Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj23.09.2008, 20:45 (UTC)    
Mesaj konusu: Domain hizmeti hakkında | Kraliyet Ailesi

Sevgili adminlerim, arkadaşlarım.
Benim bu projeden haberim yoktu sanırım ücretli domainler geliyormuş aklıma takılan birkaç soru var onları burada sizlere sormak istiyorum. Biz zaten resellerimiz olduğu için internet sitesi tasarlayıp şirketlere satan kişileri fakat gerçekten böyle bir hizmet geliyorsa bu çok süper ve kaliteli bir olaydır. Tabi sorum şu...

Bedava-sitem.com'dan domain aldığım zaman;
- Sitelerin üstünde bulunan reklam kalkacak mı yada reklam kaldırabilme kuralı konulacak mı?

- Ben domain'i aldığım zaman bana ftp desteği de sağlanacakmı? Örneğin ben panel kullanmak istemiyorum ftp 'den kullanmak istiyorum yada kendim php kodlamak istiyorum bunlar mümkün olacak mı?

- Sitemin pagerank değeri 2 olmuş domain aldığım zaman sitemi baştan mı kurmam gerekecek yada google veritabanındaki hit değerlerim silinecek mi?

- ve son olarak Very Happy domain aldığımızda yine tr.gg'yle devam edip com uzantılı domain'e yönlendirmemi atılacak yada www.kraliyetailesi.com diye mi devam edecek...

Bu soruları cevaplarsanız size minnettar kalırım bukadar çok soru sorduğum içinde bağışlayın şimdiden teşekkür ediyorum...

Mesaj23.09.2008, 20:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba,
Burası genel problemler bölümüdür ve bu sorduklarınızın hiçbiri genel bir problem değildir.
Haberler bölümündeki konuyla alakalı başlığı incelerseniz orada daha sonra gerekli açıklamaların metinler halinde bildireleceği yazılmaktadır.
İyi günler.
Önceki mesajları göster: