Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj02.10.2008, 18:42 (UTC)    
Mesaj konusu: Puanlı Yorum Sistemi

Aslında istediğim şey bence gerekli ve basit.Şöyle mevcut yorum sistemini ben kullanmaktan hep çekiniyorum istediğimiz sayfaya falan ekleyebiliyoruz tamam ama yorumları incelemeden onaylarsam aralarında zararlı yorumlar da olduğundan kötü oluyor onaylamaya da kalkarsam bu sefer onaylarken tek tek okumak problem oluyor uğraşmak istemiyorum.Çünkü ben örneğin bir oyunu ziyaretçinin yorum yaparak değil yıldızlı değerlendirmeler oluyor ya 5 yıldıza tıklayınca falan yani kısacası benim istediğim sadece puanlamalı yorum ekstrası da olsun tabi bu ikisi birleştirilip tek ekstra da olabilir yani seçenek bizim olsun yorum ekstrasını seçtiğimizde şunlar seçenek sunulsun;
1- Sadece Puanlama
2- Puanlama + Yazılı Yorumlama
3- Sadece Yazılı Yorumlama
Yukarıdaki gibi bir alan olsa iyi olur değerlendirilmesi gerek bence.

Saygılar....
Bedava-sitem e güveniyorum mantıklı ve yararlı olduktan sonra yapmayacağı şey yoktur. Razz
Mesaj02.10.2008, 20:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

olabıılır bence neden olmasın

Mesaj02.10.2008, 20:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

Olabilir...
Mesaj03.10.2008, 08:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

Keşke bu olabiliri bedava-sitem yetkililerinden de duysak.... Wink
Mesaj03.10.2008, 08:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mesaj03.10.2008, 09:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

Olabilir..
Gündoğdu Hep Uyandık Stadlara Dayandık,Beşiktaşın Uğrunada Bayraklarla Dolandık,Semtimiz Erkek Semti Aşık Eder Herkezi, Üzerimden Eksilmesin Bayrağımın Gölgesi,İşte Biz Kötü Günde Hep Omuz Omuzayız,Övünmek Gibi Olmasın Biz KARAKARTALLI'yız...
Mesaj03.10.2008, 11:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

cunobag yazmış:
http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=52706

Sağolun hocam bu konuyu bugün okudum ama ben bu öneriyi dün açmıştım.Yine de teşekkürler öneri yeni versiyondan sonra değerlendirilse de olur.. Razz
Önceki mesajları göster: