.09.2008, 13:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

piriketseverler yazmış:
cunobag yazmış:
Lütfen mantıklı olun !!
İyi eğlenceler.

Merhaba,

Lütfen mesajı düzgün okuyun!!!
Şunu demek istiyorum. Bize verilen 1 GB alanı resim ile doldurmak mümkün değil. Biz burada sürekli video, mp3, swf izin verilsin diyip duruyoruz. Sizde yasalar diyorsunuz. Yasalara uygun yüklemeye izin verilecekse bu ücretli değil 1GB alanımız için ücretsiz olmalıdır demek istemiştim Idea

Umarım Anlatabildim. İyi günler

Benim anlamadığım siz sitenizden bir resim yada yazı alıntı yapılınca küplere biniyorsunuz.. Sitemden çalıyorlar cevza verin, sitesini kapatın v.s yaygara yapıyorsunuz.. Sonra adamlar dünya kadar para döküp klip vs. çekiyorlar, şarkı hazırlıyorlar siz hop bedava dağıtmak istiyorsunuz.. Bu da hırsızlık değil mi? Sizin kopyala yapıştır yaptığınız sitenizden alıntılar yapılınca olmaz ama siz başkasının emeklerini heba edin. Biraz mantık lütfen..
Mesaj22.09.2008, 20:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

"Bahse" arkadaş bizden alıntı yapınca cevabın bana sandım. Özel mesaj atıp sormamım nedeni mesajında yazdığın şeylerin hiçbirini bugüne kadar ben yapmadım. Zaten sende cevabın bana olmadığını özelde söyledin bunu burada belirtmek istedim yanlış anlaşılmasın.