Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj03.10.2008, 05:53 (UTC)    
Mesaj konusu: şirketim için açtığım siteme yorumlarınızı bekliyorum

Mesaj03.10.2008, 06:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

gusel sıte ancakk yıkama sekıllerını resımlerle suslemek harıka olurdu asarılar

Mesaj03.10.2008, 09:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

evet resimler yakında gelicek zaten sitenin amacı ortada değilmi resim eksik onuda kısa sürede elicem tek istediğim sadece gerekli bilgiyi kullanıcılara verebiliyormu o bernim için öenmli
Mesaj03.10.2008, 10:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

mobilotoyikama yazmış:
evet resimler yakında gelicek zaten sitenin amacı ortada değilmi resim eksik onuda kısa sürede elicem tek istediğim sadece gerekli bilgiyi kullanıcılara verebiliyormu o bernim için öenmli

o konuda zaten terettutum yok gayet gusel bır sıte amacına uygun yanı

Mesaj03.10.2008, 12:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

egitimbilgisi yazmış:
mobilotoyikama yazmış:

o konuda zaten terettutum yok gayet gusel bır sıte amacına uygun yanı

çok teşekkür ederim eyvallah sağolasın ve gerçkten senin siten de çok güzel
Mesaj03.10.2008, 15:01 (UTC)    
Mesaj konusu: Merhaba,

Merhaba,

Sitenize nasıl halıları yıkadığınızı ve buna benzer görsellikler ekleseydiniz daha iyi olurdu.Çünkü farkında iseniz E-Ticaret siteleri hep görselliği ön planda tutuyor...Sizde öyle yaparsanız daha çok müşteri çekersiniz...
Mesaj03.10.2008, 15:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

evet yukarda dediğim gibi bi kaç gün içnde video bile eklicem ama biraz zaman lazım resimlr falan bu arad araba tekne motor aklınıza ne gelirse halı dahil temizlik yapabiliyoruz üstelik mobil...
Mesaj03.10.2008, 15:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

E-Ticaret için TR.GG Seçimi kötü...

Ticaret'i ücretsiz servislerden yapmanız neredeyse imkansızdır. Ben olsam sitenizin tasarımını herşeyini yaparım Fakat ;

ßir Şirket seviyesinde olduğunuz için ücret gerektirir.
.COM'lu site açma zorunluluğu gerektirir...

Siz yinede ßenden yardım almak isterseniz ÖM'den MSN'mi isteyin.
Mesaj04.10.2008, 06:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

media-turk yazmış:
E-Ticaret için TR.GG Seçimi kötü...

Ticaret'i ücretsiz servislerden yapmanız neredeyse imkansızdır. Ben olsam sitenizin tasarımını herşeyini yaparım Fakat ;

ßir Şirket seviyesinde olduğunuz için ücret gerektirir.
.COM'lu site açma zorunluluğu gerektirir...

Siz yinede ßenden yardım almak isterseniz ÖM'den MSN'mi isteyin.

eyvallah kardeş mutlaka yardım isticem bu site öyle bir ön hazırlık şuanda com uzantılı site yapım aşamasında ve yaklaşık 10 gün içinde failiyete geçicek kısmetse bu sitedende ona link vericem bunu tıklıyanda ona gidicek yada bunu başka amaçlarda kullancam şimdilik sadece minik bir tanıtım olarak düşünelim bunu ama yardım severliğin beni çok mutlu etti Allaha emanet ol
Mesaj06.10.2008, 06:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadaşlar 40 kişiden saedece 3 kişimi duyarlı neden daha sosyal olmuyorsunuz_?
Mesaj26.10.2008, 23:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

artık yeni sitemiz

www.jettoto.com

yerinde oto yıkama susuz oto yıkama.mobil oto yıkama,alo oto yıkama,alo araba yıkama buharlı oto yıkama, ve otopartta park ettiğiniz yerde oto yıkama mobil oto yıkama hizmeti vermekte arkadaşlar asıl şimdi yorumlarınızı beklğiyorum
Mesaj27.10.2008, 12:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

yokmu yorum:(

www.jettoto.com
Mesaj27.10.2008, 12:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

baska sıtenın reklamını yapmayn arkdasımm lutfenn

Mesaj28.10.2008, 08:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

başka site reklam yapma niyetim değil kardşeim burda bir aile olduk ben burdaki arkadaşlarımın samimiyetinine güvenerek yazdım reklam olarak anlyna yada rahatsız ediyosa silerim ki ben sırf sizlerden öneri almak işçişn yazdım
Mesaj28.10.2008, 13:36 (UTC)    
Mesaj konusu: pardon yorum yapamıyorum

çünkü ben siteni göremiyorum yani koyu renkli zemin koyu renkli yazı
siten böyleise olmamış.
Önceki mesajları göster: