Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj01.10.2008, 14:51 (UTC)    
Mesaj konusu: Arka plan resmi hakkında ?

Ben Bu Resmi Sayfamda Arkaplan Olarak Kullanacağım..ve Üstüne İçerik Ekliycem.Aşağıdaki Kodu Yapıştırıyorum Aynen..

Kod:
<body background="http://img261.imageshack.us/img261/6858/hharkaplanfo6.png">

Bu Kodu Yapıştırdıkdan Sonra Editörden Kaynağa Basıp İçeriği Ekliyorum.Kaydet Diyince Sayfada Tablo Hiç Yok! Sadece Ekledğim İçerik Meydanda..

En son hazir-htmlkod tarafından 01.10.2008 15:03:36 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj01.10.2008, 14:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kod:
<style type="text/css">body{ background-image: url("url kodunu buraya yapıştırın");</style>

arka planı böyle eklemelisiniz Wink

Üstüne içerik eklemek için en iyi yol eğer söylediğiniz yol sorun veriyorsa photo filtre veya paint gibi programlardan üstüne içerik eklemek ve sonrada upload edip url kodu buraya yazan yere yapıştırarak sitenizde kullanmak Wink
Mesaj01.10.2008, 14:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

galatasarayy yazmış:
Kod:
<style type="text/css">body{ background-image: url("url kodunu buraya yapıştırın");</style>

arka planı böyle eklemelisiniz Wink

Üstüne içerik eklemek için en iyi yol eğer söylediğiniz yol sorun veriyorsa photo filtre veya paint gibi programlardan üstüne içerik eklemek ve sonrada upload edip url kodu buraya yazan yere yapıştırarak sitenizde kullanmak Wink

maalesef sorun bu değil.. ben anasayfanın herhangi bir yerine eklemekden bahsetmiştim.
Mesaj01.10.2008, 15:04 (UTC)    
Mesaj konusu: ss

Başka Yardım Edebilecek
Mesaj01.10.2008, 15:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

www.pit10.tr.gg [reklam amaçlı değil] adlı sitede sağ bölümde üye girişi yapmışlar. üye girişinin arkaplanı da var..işte ben de böyle bişi istiyorum.bunu nasıl yapabilirim