Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj27.09.2008, 10:13 (UTC)    
Mesaj konusu: Pagerankı 2 olan sitemizle link takası yapılır.

Evet sitemizin pagerankı 2 olmuştur.Pagerankımızın hep böyle kalacağına kanaat edemem.

Anasayfaya link takası yapmaktayım.

Şartlarım:
Arrow Günlük en az 30 tekil ziyaretçi sayısına sahip olmalı.
Arrow Kaliteli bir içeriğe sahip olmalı.

Unutmayın ki pagerankı yüksek sitelerle yapılan link takası yararınıza olacaktır.

Bu şartlarıma sitesinin uyduğunu düşünen arkadaşlarım, buraya mesaj atsınlar.Ben uygun görürsem, o kişiye özel mesaj atarım.

Pagerankımın 2 olduğuna inanmayan arkadaşlar aşağıdaki adresten sitemi yazıp bakabilirler.
Arrow www.pageranksorgulama.com
Mesaj27.09.2008, 10:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

tamam senle yapalım benim sitem bu şartlara uyuyor
Mesaj27.09.2008, 12:06 (UTC)    
Mesaj konusu: cvp

pr 1 istersen yapalım aradaığın kritelerin hepsi bende var

SİZLER İÇİN RENKLİ BİR PLATFORM GENİŞ PORTAL WEBMASTER KADINCA VE HERŞEY BURADA
Mesaj27.09.2008, 12:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mesaj27.09.2008, 13:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

Şartlarımıza uyacak başka arkadaşımız yok mu?

pagerank=2

İlk mesajı okumadan mesaj atmayın.
Mesaj27.09.2008, 17:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

Pagerankım 2 .

Siteni :

Arrow http://net-tr.tr.gg/Siteni-Ekle-%5B-Kars%26%23305%3Bl%26%23305%3Bkl%26%23305%3B-%5D.htm

Buraya Ekledım .

Senide Bekliyorum .
Mesaj27.09.2008, 18:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

net-tr yazmış:
Pagerankım 2 .
Siteni :
Arrow http://net-tr.tr.gg/Siteni-Ekle-%5B-Kars%26%23305%3Bl%26%23305%3Bkl%26%23305%3B-%5D.htm
Buraya Ekledım .
Senide Bekliyorum .

Normalde ana sayfama link takası yapıyorum.Madem böyle bir promosyon yapmışsınız,bende katılıyım.

Sizi top listeme ekledim.
Arrow http://www.hersite-burada.tr.gg/Top-Liste.htm
Mesaj29.09.2008, 09:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ana Sayfalarımıza link takası yapacağımız kaliteli içerik ve tasarıma sahip siteler aranıyor.

Pagerankımız=2

Mesaj29.09.2008, 10:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

bende yapmak isterim takas
http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?p=280034#280034

yarışmaya katılın
Mesaj29.09.2008, 10:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

hersite-burada yazmış:
Ana Sayfalarımıza link takası yapacağımız kaliteli içerik ve tasarıma sahip siteler aranıyor.

Pagerankımız=2

www.hazir-htmlkod.tr.gg [ PR 2 ]

Anasayfanızla Link Takas.. Linkinizi Sitemdeki Link Takas Bölümüne Ekledim..Şartlara Uyuyor!

Mesaj29.09.2008, 11:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

konuyu açan arkadaşın şartları bana uyuyor ancak pr m 0 ve ben bundan hiç şikatyetçi değilim olmamda pr si 2 olunca o arkadaşın sitesinin prsi artıyor herhalde yada pr değeri 2 olmayanları site yerine koymuyorlar benimkini site yerine koymayan prsi 2 olan var mı merak ediyorumn varsa nolur mesaj atında benim siteme site değil diyen arkadaşın pr sini ve sitesini ölçelim
Mesaj29.09.2008, 11:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

sanal-reklam yazmış:
konuyu açan arkadaşın şartları bana uyuyor ancak pr m 0 ve ben bundan hiç şikatyetçi değilim olmamda pr si 2 olunca o arkadaşın sitesinin prsi artıyor herhalde yada pr değeri 2 olmayanları site yerine koymuyorlar benimkini site yerine koymayan prsi 2 olan var mı merak ediyorumn varsa nolur mesaj atında benim siteme site değil diyen arkadaşın pr sini ve sitesini ölçelim

Arkadaşım şikayet edeceksen, başka yere. Link takası yapacaksan yaz.
Vede ben sana önceden ana sayfaya link takası teklifinde bulundum.Sen benim istediğim şekilde kabul etmedin.

Arkadaşlar pagerankınız benim için önemli değil.Benim için önemli olan kaliteli içerik,güzel tasarım ve ziyaretçi sayısı Exclamation
Mesaj29.09.2008, 11:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

yaw öneriyle teklifle ne alakası var teklif ettşn kabul etmedim bu kadar pr ye önem vermiyorsan başlığa pr 2 yazmayacaksın arkadaşım bu kadar basit
Mesaj29.09.2008, 11:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

webaslanhakan yazmış:
bende yapmak isterim takas

Kaliteli içerik,ziyaretçi sayısı,güzel tasarım vede en önemlisi güven!

Ben ilk başta belirttim, istediğim özellikler olursa zaten,ben özel mesaj atacağım.

Mesaj29.09.2008, 12:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ana Sayfalarımıza link takası yapacağımız kaliteli içerik, tasarıma sahip, ziyaretçisi çok siteler aranıyor.

Pagerankımız=2