Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj22.09.2008, 13:13 (UTC)    
Mesaj konusu: Google analytics??!!!! :shock:

Siteme google analytics code yerleştirecektim ki dumura uğradım desem yeridir.Shocked Çünkü siz tüm sitelere kendi kodunuzu yerleştirmişiniz.Yahu anlamadığım bukadar kapsamlı bir sitenin admin panelinde kendinize ait hit grafiklerini ölçen bi arayüz yokmu da gidip google analytic kodlarını her siteye yerleştirmişiniz.Pes doğrusu.

Bloglarda bile bunu yapmıyorlar.

Sitem uluslararsı hit almakta ve ben dandik 2 sayaçla bunları ölçmeye çalışıyom.
Nerde hizmet nerde adalet....
Mesaj22.09.2008, 13:15 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Google analytics??!!!! :shock:

validptc yazmış:
Siteme google analytics code yerleştirecektim ki dumura uğradım desem yeridir.Shocked Çünkü siz tüm sitelere kendi kodunuzu yerleştirmişiniz.Yahu anlamadığım bukadar kapsamlı bir sitenin admin panelinde kendinize ait hit grafiklerini ölçen bi arayüz yokmu da gidip google analytic kodlarını her siteye yerleştirmişiniz.Pes doğrusu.

Sitem uluslararsı hit almakta ve ben dandik 2 sayaçla bunları ölçmeye çalışıyom.

sitenin hitini bedava sitemde de ölçmen münkün Wink
Mesaj22.09.2008, 13:19 (UTC)    

validptc yazmış:

buyur hizmet buyur adalet

http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=44174 inceleyeniz Wink
Mesaj22.09.2008, 13:21 (UTC)    

validptc yazmış:

Kendi aldığınız Analytics Kodunuda koyabilirsiniz sorun olmaz çalışır.

"sevgi-sitem" arkadaş kapsamlı birşey istiyor. O nedenle bedava-siteminki yeterli gelmez.
Mesaj22.09.2008, 13:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

Okadarını bende biliyorum.Sen anlamadın herhalde benim ne demek istediğimi.Ben çok daha detaylı bilgileri mesela hangi kelimeleri googleda aramışlarda benim siteye ulaşmışlar,ülkelerin yüzdeleri,hit grafikleri,ziyaretçi ip leri,gibi "webmaster hit analytics sytem" istiyorum.Bu hizmeti en iyi yapan google anlaytic arayüzüdür.İşte bende oraya üye oldum ve goole bana verdiği kodu yerleştirecektimki siz zaten siteye kendi kodunu yerleştirmişiniz....

Lütfen yetkili biri cevap versin...
Mesaj22.09.2008, 13:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

kendi kodum çalışmıyor
Mesaj22.09.2008, 13:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mesaj22.09.2008, 13:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşım talimatı malimatı yok.<body> </body> etikeltleri arasına istediğin bir yere yapışırabilirsin.bende öyle yapyorum.Bu işlerde yeni değilim daha önce çok yaptım.Ama sizin kodu okuyor benimkini değil
Mesaj22.09.2008, 13:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bende analytics kullanıyorum ve sorunsuz çalışıyor ama yeni kayıt olduysanız google sitenizi geç ekliyor olabilir.Kodu tasarımın üstündeki yazı kısmına yapıştırdım.

Tasarımım hakkında yorum için http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=102163
Mesaj22.09.2008, 13:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

validptc yazmış:
Arkadaşım talimatı malimatı yok.<body> </body> etikeltleri arasına istediğin bir yere yapışırabilirsin.bende öyle yapyorum.Bu işlerde yeni değilim daha önce çok yaptım.Ama sizin kodu okuyor benimkini değil

Merhaba,
Google ın tüm özelliklerini ben de sitelerimde kullanıyorum arkadaşım.
<body></body> taglarını kodun içerisinden çıkardıktan sonra koy.
Herkes kullanabilirken sizin kullanamamanız şaşırtıcı.
İyi eğlenceler.
Mesaj22.09.2008, 14:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ben 2 gündür bekliyorum ama hala görmedi.Normalde 24 saat içinde görmesi gerekir.Bende şaşırdım doğrusu
Mesaj22.09.2008, 14:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

2 gün öne kodu ekledim .Bugün hala google görmeyince.Kaynağa baktım ki iki kod var.Biri size ait.Sizin söylediğinize göre ikisinide görmesi lazım.Ama görmedi.Bekleyeceğim bakalım.Gördüğü zaman sonucu açıklarım
Mesaj22.09.2008, 14:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

validptc yazmış:
2 gün öne kodu ekledim .Bugün hala google görmeyince.Kaynağa baktım ki iki kod var.Biri size ait.Sizin söylediğinize göre ikisinide görmesi lazım.Ama görmedi.Bekleyeceğim bakalım.Gördüğü zaman sonucu açıklarım

Merhaba,
Size verilen kodun başında ve sonunda <body> </body> tagları varsa onları çıkarın.
Kodu analiz edilmesini istediğiniz sayfanızın yada sayfalarınızın içerisine ekleyin.
Google görecektir.
İyi eğlenceler.
Mesaj22.09.2008, 14:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

ne siteymıs yaw hıc bır sayac sayamıyorr Laughing

Mesaj22.09.2008, 14:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

egitimbilgisi yazmış:
ne siteymıs yaw hıc bır sayac sayamıyorr Laughing

Merhaba,
Arkadaşımız sorununa çare aramakta,lütfen gereksiz yorumlardan kaçının.
İyi eğlenceler.
Önceki mesajları göster: