Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj27.09.2008, 01:20 (UTC)    
Mesaj konusu: Şiir sayfası ekleme ?

yaa ben sitemi yeni oluşturdum. Yani epey acemiyim. Sorum şu?
sitede hiçbir işlem yapamıyorum. örneğin şiir köşesi isimli bir sayfa oluşturdum ama işin garibi sayfaya şiir ekleyemiyorum. ne yapmam gerekiyor acaba yardımcı olurmusunuz lütfen bana..

En son islamcaddesi tarafından 27.09.2008 05:48:39 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj27.09.2008, 05:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

Biraz daha açabilirsen konuyu yardımcı olabiliriz Şiiri senmi yazıyorsun yoksa ctrl+c mi yapıyorsun yoksa html mi?
Mesaj27.09.2008, 11:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

yaa mesela şiir köşesi adlı bir sayfa açtım. ama nasıl şiir ekliyceğimi bilmiyorum. sayfa boş. tabii bu sadece bir örnek onun dışında sitem komple boş Smile Yani neyi nasıl ekliyceğimi bilemiyorum.
Örneğin bir siteyi gezersin. şiir bölümüne girersin ve orda şiir ekle diye bir kısım görürsün. oraya tıklarsın ve yazı yazabileceğin bir sayfa oluşur. yazar ve gönderirsin.. İşte ben nasıl şiir ekliycem bilemiyorum.Belki sizce çok basit bişey olduğu için başka birşey demek istediğimi sanmışsınızdır ama bütün sorunum bu.
Mesaj27.09.2008, 11:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

islamcaddesi yazmış:
yaa mesela şiir köşesi adlı bir sayfa açtım. ama nasıl şiir ekliyceğimi bilmiyorum. sayfa boş. tabii bu sadece bir örnek onun dışında sitem komple boş Smile Yani neyi nasıl ekliyceğimi bilemiyorum.
Örneğin bir siteyi gezersin. şiir bölümüne girersin ve orda şiir ekle diye bir kısım görürsün. oraya tıklarsın ve yazı yazabileceğin bir sayfa oluşur. yazar ve gönderirsin.. İşte ben nasıl şiir ekliycem bilemiyorum.Belki sizce çok basit bişey olduğu için başka birşey demek istediğimi sanmışsınızdır ama bütün sorunum bu.

Sayfalarımı Degıstırden.
Sayfa Ekleye Tıklayın
İstediginiz Sayfanın Baslıgını Altada Icerıgını Yazıp Asagıdan Kaydedin ..

Diger Sayfalar İçinde Bu Gecerlidir.
Mesaj27.09.2008, 11:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

Anladım teşekkür ederim ama aynı sayfaya ikinci bir şiir daha eklemek istiyorum mesela. Bu mümkün deyilmi bu durumda. Yani her başlık için yeni sayfamı açmam gerekecek acaba?
Mesaj27.09.2008, 11:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

islamcaddesi yazmış:
Anladım teşekkür ederim ama aynı sayfaya ikinci bir şiir daha eklemek istiyorum mesela. Bu mümkün deyilmi bu durumda. Yani her başlık için yeni sayfamı açmam gerekecek acaba?

Alt Sayfada Açabilirsiniz .

Yani Bır Sayfaya Tıklayınca Altta O Sayfalarda Açılır Onun İçinde :

Mesela Bir Şiir Sayfası Acın Altına Istedıgınız Seylerı Yazın Kaydedin.

Ve Baska Şiir Sayfası Açın Altında Kutucuk Seklınde Secenk Var Şu Sekılde Yazar :

Alt Sayfası :

Diye ..

Hangi Sayfanın Alt Sayfası Olmasını Istıyorsanız Ordan Secıp Secıp Yapabilirsiniz .
Mesaj27.09.2008, 11:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

yardımlarınız için çok teşekkür ederim. sağolun. Ancak sizi bu sıralar zaman zaman rahatsız edicem. bu tür konularda. Malumunuz biraz alışana kadar işte Smile Tekrar teşekkürler..
Mesaj27.09.2008, 11:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

islamcaddesi yazmış:
yardımlarınız için çok teşekkür ederim. sağolun. Ancak sizi bu sıralar zaman zaman rahatsız edicem. bu tür konularda. Malumunuz biraz alışana kadar işte Smile Tekrar teşekkürler..

Rica Ederim.

Yardıma Ihtıyacınız Oldugunda Yardımcı Oluruz .
Önceki mesajları göster: