Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj04.10.2008, 00:19 (UTC)    
Mesaj konusu: Sorun değil Soru...

öncelikle ben media-turk...

1) foruma media-turk olarak yazmak istiyorum. fakat değişmiyor.. Ayarlardan media-turk ****** şifremi yazıyorum olmuyor neden ?

2) İnternet hukuksal bir yazı var ayarlarda. ŞARKI SÖZÜ Yayınlamak KESİNLİKLE YASAKTIR diyor. Fakat neden şarkı sözü yasak Confused

3) ŞARKI DİNLETMEK yasakmı. Örneğin bir imeem den koyduğum parçayı müzik sitesi açtım tüm kişilerin şarkılarını koydum.. (DİKKAT İNDİRMEK DEĞİL)

4) Bunların hepsini birden cevaplarsanız daha iyi olur
Wink

Teşekkürler ben media-turk...
Mesaj04.10.2008, 01:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba.

1. sitelerinizdeki ayarlar kısmındaki ana kullanıcı adına media-turk yazıp altındaki şifre alanınada media-turk adınızın şifresiniz yazın ve kaydet diyin Wink

2. Şarkı sözlerinin telif hakkı yazanlar tarafından alınmıştır Wink emeğe saygı...

3. Sitede şarkı dinletmek yasak değildir. Şarkılar dinlemek ve dinletmek için yapılır. Şarkıyı söyleyen veya mahkeme tarafından yayınlama yasağı getirtilmişse yasak olabilir.

4. Umarım cevaplar işinizi görmüştür İyi eğlenceler Wink

Mesaj04.10.2008, 15:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

1 dışındaki herşeyi anladım...

Birinci sorunun cevabı ;
Zaten onu yaptım fakat zaten yapılı şuan olmuyor işte Confused
Mesaj04.10.2008, 15:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

ayalara girin ve aşığıya inin orada ana kullanıcının adı yazar oraya kullanıcı adınızı yazın(media-turk'tü heralde onu)sonra ana kullanıcının şifresi yazar orayada şifrenizi yazın Wink
Gündoğdu Hep Uyandık Stadlara Dayandık,Beşiktaşın Uğrunada Bayraklarla Dolandık,Semtimiz Erkek Semti Aşık Eder Herkezi, Üzerimden Eksilmesin Bayrağımın Gölgesi,İşte Biz Kötü Günde Hep Omuz Omuzayız,Övünmek Gibi Olmasın Biz KARAKARTALLI'yız...
Mesaj04.10.2008, 16:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

@siyahbeyaznet

ya onu dedemde biliyor Very Happy yaptım olmadı ondan soruyorum Confused

Normalde herşeyi bilirim Cool
Mesaj04.10.2008, 16:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

e-denizli yazmış:
@siyahbeyaznet

ya onu dedemde biliyor Very Happy yaptım olmadı ondan soruyorum Confused

Normalde herşeyi bilirim Cool

O zaman deneyin bildiklerinizi:roll: Wink
Gündoğdu Hep Uyandık Stadlara Dayandık,Beşiktaşın Uğrunada Bayraklarla Dolandık,Semtimiz Erkek Semti Aşık Eder Herkezi, Üzerimden Eksilmesin Bayrağımın Gölgesi,İşte Biz Kötü Günde Hep Omuz Omuzayız,Övünmek Gibi Olmasın Biz KARAKARTALLI'yız...
Mesaj04.10.2008, 16:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hastalığın çaresi yok mu Very Happy

media-turk'te yaptım. e-denizli'ye döndü.
e-denizli'de yaptım media-turk'e dönmedi Very Happy
Mesaj04.10.2008, 17:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kullanıcı Adınızı Yazın Sonra Şifre Daha Sonra Bütün Sitelerinizde Aynı Kullanıcı Adı ve Şifreyi Kullanın "media-turk" olarak Tüm Siteleriniz Toplanmış Olacak Wink