Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj20.09.2008, 17:55 (UTC)    
Mesaj konusu: banner ana sayfa aralığı

2w v b a
Mesaj20.09.2008, 18:04 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: banner ana sayfa aralığı

arkadaşlar kusura bakmayın yanlışlık oldu şimdi benim bannerla ana sayfam arasında baya bir boşluk var onu kapatmak istiyorum siteye bakıp bana yardımcı olursanız sevinirim allah razı olsun

Mesaj20.09.2008, 18:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arrow tasarım ayarları
Arrow gelişmiş ayarlar
Arrow başlık resmi

Başlik resmi(921x104 Piksel):

yazar...

sitenize eklemiş oldugunuz resmi seçerek ekleyin.

Arrow kaydet butonuna basarak çıkın.

tasarım uzerindeki yazı alanından eklemiş oldugunuz başlık resminizin kodunu kaldırmayı unutmayın..
Mesaj20.09.2008, 19:59 (UTC)    
Mesaj konusu: olmadı

kardeşim ben dediğiniz kodda banner yaptım ama istediğim olmadı şimdi menülerle bedava sitem reklamı arasındaki boşluktan bahsediyorum ana sayfa yazan menünün biraz yukarı çıkmasını istiyorum o aradaki boşluğu kapatabilirmiyiz banneri küçülttüğümde hiç bir şey fark etmedi yardımcı olursanız sevinirim başka sitelere baktığımda ana sayfayla banner arasında 1 santim ancak boşluk var ama bende gördüğünüz gibi en az 5 santim var allah razı olsun
Mesaj20.09.2008, 20:23 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: olmadı

agrimustazafder yazmış:
kardeşim ben dediğiniz kodda banner yaptım ama istediğim olmadı şimdi menülerle bedava sitem reklamı arasındaki boşluktan bahsediyorum ana sayfa yazan menünün biraz yukarı çıkmasını istiyorum o aradaki boşluğu kapatabilirmiyiz banneri küçülttüğümde hiç bir şey fark etmedi yardımcı olursanız sevinirim başka sitelere baktığımda ana sayfayla banner arasında 1 santim ancak boşluk var ama bende gördüğünüz gibi en az 5 santim var allah razı olsun

kasdetmiş oldugunuz konuyu gayet iyi bir şekilde anladım ve ben size çünü söylüyorum. lütfen dikkatli bir şekilde okuyunuz.

eklemiş oldugunuz resimi siz başlık resmi olarak kaydetmek yerine tasarım üzerindeki alanına eklemişsiniz.
bun durumda da o sonucu dogurur...

Arrow tasarım ayarları
Arrow gelişmiş ayarlar
Arrow başlık resmi

Başlik resmi(921x104 Piksel):

yazar...

sitenize eklemiş oldugunuz resmi seçerek ekleyin.

Arrow kaydet butonuna basarak çıkın.

tasarım uzerindeki yazı alanından eklemiş oldugunuz başlık resminizin kodunu kaldırmayı unutmayın..

eger css tasarım kullanıyorsanız..

Arrow http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=25644

linkini inceleyin..
Mesaj21.09.2008, 15:57 (UTC)    
Mesaj konusu: tşk

arkjadaşım ilgilendiğin için teşekürler ama yazdıklarının hepsiniuyguladım yinede boşluk kapanmıyor ana sayfamı biraz yukarı alamadım başka bildiklerin varsa sana zahmet allah razı olsun
Mesaj21.09.2008, 18:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba,

Resmi 921 x 104 boyutuna getirdikten sonra,

Arrow Sitene Giriş
Arrow Sayfaları Değiştir
Arrow Aşağıdaki Resim Ekleme Butonuna Tıklayıp Resmi Seçip Ekleyin
Arrow Sonra Resim ekleme işi bitince sayfayı KAYDETMEDEN
Arrow Tasarım Ayarlarına Gdidin
Arrow Gelişmiş Ayarlar Sekemsine Tıklayın
Arrow Başlık Resmi(921 x 104) Yazılı yerden resmi seçip kaydet deyin

Kolay gelsin...
Mesaj21.09.2008, 19:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

resim boyutunu küçük tutman sorunun çözümünü sağlayacaktır. Sevgilerimle

Mesaj22.09.2008, 08:37 (UTC)    
Mesaj konusu: aynı cevap

arkadaşlar ilginiz için sağolun ama aynı cevabı tekrar yazıyorum benim şimdi kullandığım banner 1088*180 onu değiştirdim 921*104 banner kullandım ama hiç bir şey değişmedi o şekilde olmuyor bana başka bir şekilde yardımcı olabilirmisinis allah razı olsun
Mesaj22.09.2008, 09:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

Siz başlık resmini gidip tasarımın üzerindeki yazı bölümüne koymuşsunuz.Benim anlattığım gibi yapın o zaman sorun çözülür.Tasarımın üzerine koyarsanız google reklamlarının üzerinde kalır...
Mesaj20.10.2008, 15:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

başlık resminin kodu nerde?
Önceki mesajları göster: