Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj09.10.2008, 15:51 (UTC)    
Mesaj konusu: baslık resmi hakkında ?

Ben sitemin başlık resmini değiştirmek istiyorum.bunun için o başlık resmini bilgisayarıma kaydedip power pointten düzenledim.kaydederkende jpeg resmi olarak kaydettim.sonra resimlerimi yönetten resmi küçültmeden kaydedip başlık resmi olarak şeçtim.ama sitemde görünmedi.onun yerine beyaz bir yer ve daha önceden yazılmış olan yazı vardı.moderatörler lütfen yardım edin.

not:power pointten düzenlerken onun üstüne resim koydum onun etksi olabilirmi?

En son karika-turist tarafından 09.10.2008 15:53:11 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj09.10.2008, 15:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba

En İyisi Hiç Program Yoksa Paintte Düzenleseydiniz
O Zaman Belki Düzelir

İyi Eğlenceler Wink

Mesaj09.10.2008, 16:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tasarımını silmen lazım

İyi eğlenceler
Mesaj09.10.2008, 17:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

tasarımını sil derken nasıl yani tasarımımımı değiştirim.ama ben bunu başka bir tasarımdada denemdim ama olmadı.bu iki tasarımda olmadı:ıceblue ve red.lütfen yardımcı olun.
Mesaj11.10.2008, 14:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadaşım bende bu sorunla uğraşıyorum.kendi yaptığım başka bir sitenin bende başlık resmini değiştirmek istiyorum.bende senin gibi power pointten yaptım ama kabul etmedi.moderatörleer lütfen yarım...
Mesaj11.10.2008, 15:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tasarımın Kodunu ve Başlık Resminin Urlsini Verirseniz Yardım Edebilirim
Mesaj11.10.2008, 15:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba,

Şu Kodu Tasarım Ayarları // Gelişmiş Ayarlar // Tasarımın Üzerindeki Yazı Adlı Kutucuğa Yerleştiriniz ve Kaydediniz ;

Kod:
<style type="text/css"><!--td.edit_header{background-image: url(BURAYA BAŞLIK RESMİ URLsini EKLEYİNİZ);background-repeat: no-repeat;--></style>

İyi Eğlenceler...