Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj04.10.2008, 08:11 (UTC)    
Mesaj konusu: Beşiktaş Neden Yenildi???

Bence Beşiktaş Formasınyla Bile Kazanırdı Fakat Nedense 4 tane Yedi Bence Bu Oyuncuların Hangi Takımda Olduklarının Farkına Varmamaları Yüzünden Ya SİZCE??? Wink

Mesaj04.10.2008, 10:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

Adamları yanlış yerde oynatmaktan dolayı ve senın dedıgın gıbı ruhsuz oynamaları bir de 1-0 yeter mantıgı ıle sahaya cıktıgımız ıcın yenılgı kacınılmaz oldu

Mesaj04.10.2008, 10:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

futbolgezegeni yazmış:
Adamları yanlış yerde oynatmaktan dolayı ve senın dedıgın gıbı ruhsuz oynamaları bir de 1-0 yeter mantıgı ıle sahaya cıktıgımız ıcın yenılgı kacınılmaz oldu
evet haluk kazım kanat ı aratmıyorsun Razz

Mesaj04.10.2008, 10:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

forza-kartal yazmış:
futbolgezegeni yazmış:
Very Happy Very Happy

Mesaj04.10.2008, 10:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

futbolgezegeni yazmış:
forza-kartal yazmış:
futbolgezegeni yazmış:
Very Happy Very Happy
bu arada kazım abi için başsağlığı mesajı vermemiz lazımdı fakat ben tr.gg de kendim bile vermedim gerçekten büyük ayıp yaptık SENİ UNUTMAYACAĞIZ BRŞİKTAŞIN KANADI,KANSERİ YENEN ADAM --KAZIM KANAT--

Mesaj04.10.2008, 10:39 (UTC)    
Mesaj konusu: cvp

takım ruhu yoktu Arrow Wink Mr. Green

SİZLER İÇİN RENKLİ BİR PLATFORM GENİŞ PORTAL WEBMASTER KADINCA VE HERŞEY BURADA
Mesaj04.10.2008, 10:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

forza-kartal yazmış:
futbolgezegeni yazmış:
forza-kartal yazmış:
futbolgezegeni yazmış:
Very Happy Very Happy
bu arada kazım abi için başsağlığı mesajı vermemiz lazımdı fakat ben tr.gg de kendim bile vermedim gerçekten büyük ayıp yaptık SENİ UNUTMAYACAĞIZ BRŞİKTAŞIN KANADI,KANSERİ YENEN ADAM --KAZIM KANAT--

Serbest Bölgede onun için konu açıldı ama onun ölümün nedeninde bizi asıl üzen kansere değil zatüreeye yenılmıs olmasıydı.

Mesaj04.10.2008, 10:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

aynen Wink

Mesaj08.10.2008, 10:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

Malesef kazım kanatı kaybettik
Mesaj08.10.2008, 14:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bence kesin kaleci yüzünden.Hakan Arıkan kaleyi iyi koruyamadı, besiktas'ın yeni bir kaleci transfer etmesi gerekiyor. Ama ondan önce transfer etmesi gereken yeni bir teknik direktör, Ertuğrul Sağlam sezona iyi başladı ama gerisini getiremedi... devamı sizin Laughing
Mesaj08.10.2008, 14:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

bencede
Önceki mesajları göster: