Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj26.07.2007, 17:41 (UTC)    
Mesaj konusu: İntro Yardım

www.hayatsu.com.tr nin girişindeki gibi bi intro yapıcamda ordaki swf uzantılı dosyayı nasıl ekliyecem yardım lütfen simdiden teşekkür ederim 7/24 onlineım yardımınızı bekliorum...
Mesaj26.07.2007, 18:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

eğer swf editleme progrmın varsa ilk ordan yap TEK DOSYA HALİNDE ÇIKAR

sonra gir http://imageshack.us adresinden swfyi upload et sonra nrmal introyu sec reim kodunu koy

ama bir kaç dosya halinde ise
bir free host bul bunun dışında oraya at ftpden intro dosyalarını

sonra o sayfayı iframeleyerek koyabilirsin

örneğin benim bi abimee editlettirdiğim yazısız introyu swf olarak upload ettim

http://img484.imageshack.us/my.php?image=textscrollerwz9

görüntüsü burda
Mesaj26.07.2007, 18:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

swf editleme programı yok
Mesaj27.07.2007, 05:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

o zaman bir kaç dosya halinde olur birisini bul sen en iisi o swfyi at ona bir kaç dosya halinde ise

o düzenlesin sana tek dosya halinde atsın sende imageshack.us upload ed image kodunu koy
Mesaj27.07.2007, 08:35 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: İntro Yardım

Bedava-Sitem'de bildiğim kadarıyla sadece 2 flash intro şablonu var ve bunun dışında kendi oluşturabileceğiniz bir swf introyu yükleme imkanınız yok..Ancak bu 2 hazır flash intro içerisinde kendinize göre resim ve yazı ekleme düzenlemesi yapabiliyorsunuz..Ayrıca bir de normal resim ve yazı ekleme özelliğine sahip intro var..
Selamlarla..

shophayatsu yazmış:
www.hayatsu.com.tr nin girişindeki gibi bi intro yapıcamda ordaki swf uzantılı dosyayı nasıl ekliyecem yardım lütfen simdiden teşekkür ederim 7/24 onlineım yardımınızı bekliorum...
Mesaj11.02.2009, 17:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkdaşlar flaş intro yapmanın siteye zararı olabilirmi.sitenin kotasını doldurma gibi birşey olabilirmi.yoksa yapsanda yapmasanda hiçbir etki yapmıyormu.ben uzun ömürlü olsun istiyorum.o yüzden yardımcı olabilirmisiniz.
Mesaj11.02.2009, 17:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

eski tarihli mesajlara ilgi göstermeyin

iyi çalışmalar Wink