Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj21.09.2008, 10:51 (UTC)    
Mesaj konusu: toplist

ne kadar çok topliste kaıt olursak sitemiz o kadar yükse ğe mi çıkar acaba yardım edin
birde ben yaklaşık 20 tane topliste kayıt oldum yardım ediniz lütfen birde s

başka sitelere link mi verdirsek daha yararı olur yada bannermi
Mesaj21.09.2008, 11:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba,

Google'da üst sıralarda olabilmeniz için bence aşağıdkaileri yapmalısınız.

Pagerank değeri 3 ve üzeri ilk sayfada çıkan toplistlere sitenizi ekleyin.Ama bu sadece size pagerank güncellemesinde 100'de 20 katkıda bulunur ve günde 5-10 arasıda ziyaretçi gönderirler.

Kendi site içeriğiniz ile aynı siteler ile banner ve link değişimi yapın.Örneğin bir html kod sitesi bir html kod yada webmaster kaynak sitesi ile değişim yapmalıdır.

Sitenizin ana sayfasına haber,reklam kodları yerine kendi yapmış olduğunuz site içeriğiniz ile alakalı ürünler,kodlar,yazılar vb gibi şeyler ile hafatda bir güncelleyin.

Tasarımınızı 3 ayda bir gibi bir süre zarfı içinde güncelleyin.Google bunu çoks ever ve sizi önlerde tutar.

Meta tag ekstrasını sitenizde bulunan tüm içeriklerin en ayrıntılı şekilde anlatıldığı anahtar kelimeler ile doldurun.Hatta sizinel aynı içeriğie sahip diğer site adreslerini adlarını ücretli ücretsiz fark etmeksizin yazın.O site arandıgında sizin sitenizde lsitelenir böylece...

Dünyadaki diğer büyüka rama motorlarının tümüne kayıt olun ve diğer türk aram motorlarından aynı toplistlerdeki gibi en iyilerine ve ilk sayfada çıkanlara kayıt olun.

Sitenizi farklı url adresleri ile arama motorları ve toplistlere ve tabiki diğer büyüka ram motorlarına ekleyin.Mesela kode.tr.gg yi ekelyin başka bir siteden domain alın ücretli ücretsiz far etmez mesela kodek.com veya kodek.co.cc bunlarıda kaydettirin böylece 3 alan adınız 1 siteye yönlenmiş oalcak ve üst sıralarda yer alacaksınız.

Kolay gelsin...
Mesaj21.09.2008, 11:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

peki ben yaklaşık 20 tane topliste kayıt oldum pr leri 2-3-4 onlarda ilk 100 e girmiom azıcık bir yararı olurmu ?
Zararı varsa silcem çünkü sitemi googleye yazımda o toplistler çıkıyor üst sıralarda
Mesaj21.09.2008, 15:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

kodek yazmış:
peki ben yaklaşık 20 tane topliste kayıt oldum pr leri 2-3-4 onlarda ilk 100 e girmiom azıcık bir yararı olurmu ?
Zararı varsa silcem çünkü sitemi googleye yazımda o toplistler çıkıyor üst sıralarda

Yukarıdaki mesajımda zaten toplistede değindim pagerankta ve ziyaretçide en fazla 100 de 10 veya 20 bir etkisi olur...

Pagerankının 1 ve üzeri olmasını istiyorsan 3 ve üzeri toplsitlere siteni kaydettir amam bu siteler googleda ilk sayfada çıkanlardan olmalı ki sende o kadar yukarıda ol...

Kolay gelsin...
Mesaj21.09.2008, 18:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

PageRank 3 ve altındaki sitelerden aldığınız linkler fazla işe yaramaz.

Mesela 10.000 tane pr0 yada pr1 siteden link almaktansa 1 tane pr4 siteden link almak daha iyidir.