Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj27.09.2008, 07:13 (UTC)    
Mesaj konusu: siteme giremiyorum !

arkadaşımın www.sitecafe.tr.gg adında sitesi var şifresini unuttuğu için giremiyordu yeni şifre istedi mailine gönderildi fakat mail adresine uzun zamandır açmadığı için bloke olmuş onu açtıktan sonra şifreyi tekrar istedi ama malesef bedava sitem 2 kere şifre isteyemezsin iletisini verdi şu arkadaşımızın e malinini açtık yeni şifre talebinde bulunuyoruz acil yardımlarınızı taleb ediyoruz arkadaşımızın site adresi aşağıdadır saygılarımla...

www.sitecafe.tr.gg
Mesaj27.09.2008, 07:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba,
support( at )bedava-sitem.com a açıklayıcı bir mail atabilirsiniz..
Not: ( at ) yerine @
İyi eğlenceler..
Wink
Mesaj27.09.2008, 09:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

bundan daha açıklayıcı nasıl atalım uzun uzun yazdık yardımcı olun lütfen artık ?
Mesaj27.09.2008, 09:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

ersoytekniksogutma yazmış:
bundan daha açıklayıcı nasıl atalım uzun uzun yazdık yardımcı olun lütfen artık ?

Merhaba

Arkadaşımızın Dediği Gibi Kısa Ve Öz Şekilde Anlatın Ardından Maili Gönderin Wink

Kolay Gelsin
Mesaj27.09.2008, 09:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

dediğiniz adrese e mail attık umarım hemen yardımcı olurlar saygılarımla...
Mesaj27.09.2008, 22:38 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: siteme giremiyorum !

bunun için foruma değilde yöneticilere mail atsan

En son mode47 tarafından 03.10.2008 19:48:26 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj28.09.2008, 09:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

merhaba mail attıktan sonra sana bir şey söylüyorlar eğer mail attığın msn adrei sitenin kayıtlı olduğu msn adresi değilse sitenin kayıtlı olduğu msn adresinden mail at diye snde kendi yane o sitenin kayıtlı olduğu adresten mail atman yeterli 1 gün içnde cevap geliyor...
Mesaj01.10.2008, 21:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

peki şöyle bir soru sorsak ? belirttiğimiz alan adı açılmış ama kullanılmıyor kendimize almak istiyoruz bunu nasıl yapacağız ? yardımcı olurmusunuz ?

belirtilen alan adı : sitecafe.tr.gg
Mesaj01.10.2008, 22:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

Belki Ö.M ile OLabilir Razz
Mesaj02.10.2008, 06:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

ibrahmgun yazmış:

nasıl özel mesaj ile anlayamadım ?
Mesaj02.10.2008, 06:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

ibrahmgun yazmış:

nasıl özel mesaj ile anlayamadım ?
Mesaj02.10.2008, 22:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

bana direk e mail adresini verirlerse daha çabuk ulaşırım arkadaşlar ?
Mesaj03.10.2008, 19:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

peki şöyle bir soru sorsak ? belirttiğimiz alan adı açılmış ama kullanılmıyor kendimize almak istiyoruz bunu nasıl yapacağız ? yardımcı olurmusunuz ?

belirtilen alan adı : sitecafe.tr.gg

bu normal şartlarda imkansız. ama site sahibinden sitesini size vermesini isteyebilirsiniz.adam sitesini size vereceğini sanmıyorum.ama siz yinede istediğiniz site sahibine Ö.M atın
belki işe yarar Wink

En son mode47 tarafından 03.10.2008 19:49:00 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Önceki mesajları göster: