Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj24.09.2008, 19:23 (UTC)    
Mesaj konusu: Love Tasarımı hakkında ?

Sevgili Arkadaşlar. Css Bilmeyenler (benim gibi) Love Tasarımını Kullanabilirler. Yalnız Ben Bu Konuda Uzman Arkadaşlardan Yardım İstiyorum. Çünkü Tasarım Çok Güzel. Beğendim. Ancak 19İNCH Monitörün Ortasında Kalıyor. Bunu Genişletmenin Bir Yolu Yokmu. Sitedeki Genişletme Kodları İceblue İçin. Bence Love Tasarımınıda Genişletebiliriz. Azıcık Bilgim Olsa Tasarımı Genişletir Paylaşımlar Yapardım Am Bilgim Yok. İlginize Şimdiden Teşekkürler.

Sen Hiç FIRTINA Gördün mü Gülüm: Ben Senin Görmediğin FIRTINA 'larda Büyüdüm..!!!

En son ordulu-acrobat tarafından 25.09.2008 05:48:07 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj24.09.2008, 19:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba,
Ben de love tasarımı kullanıyorum mesela.
Tasarımın sağ ve sol kısımlarına 150x150 boyutunda kodlar eklerseniz genişleyecektir.
Ayrıca menüde bulunan sayfa isimlerinizin uzunluğu da etkiler.
İyi eğlenceler.
Mesaj25.09.2008, 04:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadasım biraz daha bilgi istersen bu konuda

mesela sağ ve sol tarafa eklemiş olduğun kodların içinde

width <-- genişlik değeri
height <-- yükseklik değeridir bu komutların önünde yazılan rakamlı değerleri

görüceksin kodun içinde mesela yukarda hocamız 150x150 width= 150 yaparsan genişler 180 yaparsan yada daha fazla yaparsan daha fazla genişler

umarım anlamışsınızdır orta alanda ise yazdığınız yazıların uzunluğu yada bosluk bıraktığınız kadar yada resim vs uzunluğuna göre ayar yapabilirsiniz

iyi günler
Mesaj25.09.2008, 19:41 (UTC)    
Mesaj konusu: Teşekkürler.

İlginize Teşekkür Ederim Arkadaşlar.

Sen Hiç FIRTINA Gördün mü Gülüm: Ben Senin Görmediğin FIRTINA 'larda Büyüdüm..!!!
Mesaj27.09.2008, 17:01 (UTC)    
Mesaj konusu: Love Tasarımı

Cunobag Hocam. Birde Bu Love Tasarımında Üst Resimi Yaptım. Güzelde Oldu. Ve Bu Resmin Üzerinde Ana Sayfa Yazısı Var. Onu Kaldıramazmıyız. Sizin Sitenizde De Aynısı Hocam

Önceki mesajları göster: