Forum'da ara:
Ara

Bu fikri beğendiniz mi?
çok saçma
  33%
[ 1 ]
idare eder
  33%
[ 1 ]
güzel fikir
  0%
[ 0 ]
çok beğendim
  33%
[ 1 ]
Toplam Oylar : 3

Yazar Mesaj
Mesaj10.10.2008, 13:20 (UTC)    
Mesaj konusu: Bedava Sitemde BİR İLK

forumda baya bir baktık ancak böyle bir konu yada benzer bişey bulamadık.
ve arkadaşımla beraber değişik bir şeye karar verdik...

bir site tasarlıyoruz...

ama tasarımı biz istediğimiz gibi yapmıyoruz !..

siteye gelen ve mesaj bırakan arkadaşlar, sitede ne olmasını isterse, ne görmek ne bulmak isterse, bizde onu tasarlamaya çalışacağız...

Lütfen yorumlarınızı esirgemeyiniz ve anketimize katılarak bizlere yardımcı olunuz. Şimdiden herkese teşekkür ederiz...

www.1com2net3org4edu.tr.gg
Mesaj10.10.2008, 13:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

com

Mesaj10.10.2008, 14:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

egitimbilgisi yazmış:
com

arkadaşım sanırım yanlış anladın yada ben yanlış anlattık...

sorumuz uzantı ne olsun değil.. sorumuz sitenin içeriğinde nelerin olmasını istersiniz...

Mesaj10.10.2008, 19:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

Milletin kafasını karıstırdınız
bu iş cok zor olur pek tutmaz bence.
İstekler cok ayrıdır ve insanoğlunun istekleri bitmez Smile
Mesaj10.10.2008, 20:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

topgg yazmış:
Milletin kafasını karıstırdınız
bu iş cok zor olur pek tutmaz bence.
İstekler cok ayrıdır ve insanoğlunun istekleri bitmez Smile

bi arkadaşımız ilerde ekledikçe eklemek zorunda kalırsınız burdaki kota sınırı yetmez ozaman dedi... şuana kadar öneri dahi gelmedi sadece olur yada olmaz denilio. yorumlarınızın sebeplerini biraz daha açıklayıcı yazarsanız seviniriz...

Ayrıca yorumlayacak arkadaşlardan bilgisi olanlar için bi sorum daha olacak bu site ile ilgili: eğer böyle bir site olmuş olursa sizce yeterli olurmu kota?
Mesaj10.10.2008, 20:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

BURDA TARTISMA ORTAMI YARATMAK TAMAMEN YASAKTIR ARKDASLAR LUTFEN DAHA DIKKATLI OLALIMM

Mesaj10.10.2008, 20:34 (UTC)    
Mesaj konusu: bu nasıl ilk, neyi var bunun

neyi var kardes bunun anlamadım. bedava sitemde ilk olan nedir anlatsan

Mesaj10.10.2008, 20:48 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: bu nasıl ilk, neyi var bunun

html-kodbankasi yazmış:
neyi var kardes bunun anlamadım. bedava sitemde ilk olan nedir anlatsan

bakınız şöyle örneklendireyim: mesela siz site yaptınız ama kendi kişisel isteğinizle ve kendi beğendiklerinizle. ama bizim yapmayı istediğimiz sitede her sayfanın büyük çoğunluğunu siteye gelen belirler. yani diyelim sitede sağlık haberi istio haberler bölümüne sağlık başlığı açılır, mesela evcil hayvanlarla ilgili bişi istiyo ozaman onla ilgili başlık açılır. yani kısacası menüdeki olanları istek üzerine yapıyoruz. böylece sayfaya gelenler bizim yaptığımıza mahkum kalmayıp istediklerinide bir arada bulabiliyor...
Mesaj10.10.2008, 20:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

egitimbilgisi yazmış:
BURDA TARTISMA ORTAMI YARATMAK TAMAMEN YASAKTIR ARKDASLAR LUTFEN DAHA DIKKATLI OLALIMM

tşkler uyarınız için ama ben sadece bilgi vermek amaçlı cvp yazdım arkadaşa. yoksa zaten amacım kavga çıkarmak değil yorum almaktır. ama ilginize teşekkür ederim...
Mesaj10.10.2008, 20:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

bende yorum yapdım zaten
Mesaj10.10.2008, 21:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadaşlar sizden şöyle bişey rica etsek yorumlarınız için :

siz internetteki sitelere ne için girersiniz. aradığınız bilgiler, veriler nelerdir ?...

bizim için bunlar çok önemli çünkü sitenin tasarımını ve sayfaları, menüleri buna göre ekliyecez ve tasarlıyacaz...

yorumlarınızı ve tavsiyelerinizi bekliyoruz...

www.1com2net3org4edu.tr.gg
Mesaj10.10.2008, 21:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşım Bencede Çok tutmaz Ama siz isteyenlerin isteklerini yapın bizde konuyu biraz daha net olarak anlayalım
Mesaj10.10.2008, 21:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

eseroyun yazmış:
Arkadaşım Bencede Çok tutmaz Ama siz isteyenlerin isteklerini yapın bizde konuyu biraz daha net olarak anlayalım

anladım teşekkürler yorumunuz için vakit ayırdığınız için... sanırım bunu en güzel anlatma şekli şöyle olacak: bir kaç istek sayfayı sadece ÖRNEK olsun diye tasarlayalım ve sonra ne demek istediğimiz daha iyi anlaşılır sanırım.