Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj24.09.2008, 19:03 (UTC)    
Mesaj konusu: En iğrenç/utandığınız anlarınız :)

Evet arkadaşlar okulda, işte, bahçede, kız arkadaşlarınızın, erkek arkadaşlarınızın veya çarşıda, çevrede bir iş yaparken yada oyun, spor vs birşeyler yaparken yaşadığınız ve çok utandığınız tekrar yaşamak istemediğiniz anları bizimle paylaşın... Very Happy

ben başlayayım Razz Sınıfta arkadaşlarla biraz insani davranışların dışına çıkmıştık sanırım Very Happy uzun eşşek oynuyorduk tabi kızların oooo'ları eşliğinde Very Happy Sıra bendeydi keşke bana gelmeseydi Very Happy gerildim gerildim gerildim bi zıpladım havada pantolonum Carrttttt etmezmi Very Happy Kahkahalar, dalgalar bidaha yaşamak istemiyorum Embarassed

Mesaj24.09.2008, 20:29 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: En iğrenç/utandığınız anlarınız :)

kraliyetailesi yazmış:
Evet arkadaşlar okulda, işte, bahçede, kız arkadaşlarınızın, erkek arkadaşlarınızın veya çarşıda, çevrede bir iş yaparken yada oyun, spor vs birşeyler yaparken yaşadığınız ve çok utandığınız tekrar yaşamak istemediğiniz anları bizimle paylaşın... Very Happy

ben başlayayım Razz Sınıfta arkadaşlarla biraz insani davranışların dışına çıkmıştık sanırım Very Happy uzun eşşek oynuyorduk tabi kızların oooo'ları eşliğinde Very Happy Sıra bendeydi keşke bana gelmeseydi Very Happy gerildim gerildim gerildim bi zıpladım havada pantolonum Carrttttt etmezmi Very Happy Kahkahalar, dalgalar bidaha yaşamak istemiyorum Embarassed

Laughing
Mesaj24.09.2008, 20:41 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: En iğrenç/utandığınız anlarınız :)

Laughing Laughing Laughing

www.msnskins.tr.gg www.webmasteracil.tr.gg www.1garipyolcu.tr.gg
Mesaj25.09.2008, 05:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

dostum çok gerilme bir daha Laughing Laughing

bende bir tane anlatayım bari

üniversiteye ilk basladığım günlerden biriydi

inkılap dersi diye türk dili dersine girmişim neyse ilk kez gördüğüm yüzler

hiç birini tanımıyorum daha ilk günüm bir yer bulup oturdum neyse hoca geldi

ama dersten hiç bahsetmedi işte sınıfta herkez kendini tanıtıyor fakat hoca dersten hiç bahsetmediği için bende anlamıyorum dersin türk dili oldunu neyse bende kalktım kendimi tanıttım artık dersin sonuna doğru geliyoruz herkez imza atıyor yoklama için ana bir baktım adım yok hocam dedim burda benim adım yok imzayı nasıl atım dedim iyi baktın mı dedi evet hocam işte yok dedim sonra hoca kendi listesini çıkardı sen bu dersi aldından eminmisin dedi bende inkılap değilmi dedim hayır ne inkılapı türk dili demezmi anammm millet bir güldü görceniz hani deprem olsada bina yıkılsa bende altında kalsaydım hiç unutmam o günü Embarassed Embarassed
Mesaj25.09.2008, 12:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bence sen gaza gelmişsin sonra gaz havada patlama yapmiş gibi , Wink Geçmmiş olsun Smile Wink
Mesaj25.09.2008, 15:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Mesaj25.09.2008, 16:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

gececi40 yazmış:
dostum çok gerilme bir daha Laughing Laughing

bende bir tane anlatayım bari

üniversiteye ilk basladığım günlerden biriydi

inkılap dersi diye türk dili dersine girmişim neyse ilk kez gördüğüm yüzler

hiç birini tanımıyorum daha ilk günüm bir yer bulup oturdum neyse hoca geldi

ama dersten hiç bahsetmedi işte sınıfta herkez kendini tanıtıyor fakat hoca dersten hiç bahsetmediği için bende anlamıyorum dersin türk dili oldunu neyse bende kalktım kendimi tanıttım artık dersin sonuna doğru geliyoruz herkez imza atıyor yoklama için ana bir baktım adım yok hocam dedim burda benim adım yok imzayı nasıl atım dedim iyi baktın mı dedi evet hocam işte yok dedim sonra hoca kendi listesini çıkardı sen bu dersi aldından eminmisin dedi bende inkılap değilmi dedim hayır ne inkılapı türk dili demezmi anammm millet bir güldü görceniz hani deprem olsada bina yıkılsa bende altında kalsaydım hiç unutmam o günü Embarassed Embarassed
Mesaj25.09.2008, 16:05 (UTC)    
Mesaj konusu: Merhaba,

Merhaba,

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Benim hiç unutamadığım bir adım bulunuyor...Kız arkadaşımla birlikte sahil kenarında yürüyoruz...Haliç henarında yani... Very Happy Konuşuyoruz...Benim onu ne kadar çok sevdiğimi söylüyorum...Birden bir kızdan mesaj gelmez mi?"Canım nasılsın" diye.Tabi kız arkadaşımda merak etti elimden aldı telefonu gelen mesajı okumaya başladı.Ama ben göndereni tanımıyorum ki daha... Very Happy Kız arkadaşımda fırsattan yararlanıp beni Haliç'in sularına itti.Allah'tan derin bir yerde itmedi beni.Ama dondum be... Very Happy Sonradan anlaşıldı ki bana mesaj gönderen telefon numarasını yanlış yazmış... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Ogünü unutamam...Unutmamda zor.Çünkü 2 hafta önce gerçekleşti bu olay...

LÜTFEN GÜLMEYİN SİZDEN RİCA EDİYORUM... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Mesaj25.09.2008, 17:42 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Merhaba,

benimsitem1993 yazmış:
Merhaba,

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Benim hiç unutamadığım bir adım bulunuyor...Kız arkadaşımla birlikte sahil kenarında yürüyoruz...Haliç henarında yani... Very Happy Konuşuyoruz...Benim onu ne kadar çok sevdiğimi söylüyorum...Birden bir kızdan mesaj gelmez mi?"Canım nasılsın" diye.Tabi kız arkadaşımda merak etti elimden aldı telefonu gelen mesajı okumaya başladı.Ama ben göndereni tanımıyorum ki daha... Very Happy Kız arkadaşımda fırsattan yararlanıp beni Haliç'in sularına itti.Allah'tan derin bir yerde itmedi beni.Ama dondum be... Very Happy Sonradan anlaşıldı ki bana mesaj gönderen telefon numarasını yanlış yazmış... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Ogünü unutamam...Unutmamda zor.Çünkü 2 hafta önce gerçekleşti bu olay...

LÜTFEN GÜLMEYİN SİZDEN RİCA EDİYORUM... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green tmm gülmeyiz Mr. Green Mr. Green Mr. Green

suya itti değilde fırlatmış olabilir Razz Razz Razz

fenamı haliçte yüzme deneyimi yaşamışın Razz Razz Razz i

sonra nasıl çıkardılar seni sudan?
Mesaj25.09.2008, 17:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

Geçmiş Olsun .. Smile su temizmiydi. Haliç suyunu bilen bilir SmileSmile
Mesaj25.09.2008, 17:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

gruplaylaylom yazmış:
Geçmiş Olsun .. Smile su temizmiydi. Haliç suyunu bilen bilir SmileSmile

temizleme çalışmaları yapıldığı için sorun yok haliçte artık...
Mesaj25.09.2008, 17:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

Biliyorum çalışma oldugunu , ama sonucta HALİÇ yani Wink Wink
Mesaj25.09.2008, 18:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

gruplaylaylom yazmış:
Biliyorum çalışma oldugunu , ama sonucta HALİÇ yani Wink Wink
Mesaj25.09.2008, 18:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mesaj25.09.2008, 19:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

benim cok oldu Laughing biraz sakarimda Razz