Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj11.10.2008, 18:51 (UTC)    
Mesaj konusu: URL to the show: ne yazıcağımı bilmiyorum

URL to the show buraya kadar geldim burada takıldım buraya ne yazıcam yaa yarım edermisiniz

En son vitamin41 tarafından 11.10.2008 20:37:13 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj11.10.2008, 18:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sanırsam Url Dogru Degıl Dıyor..

Url'nızın Basına

http://

Koymayı Unutmayın..
Mesaj11.10.2008, 18:55 (UTC)    
Mesaj konusu: cevap

print yapamıyoz burada mesela arkadaş Please enter a correct URL that links to the stream! bu çıkıyor boşlujkları dolduramadım açıklama yaparmısınızzzz
Mesaj11.10.2008, 19:00 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: cevap

vitamin41 yazmış:
print yapamıyoz burada mesela arkadaş Please enter a correct URL that links to the stream! bu çıkıyor boşlujkları dolduramadım açıklama yaparmısınızzzz

Tam Olarak Dedıgınızden Bırsey Anlamadım ..

Alıntı:
Please enter a correct URL that links to the stream! bu çıkıyor boşlujkları dolduramadım açıklama yaparmısınızzzz

Mesela Bundan Bırsey Anlamadım..

Bıraz Daha Yardım Istedıgınız Konuyu Acarsanız Yardımcı Olmaya Calısacagım..
Mesaj11.10.2008, 19:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadaş yani doldura doldura gidiyordum ne güzel takıldım buraya ne yazsam kabul etmiyorrrr

URL to the show

mburada takıldım işde birde ben açıgım ama oflıne yazıyor neden se
Mesaj11.10.2008, 19:48 (UTC)    
Mesaj konusu: kimse yok mu

kimse anlamadımı yaaaa biri ban anlatsın deli olucam
Mesaj11.10.2008, 20:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba.

Öncelikle konu başlıklarınız konuyla alakalı olmalı. yardım edin vb şeyler değil.

Alıntı:
URL to the show buraya kadar geldim burada takıldım buraya ne yazıcam yaa yarım edermisiniz

bu cümleden ne anlamamızı bekliyorsunuz.

sorununuzu daha açık yazmalısınız.
mesela o yazı nerde çıkıyor ?

Mesaj11.10.2008, 20:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

sonsahne yazmış:
Merhaba.

Öncelikle konu başlıklarınız konuyla alakalı olmalı. yardım edin vb şeyler değil.

Alıntı:

bu cümleden ne anlamamızı bekliyorsunuz.

sorununuzu daha açık yazmalısınız.
mesela o yazı nerde çıkıyor ?

Razz
Mesaj11.10.2008, 20:53 (UTC)    
Mesaj konusu: cevap

arkadaşlar flascat radyo almak için gereken yerlerti doldururken bu aşamaya kadar her şey normaldi vee bu yazan dosyaya kadar geldim

URL to the show

ama sizin resimdekinde bir tane kutu var bende degişik çıktı yane onun için ne yazacagımı bilmiyorum bunun için yardım istiyorum sizden resimdeki farklı

If you don´t enter a valid URL, the viewer can't enter the stream - the stream will not displayed. Lif this limitaion by embedding the stream into your homepage (see FAQ). bunun altında http başlayan bir kutu varr

Please enter the link to your website's imprint. You may use the FLATCAST-userprofile, if your user record contains name, address and email from stream owner (which have to release for publishing).
External Link? birde bunun altında yazılacak bir kutu benim sorunumda bu ne yazacam buralara yardımlarınız için tşk ederim
Mesaj11.10.2008, 20:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

If you don´t enter a valid URL, the viewer can't enter the stream - the stream will not displayed. Lif this limitaion by embedding the stream into your homepage (see FAQ).
Buraya sitenizin adresini yazın.

Please enter the link to your website's imprint. You may use the FLATCAST-userprofile, if your user record contains name, address and email from stream owner (which have to release for publishing).
External Link?
Buraya dokunmayın.