Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj04.10.2008, 22:01 (UTC)    
Mesaj konusu: Bu oyundaki Yaptığım kazaya bakarmasınız bence komik

Bi oyun oynuyodum adını vermek istimiyorum ama komik bi durum yaşadım şimdi.Garaj var oradan bi otobüs aldım sonra çok sert virajlı inişli çıkışlı yolda ilerliyorum.Aman allahım O da ne!!!!!Yokuş Çıkarken birden vire yolun kenarında bi tabela gördüm.Eğim ve sağa doğru viraj olduğunu gösteriyo!!!Yola Bi Baktım....vay anam yol birden bire bi eğimleşti (Daha Demin Yokuş Çıkıyodum ya birden aşağı doğru eğim görünce şaşırdım) derken üstüne aniden sağa doğru keskin bi viraj geldi direksiyonu tam kırdım ama otobüs eğimden dolayı iyice hızlandı virajı alamıyo, (aslında minibüsle oradan yüzlerce kez geçmiştim ama bu otobüs!!!) yolda bariyer falanda yok yani, derken otobüsün sol kısmındaki tekerlekler uçurum a doğru kaydı sonra yan yan takla ata ata düştü.
Şimdi bundan sonrasını okuyun.Tabi ben eli boş dururmuyum indim arabadan garajın yolunu tuttum.Aldım vinç (gerçi adı vinçmi bilmiyorum da hani arabaların tamponuna ip bağlıyolar sonra kamyonet gibi bişey arabayı çekiyoya hani onlardan işte) kaza mahalline gidiyorum.Acele işe şeytan karışır derlerya hani....Aynı virajda bu sefer vinç devrildi ben de çarem olmadığı için kapadım oyunu bilgisayara karşı mağlup bir şekilde bu da vinçin resimleri demeyi isterdim ancak resim eklemeyi bilmediğim için koyamadım ama resimleri var bu olayın eğer becerebilirsem koyarım sizden de resim koyma hakkında yardım bekliyorum www.skynetagalar.tr.gg Very Happy[/code]
Mesaj04.10.2008, 22:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba.

daha eğitici ve öğretici konular paylaşmalıyız Wink
ekran görüntüsü almak için burayı inceleyebilirsiniz.
http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=25633

iyi eğlenceler.